Parimad Melate 2023. aastal

Melate on äärmiselt populaarne loterii, mida mängivad oma kodumaal Mehhikos ja teised mängijad üle kogu maailma. Loteriil on kaks loosi nädalas, lubatud on piiramatul arvul loosimist ja minimaalsed jackpotid on garanteeritud. Seal on üheksa auhinnataset, mille madalaim tase vajab kahte numbrit, et see kattuks võimalusega 1:10. Veelgi suurema võiduvõimaluse saavutamiseks on võimalik lisada kaks boonusmängu.

Melate võiduvõimalused ei ole kõige paremad, kuid piletihinnad on odavad, kuna üks pilet maksab MXN 15, vähem kui üks USD, kui see on ostetud Mehhikost.

Parimad Melate 2023. aastal
Kust osta Melate pileteid
Kust osta Melate pileteid

Kust osta Melate pileteid

Melate pileteid saab sisse osta Mehhiko või mis tahes Interneti-loterii saidil, kus selle mängu pileteid on saadaval. Melate pileteid saab osta isiklikult enam kui 9000 Pronosticsi agentuurilt üle Mehhiko või nende veebisaidilt, aga ka muudelt loteriisaitidelt.

Mängijad peavad Mehhikos ostmisel ostma piletid enne ühetunnise katkestamise aega, mis tähendab enne kella 20.15. Teised väljaspool Mehhikot asuvad mängijad, kes mängivad Melate'i võrgus, peavad tagama, et neil on aega paar tundi enne seda aega, et anda agentidele aega. füüsiliselt minna ja pileteid osta.

Melate loteriipileti ostmine Internetis on lihtne. Valige lihtsalt veebiloterii sait, mis pakub Melate pileteid, registreerige neile konto, rahastage kontot, valige kuus numbrit ja oodake loosimise kontrollimist.

Kust osta Melate pileteid
Melaadi ajalugu

Melaadi ajalugu

Mehhikos on pikk ajalugu loterii tüüpi mängud. Esimese riikliku loterii Mehhikos asutas Hispaania kuningas Carlos III kaheksateistkümnenda sajandi lõpus. Sel ajal mängis seda peamiselt Mehhiko kõrgklass. Tänu selle populaarsusele asutati palju rohkem loosimisi ja loteriisid, kuna see oli hea vahend riigi tulude kasvatamiseks. Loteriid mängisid võtmerolli ka Vabadussõja raha kogumisel, mis tõi kaasa mängu populaarsuse leviku eelkõige sõdurite seas.

1920. aastal muudeti varem nimega Mehhiko riiklik loterii Loteria Nacional para la asistencia Publicaks ehk riiklikuks avaliku abi loteriiks. Seejärel tutvustas Melate 1984. aastal valitsuse juhitud Pronosticos. Algselt lubati seda loterii mängida ainult Mehhiko kodanikel, kuid olukord muutus 2008. aastal, kui Pronosticos tegi loteriipiletid Internetis kättesaadavaks ja muud Interneti-loterii saidid hakkas mängu pakkuma.

Algses Melate mängus oli 39 numbriga pallibassein, mis hiljem muudeti 56 numbriks. 1997. ja 2010. aastal lisati Melate'ile veel kaks mängu, Revancha ja Revanchita, et anda rohkem võimalusi võita, kasutades endiselt samu Melate numbreid.

Melaadi ajalugu
Kas melaat on seaduslik?

Kas melaat on seaduslik?

Melaat on täiesti seaduslik, kuid Mehhiko kodanikud peavad olema vähemalt 21-aastased, et mängida nii maal kui ka võrgus. Kui mängijad mängivad loterii agentide veebisaitide kaudu, peavad nad kontrollima veebisaidi asukohariigis mängimiseks nõutavat minimaalset vanust. Kui kolmandatest isikutest agentidel on nõuetekohane litsents, on neil seaduslik müüa loteriipileteid, kuna nad ostavad pileteid kliendi nimel, mitte ei müü ostetud pileteid.

Kas melaat on seaduslik?
Kuidas Melate'i mängida

Kuidas Melate'i mängida

Melate loterii loositakse kaks korda nädalas, kolmapäeval ja pühapäeval kell 21.15 Mexico Citys üksikpiletiga, mille hind on MXN 15, mis on alla ühe USD. Kokku loositakse seitse palli, kuus tavalist või loomulikku palli ja üks lisapall. Kui mängija vastab kõigile kuuele tavanumbrile, on ta võitnud jackpoti.

Lisapalli kasutatakse mõne ülejäänud kaheksa auhinnataseme määramiseks. Jackpotid võivad ulatuda üsna suurte summadeni, kuna ümberminek on lubatud ja jackpotil, mille minimaalne väljamakse on 30 miljonit MXN, ei ole ülempiiri.

Melate on väga lihtne mäng, mida mängida nagu paljusid teisigi loteriisid maailmas. Melate'i mängijad peavad lihtsalt valima kuus numbrit numbrite 1-56 hulgast. Valitud numbrid võivad olla mängija enda valitud või saidi poolt juhuslikult genereeritud.

Samuti on võimalus mängida kahte boonusmängu Revancha ja Revanchita, kasutades endiselt samu kuut algselt valitud numbrit. Nende kahe mängu puhul loositakse välja rohkem palle ja kõigi kuue numbri sobitamise eest võib saada vähemalt 20 miljoni MXN suurune jackpot, aga ka rohkemate auhindade taset.

Kuidas Melate'i mängida
Kui suur on tõenäosus Melate’i võita?

Kui suur on tõenäosus Melate’i võita?

Suhteliselt laia numbrivahemiku tõttu on Melate jackpoti võitmise tõenäosus üsna kõrge. Need ei ole maailma halvimad koefitsiendid ja võrreldavad üsna hästi mitmete rahvusvaheliste loteriidega. Mõned või need loteriid pakuvad suuremaid jackpotte, kuid ka nende piletihinnad on kõrgemad. Melate loterii ilu seisneb selle soodsates piletites ja paljudes erinevates auhinnatasemetes, mida see pakub, aga ka garanteeritud minimaalses jackpotis, mida saab piiramatult kordi ümber pöörata.

Need üheksa tasandit pakuvad palju võimalusi võita igal loosimisel tuhandeid auhindu. Koefitsiendid vähenevad, kui auhinnatasemed vähenevad, kuni kahe numbri kokkulangevuse tõenäosus saavutab üks kümnest. Üldine võidukoefitsient on üks viieteistkümnele. Seitsmes pall ehk lisapall annab võimaluse võita neljal auhinnatasemel.

Kui suur on tõenäosus Melate’i võita?
Väljamaksevõimalused, kui võidad mängu

Väljamaksevõimalused, kui võidad mängu

Loteriivõidud Mehhikos maksustatakse 7% maksumääraga, samas kui rahvusvahelised mängijad võivad nende riigis tasuda mõningaid täiendavaid makse. Auhinnad tuleb välja nõuda 60 kalendripäeva jooksul alates võiduloosile järgnevast päevast. Kõik auhinnad makstakse välja ühekordsete maksetena, ilma annuiteedivõimaluseta. Mehhiko mängijad saavad mis tahes auhinda taotleda paljudelt Pronosticose agentuuridelt või nende peakorterist Mexico Citys või otse veebisaidil.

Väljaspool Mehhikot mängivad võrgumängijad saavad oma võidud otse oma saidi kontole. Siiski on aeg mõnel saidil erinev maksed vabastamine võtab aega kuni paar päeva. Mõned saidid võivad nõuda mängijatelt oma ID ja koduaadressi kinnitamist, kuid kui see on tehtud, ei nõuta seda tulevikus enam. Mängijad peaksid lugema ka saidi T-sid ja C-sid, kuna mõned võtavad suurte auhindade eest komisjonitasu.

Väljamaksevõimalused, kui võidad mängu
Näpunäiteid ja nippe Melate mängimiseks

Näpunäiteid ja nippe Melate mängimiseks

Kuigi kõik loteriid genereerivad juhuslikke numbreid, saab statistika abil proovida ja parandada mängija võiduvõimalusi. Varasemate mängude statistika näitab, et mängija peab tagama paaritute ja paarisarvude tasakaalu, kuna on ebatõenäoline, et kõik võidunumbrid on paaris või paaris.

Tõenäoliselt on see segu 2/4, 4/2 või 3/3, kuna need esinevad üle 80% ajast. Võidunumbrid esinevad kõige tõenäolisemalt ka kogu arvude vahemikus, kusjuures suured ja madalad numbrid on tõenäolisemalt samades segudes, nagu ülal paaritute ja paarisarvude puhul.

Samuti võib selguda, et teatud arvuvahemikke (nt teismelised, kahekümnendad jne) ei ole varasemates võidunumbrites loositud, mis tähendab, et kui mängija jätab need oma segust välja, võib tal olla suurem võimalus.

Teine strateegia on panna kokku kõik numbrid, mille mängija on mänguks valinud, ja püüda veenduda, et nende summa jääks vahemikku 131–211, kuna 70% kõigist Melate’i jackpoti võitudest jääb sellesse vahemikku. On ka teisi strateegiaid, kuid lõppude lõpuks on loterii siiski õnnemäng.

Näpunäiteid ja nippe Melate mängimiseks