Parimad Nanum Lotto 2023. aastal

Nanum Lotto, varem tuntud kui Lotto 6/45, on Lõuna-Korea kõrgeima taseme loterii. Selle populaarsus tuleneb lõbusast mängust ja maailmatasemel jackpotidest. Lisaks on lotopiletid mõistliku hinnaga, makstes alla dollari. Muud Nanum Lotto silmapaistvad plussid hõlmavad selle lihtsust, kõigi auhindade rahalisi ühekordseid väljamakseid ja muljetavaldavaid teise astme auhindu. Kahjuks on loterii saadaval ainult Lõuna-Korea elanikele, sealhulgas turistidele.

Nanum Lotto loosimised toimuvad kord nädalas, laupäeviti kell 20.40 kohaliku aja järgi. Tavaliselt tehakse loosi otseülekanne kohalikul erakanalil nimega SBS.

Parimad Nanum Lotto 2023. aastal
Kõik, mida peate Nanum Lotto kohta teadma

Kõik, mida peate Nanum Lotto kohta teadma

Alates loterii loomisest on see toonud üle miljoni auhinna, kellest 4789 on jackpotiga kaasa läinud. Erinevalt enamik online loteriisid, ei reklaamita loteriis tavaliselt garanteeritud minimaalseid jackpotte. Sellegipoolest eraldab see jackpoti jaoks 75% kogu oma auhinnafondist.

Jackpot võib ümber minna vaid kuni kolm korda. Pärast kolmandat ümbermängimist veerevad summad alla teisejärgulistele auhinnatasemetele.

Kõik, mida peate Nanum Lotto kohta teadma
Kust osta Nanum Lotto pileteid?

Kust osta Nanum Lotto pileteid?

Enamiku uute mängijate esimene mure on see, kuidas osta Internetist Nanum Lotto loteriipilet. Nanum Lotto pileteid saab osta ainult erinevatelt füüsilistelt piletimüüjatelt Lõuna-Korea. Erinevalt paljudest teistest riiklikest loteriidest ei ole panustajatel võimalik veebist pileteid osta.

Parim osa Nanum Lotto pileti ostmisel on see, et protsess on probleemideta. 18-aastane või vanem „kõlblik” mängija peab end ainult selleks määratud jaemüügipunktis esitlema.

Kust osta Nanum Lotto pileteid?
Nanum Lotto lühike ajalugu

Nanum Lotto lühike ajalugu

Nanum Lotto tekkis alles kaks aastakümmet tagasi, pärast seda, kui avalikkus nõudis usaldusväärset ja ausat loterii. Loteriiteenuseid pakkuvat ettevõtet omas ja haldas Nanum Lotto Inc. Nanum Lotto Inc. sai 2007. aastal Korea loteriikomisjoniga sõlmitud ametliku lepingu kaudu ainsaks võrguloteriide ja kihlvedude teenusepakkujaks.

2013. aastal lubas majandus- ja rahandusministeerium organisatsioonil üle võtta kõik loteriivormid riigis. See aitas muuta nende loterii siis ainsaks legaalseks.

2009. aastal sai organisatsioon 1. taseme sertifikaadi Maailma Loterii Assotsiatsiooni vastutustundliku mängude raamistik ja 2. taseme sertifikaat 2013. aastal. Need volikirjad ja paljud teised, mille loterii pakkuja aastate jooksul kogus, aitasid Nanum Lottol end usaldusväärse ja mainekana kehtestada.

Nanum Lotto lühike ajalugu
Kas Nanum Lotto mängimine on seaduslik?

Kas Nanum Lotto mängimine on seaduslik?

Nanum Lotto on a litsentseeritud loteriimäng tegutses seaduslikult vastavalt Lõuna-Korea seadustele. Seda reguleerib riiklik seadusandlik raamistik, mis aitab anda mängijatele usaldusväärsuse osas meelerahu. Korea loteriikomisjon andis ettevõttele esmakordselt viieaastase litsentsi Lõuna-Korea riikliku loterii korraldamiseks 2013. aastal.

Juriidiline leping, mis muudab Nanum Lotto Lõuna-Korea eksklusiivseks riiklikuks loteriiks, laieneb ka panustajatele ohutuse ja turvalisuse pakkumisele. Seaduslike nõuete hulgas on see, et loteriisid tohib pakkuda ainult üle 18-aastastele mängijatele ja panustajad peaksid olema terve mõistusega.

Lisaks piirdub loterii pakkuja oma teenuste pakkumisega riigi piires olevatele panustajatele, mis tähendab ka seda, et mängijatel ei ole lubatud Nanum Lotto võrgus mängida.

Kas Nanum Lotto mängimine on seaduslik?
Kuidas mängida Nanum Lotto

Kuidas mängida Nanum Lotto

Nanum Lotto kasutab standardseid loosimise stiilis loteriireegleid. Mängu alustamiseks peavad mängijad ostma nii palju pileteid, kui nad soovivad loosimise kuupäevadel. Seejärel peavad nad valima 45 numbri hulgast kuus põhinumbrit.

Boonusnumbrite või lisamängude valimiseks pole muid basseine, mistõttu on Nanum Lotto üks kõige juurdepääsetavamaid loterii. Mängijad peaksid seejärel ootama loosimist pärast loteriipiletite käsitsi märgistamist valitud numbritega.

Mängijad saavad võrrelda loositud numbreid valitud numbritega. Kõigi kuue numbri kokkulangemisel võidab pileti omanik jackpoti auhinna. Mõne numbri puudumine kvalifitseerub ka mitmele teisesele auhinnale, mis on samuti tavaliselt märkimisväärse summa.

Lisaks a boonuspall loositakse üldjuhul lisaks loosimise ajal kuuele põhinumbrile. Boonuspalli sobitamine kvalifitseerub panustajatel mitmele boonusauhinnale.

Kui mitu mängijat võidavad jackpoti ühel loosimisel, jagatakse auhinnasumma võitjate vahel võrdselt. Kui keegi jackpoti ei võida, veeretatakse seda kolm korda üle ja seejärel madalamale auhinnatasemele.

Kuidas mängida Nanum Lotto
Kui suur on tõenäosus Nanum Lotto võita?

Kui suur on tõenäosus Nanum Lotto võita?

Nanum Lotto pakub mõningaid parimaid võidukoefitsiente võrreldes teiste riiklike loteriidega. Selle põhjuseks on asjaolu, et sellel on viis erinevat auhinda, mida loosijad saavad võita igalt piletilt. Viie auhinnataseme võidukoefitsientide vahe on aga suhteliselt suur, kusjuures jackpoti võitmisel on kõige väiksem koefitsient.

Tõenäosus võita jackpot kõigi kuue õnneliku numbri sobitamisel on 1:8 145 060. Viie õnnenumbri ja teise järgu auhinna võitva boonuspalli sobitamisel on koefitsient 1:1 357 510. Kolmanda taseme auhind on kuuest põhinumbrist viie sobitamise eest.

Selle koefitsient on 1:5725. Nelja peamise palli sobitamine võidab neljanda astme auhinna. Selle koefitsient on 1:733. Viimane auhinnatasand on kuuest põhinumbrist kolme sobitamiseks koefitsiendiga 1:11.

Kahel madalaimal auhinnatasemel on suhteliselt atraktiivsed koefitsiendid. Nende auhinnatasemete võidusummad on aga fikseeritud ja suhteliselt madalad. Kolmanda ja teise auhinnataseme auhinnad on sarnased, hoolimata võidukoefitsientide suurest erinevusest.

Kui suur on tõenäosus Nanum Lotto võita?
Väljamaksevõimalused, kui võidate Nanum Lotto

Väljamaksevõimalused, kui võidate Nanum Lotto

Olenevalt võidetud summast saab Nanum Lotto võitjatele väljamakseid teha piletimüügipoodides või Nanum Lotto kontorites. Väiksemaid summasid makstakse kauplustes, kust võidupiletid osteti.

Märkimisväärsemad võidud makstakse välja Nanum Lotto esindustes pärast võitja isiku kinnitamist ja võidupileti kinnitamist.

Tuleb märkida, et kõik Nanum Lotto võidud maksustatakse ja mängijatel pole veel võimalust osta Nanum Lotto pileteid veebist. Lõuna-Korea valitsus maksustab 22% maksu kõikidelt võitudelt, mis on alla 50 miljoni KRW (ligikaudu 35 800 USD) ja 33% kõikidelt võitudelt, mis ületavad limiiti. Loterii maksumäärad on ühed kõrgemad maailmas.

Väljamaksevõimalused, kui võidate Nanum Lotto
Näpunäiteid ja nippe Nanum Lotto mängimiseks

Näpunäiteid ja nippe Nanum Lotto mängimiseks

Osta rohkem pileteid

Kõige tõhusam viis matemaatilist võidutõenäosust suurendada on osta igaks loosimiseks rohkem pileteid. Rohkemate piletite ostmine isegi parimatelt veebiloteriidelt ei paranda mängija võiduvõimalusi, kuid vähemalt suurendab nende koefitsiente.

Eelkõige peaks mängija sama loosi jaoks mitu piletit ostes olema strateegiline ja mitmekesistama piletite numbreid, et suurendada oma võiduvõimalusi. Mängijad saavad kasutada paljusid tõhusad numbrivaliku strateegiad et aidata tagada valitud numbrite hea hajutamine.

Mängige pärast kolmanda jackpoti ümberlülitamist

Teine praktiline näpunäide mängimiseks Nanum Lotto on oodata, kuni jackpoti kolmandat korda veeretatakse. Tavaliselt on jackpoti summa sel ajal kõige suurem, kuna loterii lubab maksimaalselt vaid kolme ümberrullimist. See strateegia võimaldab panustajatel kasutada esimest jootraha, kuna nad saavad oma piletiraha säästa kuni kolmanda loosimise lõpuni ja osta järgmiseks loosimiseks rohkem pileteid.

Liituge lotosündikaadiga

Loteriisündikaate kasutavad enamasti online-loteriimängijad, kus mängijad ühendavad raha, et osta Internetis loteriipileteid. Loteriisündikaadiga liitumine on veel üks väärt näpunäide mängijatele, kes soovivad suurendada oma võimalusi Nanum Lotto võita.

Ennustajad, kes aga ei leia endale sobivaid offshore-põhiseid lotosündikaate, võivad oma loo luua, kutsudes sõpru ja sugulasi sama loterii mängima. Loteriisündikaatide pakutavad suurenenud võiduvõimalused maksavad aga võitude jagamise sündikaadi liikmete vahel.

Näpunäiteid ja nippe Nanum Lotto mängimiseks