Parimad Lotto 6/49 2023. aastal

Lotto 6/49 on üks kolmest riiklikust loteriimängust Kanadas. See on provintsidevaheline ja selle on registreerinud Interprovincial Lottery Corporation. Kui see esmakordselt kasutusele võeti, käivitas see Kanadas loterii revolutsiooni; kuna see võimaldas mängijal valida soovitud numbrid, hakkasid eeltrükitud loteriipiletid aeglaselt kaduma.

Varasemaid rahvusmänge, nagu olümpialoterii, Loto Canada ja Superloto, enam ei eksisteeri, kuna nende kontseptsioonid olid elanikkonnale vähem atraktiivsed.

Parimad Lotto 6/49 2023. aastal
Kust osta Lotto 6/49 pileteid?

ILC-l on 5 piirkondlikku alagruppi: Atlantic Lottery Corporation, British Columbia Lottery Corporation, Ontario Lottery and Gaming Corporation, Loto-Québec ja Western Canada Lottery Corporation. Lotto 6/49 reeglite üksikasjades on neis piirkondades mõned erinevused.

Keskmiselt võidab Lotto 6/49 jackpoti võitja umbes 8,8 miljonit dollarit. Ühel loosimisel ei ole ainult üks võitja; võitjaid on piiramatu arv, kuna Lotto 6/49 mängimisel on võitmiseks umbes 8 erinevat viisi.

Section icon
Kust osta Lotto 6/49 pileteid?

Kust osta Lotto 6/49 pileteid?

Lotto 6/49 pileteid on võimalik osta veebis ametlikelt piirkondlikelt veebisaitidelt, erinevatest piirkondlikest mobiilirakendustest kui ka füüsilisest jaemüüjast, kellel on ILC arvuti. Nende hulka kuuluvad toidupoed, esmatarbekauplused ja apteegid, aga ka muud asukohad. Lotto 6/49 on väga populaarne loterii ja seetõttu on seda väga lihtne leida.

Kust osta Lotto 6/49 pileteid?
Loto ajalugu 6/49

Loto ajalugu 6/49

12. juunil 1982 tutvustatud Lotto 6/49 on esimene Kanada loteriimäng, mis võimaldab mängijal valida soovitud numbrid. Selle tutvustamisel maksis mängija osalemise kohta 1 dollari. Jackpoti suurendamiseks tõsteti osalemiskulu 2004. aastal 2 dollarini ja 2013. aastal 3 dollarini.

Tänapäeval on jackpotis võitmiseks saadaval minimaalne rahasumma: 5 miljonit dollarit. Igal nädalal on 2 joonistust. Jackpoti võitmine igal loosimisel ei ole garanteeritud. Kui seda ei nõuta, lisatakse järgmise loosi müügid 5 miljonile dollarile ja nii edasi. Iga loosimise eest antakse välja ka 1 miljoni dollari suurune auhind.

Läbi aastate võitis Lotto 6/49 mängija suurim jackpot 2015. aastal ühes Ontari linnas. Jackpoti võitja sai käe 64 miljonile dollarile, rahasummale, milleni pole pärast seda enam jõutud. Keskmiselt on jackpot umbes 8,8 miljonit dollarit, kui mängija seda nõuab.

Loto ajalugu 6/49
Kas Lotto 6/49 on seaduslik?

Kas Lotto 6/49 on seaduslik?

Jah, Lotto 6/49 on seaduslik. Selle kehtestavad ametlik organisatsioon Interprovincial Lottery Corporation ja erinevad piirkondlikud organisatsioonid. Lotto 6/49 müügist saadav tulu jaotatakse proportsionaalselt provintside müügiga. Nagu iga muu loterii puhul, peate osalemiseks olema täiskasvanud. Kanadas on seaduslik vanus olenevalt provintsist kas 18 või 19 aastat.

Kas Lotto 6/49 on seaduslik?
Kuidas mängida Lotto 6/49

Kuidas mängida Lotto 6/49

  • Lotto 6/49 on kergesti mõistetav. Nagu nimigi viitab, on Lotto 6/49 valik 6 numbrit vahemikus 1 kuni 49, mis teeb mängija õiguse jackpotile. Seda nimetatakse tavavalikuks. Tavavaliku numbrid saab valida mängija ise või juhuslikult loosiarvuti.

  • Valikus on ka garanteeritud partii 1M$, mis on üks 10-kohaline number, mis on garanteeritult ühel piletil. Garanteeritud loosi numbri valib loosiarvuti alati juhuslikult, et iga kord oleks ainult üks võitja.

  • Võitmiseks peab mängijal olema kaks või enam numbrit, mis ühtivad tavavalikus juhuslikult loositud numbritega või garanteeritud loosi täpse numbriga.

  • Lotto 6/49 on muutuva jackpotiga loteriimäng. See tähendab, et on võimalik, et mängijale ei antud jackpoti numbreid. Kui seda ei võideta, kasvab raha seni, kuni see võidetakse.

  • Nädalas on kaks joonistamist, kolmapäeviti ja laupäeviti. Iga kord tõmmatakse 7 tavalist valikunumbrit. Esimesed 6 numbrit on võidunumbrid ja viimane on boonusnumber. Suure jackpoti võitmiseks peavad teie numbrid ühtima esimese 6 numbriga, kuid järjekord ei oma tähtsust. Keskmine jackpot on hinnanguliselt 8,8 miljonit dollarit.

  • Igal loosimisel loositakse välja ka garanteeritud loosinumber. See on ainulaadne 10-kohaline number, mis annab 1 M$ mängijale, kelle piletil on sama number.

  • Väiksemate partiide võitmiseks on veel 6 võimalust: 5 numbrit (keskmiselt umbes 2000 dollarit), 4 numbrit (keskmiselt umbes 80 dollarit), 3 numbrit (10 dollarit) ja 2 numbrit (tasuta pilet). Boonusnumber võetakse arvesse kahel viimasel võiduviisil. Kui mängijal on 2 numbrit, millele lisandub boonusnumber, võidab ta 5 dollarit. Kui neil on kokku 5 numbrit pluss boonusnumber, võidab mängija keskmiselt umbes 111 000 dollarit.

Kuidas mängida Lotto 6/49
Kui suur on tõenäosus loto 6/49 võitmiseks?

Kui suur on tõenäosus loto 6/49 võitmiseks?

Lotto 6/49 võiduvõimalus varieerub vastavalt mängijate arvule. Üldiselt on Lotto 6/49 mängimisel mis tahes viisil võidu tõenäosus umbes 1/6,6. Tõenäosus suure jackpoti võitmiseks on umbes 1/14 000 000. Kõige lihtsam on võita tasuta pilet, kõige raskem aga suur jackpot. Garanteeritud loosi võitmiseks on see 1 osaluste arvult.

Kui suur on tõenäosus loto 6/49 võitmiseks?
Võidu korral väljamaksevõimalused

Võidu korral väljamaksevõimalused

Kui mängija võidab vähem kui 600 dollarit, võib füüsiline jaemüüja, kellel on ILC-arvuti, raha välja anda. Mängijad peavad olema ettevaatlikud, sest kui jaemüüja on pileti kinnitanud, saavad raha välja anda ainult nemad või ILC. Kui jaemüüjal pole piisavalt raha, peab võitja ootama kuni 6 nädalat, enne kui ILC-lt raha saab.

Kui mängija võidab rohkem kui 600 dollarit, on raha saamiseks 3 võimalust. Võitja võib oma pileti saata postiga, tuua kahjunõudekeskusesse või tuua kasiinosse. Posti teel võib võitjal kuluda raha kättesaamiseks kuni 6 nädalat. Kui mängija võitis rohkem kui 1000 dollarit, tuleb täita ja võidupiletiga saata või kaasa võtta mõned dokumendid.

Kui pilet osteti veebist või mõnest rakendusest ja võidetud rahasumma on väiksem kui 25 000 dollarit, kantakse see võitja kontole. Kui rahasumma on suurem kui 25 000 dollarit, võtab ILC võitjaga otse ühendust, et selgitada makseviise.

Võidu korral väljamaksevõimalused
Näpunäiteid ja nippe 6/4 loto mängimiseks

Näpunäiteid ja nippe 6/4 loto mängimiseks

Lotto 6/49 pileteid on võimalik osta grupina ja raha jagada osalejate vahel. On olemas nii võrgurühmad kui ka rühmavalem ja rühmakonventsioon. Internetis võib osalejaid olla 2 kuni 100! Valem on 2 kuni 20 osalejat ja konventsioon on mõeldud rohkem kui 20 osalejale.

Igas piirkonnas on lisamäng, mis maksab 1 dollari ja mida saab kombineerida Lotto 6/49 piletiga. Sellel mängul on olenevalt piirkonnast kolm erinevat nime: Tag, Extra või Encore. Lotto 6/49 piletile lisatakse 4 numbrit eKr, 6 numbrit Atlandi ookeani piirkonnas või 7 numbrit mujal.

Kui 4 numbrist 4 ühtivad, on jackpot 500 000 dollarit. Kui 6 numbrit 6-st ühtivad, on jackpot 100 000 dollarit ja kui 7 numbrit 7 vastavad, on jackpot 250 000 dollarit (lääne piirkonnas) või 1 miljonit dollarit (Ontarios ja Québecis). Vähema arvu vastavate numbrite jaoks on ka teisi väikeseid hindu.

Lisaks põhilisele Lotto 6/49 joonisele on olemas piirkondlikud joonised: Québec 49, Atlantic 49, BC 49, Ontario 6/49 ja Western 49. Need joonised toimuvad samal ajal Lotto 6/49 joonistega ja pakuvad võrreldav auhind. Need kohalikud loosimised annavad mängijale võimaluse valida, kas osta Lotto 6/49 pilet, osta piirkondlik pilet või mängida mõlemat samade numbritega ühel piletil.

Näpunäiteid ja nippe 6/4 loto mängimiseks