Parimad Lotto Max 2023. aastal

Üks populaarsemaid Interneti-loterii skeeme Kanadas on Lotto Max, mida haldab Interprovincial Lottery Corporation. Igal nädalal on kaks Lotto Maxi loosimist: teisipäeviti ja reedeti. Mõned huvitatud mängijad ei pruugi teada, kuidas Lotto Maxi loteriipiletit veebist osta. Teised püüavad mõista mängu põhireegleid, võiduvõimalusi ja ekspertide soovitusi. See postitus käsitleb neid probleeme õigel viisil.

Kuna Lotto Max on riiklik loterii, mängitakse seda kõigis Kanada piirkondades. Igas provintsis on ainulaadne arvutisüsteem; seega kontrollivad veebipõhised piletimüüjad ainult neid pileteid, mis on ostetud nende piirkonnast. Need, kes soovivad Lotto Maxi Internetis mängida, peaksid ostma pileteid ainult volitatud saitidelt. Enamasti peavad nad looma valitud platvormil konto.

Parimad Lotto Max 2023. aastal
Kust osta Lotto Maxi pileteid?
Kust osta Lotto Maxi pileteid?

Kust osta Lotto Maxi pileteid?

Sealt edasi on internetist loteriipileti ostmine lihtne. Enamikul Lotto Maxticketsi veebis müüvatel edasimüüjatel on oma veebilehtedel ka muid mänge. Seega, kui klient sisse logib, peab ta määrama, millist tüüpi loteriis ta soovib osaleda. Pärast nupu "Osta pilet" klõpsamist peab ta valima oma õnnenumbrid, mis genereeritakse automaatselt.

Enne sobiva makseviisiga tasumist tuleb kindlasti üle vaadata üksikasjad, nt esituste arv. Multi-Draw lisamine on lisaeelis. Loosimisest ilmajäämise vältimiseks on tungivalt soovitatav tellida uudiskirjad.

Kust osta Lotto Maxi pileteid?
Lotto Maxi ajalugu

Lotto Maxi ajalugu

Lotto Max, mis võttis üle oma eelkäijalt Lotto Super 7, käivitati 19. septembril 2009. Mäng loositi esimest korda välja 25. septembril 2009 ja jackpoti ülempiir oli 50 miljonit Kanada dollarit. Olles kogu aeg hästi vastu võetud Kanada, Lotto Maxi esimese kümne kuu tulud olid suuremad kui Super 7 oma enimmüüdud aastal.

Selle mängu kiire edu põhjuseks olid kogu auhinnafondid, mis on USA suurimate jackpottide lähedal. Lisaks arvatakse, et MaxMillioni funktsioon suurendab mängija võimalusi võita suurem auhind.

2015. aasta juuliks oli peamine jackpot jõudnud 60 miljoni Kanada dollarini. Järgmisel aastal tegi provintsidevaheline loteriikorporatsioon suuri muudatusi, kuid need jõustusid 2019. aasta loosimisel, mis toimus 14. mail. 8. juunil 2018 registreeriti loosimisel kokku 50 MaxMillioni auhinda, kuid see ületas oktoobris. samal aastal toimunud loosimine. 26. oktoobri joonised ulatusid 55 MaxMillionsi ilmatu 115 miljoni Kanada dollarini. Selle loosi võitja tuli Edmontonist

Lotto Maxi ajalugu
Kas Lotto Max on seaduslik?

Kas Lotto Max on seaduslik?

Kanada seadused lubavad provintsivalitsustel loteriisid, sealhulgas Lotto Maxi, hallata ja kontrollida. Nendes mängudes on lubatud osaleda nii kodanikel kui ka rahvusvahelistel elanikel ning nad peavad ostma Internetist loteriipileteid Kanada dollarites. Näiteks Ontario provintsijoonistusi jälgib Ontario Lottery and Gaming Corporation.

Vastavalt kriminaalkoodeksile, Interneti-loterii korraldajad ei saa anda auhindu pelgalt puhta puudumise põhjal. Osalejad peavad rahastama panuseid raha või mis tahes väärtusliku esemega. Quebecis peavad lotosid korraldavad organisatsioonid end ametiasutustes registreerima, välja arvatud juhul, kui nende mängud on rahvusvahelise ulatusega või on suunatud mängijatele teistest provintsidest. Lisaks peavad operaatorid maksma makse, postitama tagatise ja esitama kõigi võitjate andmed.

Kas Lotto Max on seaduslik?
Kuidas mängida Lotto Maxi võrgus

Kuidas mängida Lotto Maxi võrgus

Loteriipilet annab mängijale õiguse osaleda Lotto Maxis. Üksikpilet maksab 5 Kanada dollarit ja sellega kaasneb kaks kiiret lisavalikut. Saadaval on 50 numbrit ja osalejad peavad valima neist seitse. Mängija saab valida kas oma esialgse seitsme numbri komplekti või kiirvalimise, valides juhuslikult 3 komplekti. Igal piletil on maksimaalselt viis näidendit või 15 valikut. 1 Kanada dollari lisatasu eest saab automaatselt valida neli numbrit ja teil on võimalus võita pool miljonit.

Pealoos tõmbab jackpoti auhinnaks vähemalt 10 miljonit Kanada dollarit ja maksimaalselt 70 miljonit Kanada dollarit. Kui auhind ulatub 50 miljoni Kanada dollarini, loositakse välja rohkem MaxMillionsi abiauhindu, millest igaüks on 1 miljon Kanada dollarit. MaxMillions koguneb kuni võitja leitakse.

Igal nädalal jagatakse lisaauhindu, kui jackpoti summas 50 miljonit Kanada dollarit või rohkem pole võidetud. Kui keegi võidab peamise jackpoti, lisatakse jackpotile väljavõtmata MaxMillionsi auhind. Võitjatele makstakse maksuvabalt ühekordne rahasumma.

Mujalt ostetud internetiloterii pileti võidu kättesaamiseks peab mängija naasma algselt pileti ostnud kohta ja saatma selle vastavale tagastusaadressile. Soovitatav on välja printida juriidiline nimi ja tagastusaadress ning lisada need nõudevormile. See tagab, et pileti kadumise korral keegi teine võitu välja ei võta.

Kuidas mängida Lotto Maxi võrgus
Millised on võimalused Lotto Maxi võitmiseks?

Millised on võimalused Lotto Maxi võitmiseks?

Hasartmänguprobleemi mainimine võib tekitada mõtteid, et mängur tühjendab oma pangakontosid ja sääste, et mängida Lotto Maxi võrgus. Kuid ausalt öeldes on Interneti-loterii mängimine üks hasartmängude vorme. Siiski pole kahju, kui ostate pileteid oma lõbuks ja võimaluseks rohkem raha võita.

Kanadalaste arv, kes osalevad Lotto Maxis ja võidavad igal aastal jackpoti, on võrreldes kaotajatega äärmiselt madal. Arvestades, et tegelik koefitsient on väike, peaksid mängijad planeerima oma panustamise eelarvet võidu tõenäosuse alusel, et vältida ülekulutamist.

Lotto Maxil võib olla väike võiduvõimalus, kuid kas kulu on potentsiaalset auhinda väärt? Kui vaadata erinevate matšide võidukoefitsiente, siis siin on arvud.

Pileti hind 5 Kanada dollarit kolmes valikus

 • Peamine jackpot: 33 294 800
 • MaxMillions 7/7: 33 294 800
 • 6/7+ Boonusnumber: 4 756 400
 • 6/7: 113 248
 • 5/7+Bonusnumber: 37 749
 • 5/7: 1841
 • 4/7+Bonusnumber: 1105
 • 4/7: 82,9
 • 3/7+Bonusnumber: 82,9
 • 3/7 (tasuta mängimine $5): 8.5
 • Mis tahes auhind: 7

MaxMillionsi puhul ei saa nad teist auhinda võita, kui mängija ei vasta numbritele 7/7. Kui võidupiletit pole, kantakse põhijackpot edasi järgmisele loosimisele. Mitme võiduvaliku korral jagatakse üldauhind vastavalt. Tuleb märkida, et 4/7, 3/7 ja 3/7+boonus on osa auhinnafondist, ülejäänud makstakse välja fondifondist.

Pileti hind 1 C$ neljas valikus

Lisapilet, mis maksab lisaks 1 Kanada dollari, maksab järgmiselt.

 • 1/4: 6,8
 • 2/4: 141
 • 3/4: 9 906
 • 4/4: 3 764 376

Extra peaauhind on 500 000 Kanada dollarit. Iga võitja saab kogu summa isegi mitme võidunumbri korral.

Millised on võimalused Lotto Maxi võitmiseks?
Näpunäiteid ja nippe Lotto Maxi mängimiseks

Näpunäiteid ja nippe Lotto Maxi mängimiseks

Edu an Interneti-loterii pilet asi pole õnnes. Ajalugu näitab, et mängijatel, kes on omandanud õiged strateegiad, on suurem võimalus võita Lotto Max jackpot. On olnud juhtumeid, kus inimesed viivad koju suuri auhindu mitu korda. Teatud tehnikad on üliolulised, kui mängija soovib oma võiduvõimalusi suurendada.

 1. Panuste vältimine mustritele ja kordajatele
 2. Numbrite valimine summaga 141 ja 240
 3. 7 järjestikuse numbri peale ei panusta
 4. Mängib ainult ühe numbri eelmisest loosimisest
 5. 3/4 või 4/3 paaritute arvude kombineerimine paarisarvudega

Üldjuhul on soovitatav osta rohkem Lotto Maxticketsi veebist, võttes arvesse oma rahalisi võimalusi. Põhjus, miks järjestikuseid numbreid ei soovitata, on see, et enamik võidunumbreid (umbes 70%) moodustavad kogusumma vahemikus 104 kuni 176. Samamoodi ei ole hea valik samades numbrirühmades või sarnaste viimaste numbritega numbrid.

Väärib märkimist, et igal veebipõhisel loteriil on võrdne võidu tõenäosus. Kuigi ükski teadaolev rakendus ei suuda täpset võitjat ennustada, on parem mängida kõige ainulaadsemate ja ebatavalisemate numbritega.

Näpunäiteid ja nippe Lotto Maxi mängimiseks