Parimad La Primitiva 2023. aastal

La Primitive, mis tähendab "Primitiiv", on tõenäoliselt maailma vanim loterii, mis ulatub tagasi juba 1763. aastal. See on Hispaania kodanike ja mängijate seas üle kogu maailma kindel lemmik oma kaks korda nädalas toimuva loosimisega. Sellel on garanteeritud 3 miljoni euro suurune jackpot, mis tegelikult osutub sellest suuremaks, kuna sellel on piiramatu jackpoti üleminek ilma ülempiirita.

Mängijad peavad jackpoti võitmiseks sobitama 6 numbrit ja Reintegro palli numbrit, millest suurim oli 2015. aastal 107,7 miljonit eurot. Pilet maksab vaid 1 euro, et võita 7 auhinnatasemel. Piletid on saadaval kõigile, kes on 18-aastased ja vanemad. Kõik Hispaania elanikud või külalised saavad pileteid osta Hispaanias asuvatest loteriipunktidest. Teise võimalusena saab pileteid osta veebist korraldajate ametlikult veebisaidilt Loterias y Apuestas del Estado.

Parimad La Primitiva 2023. aastal
Kust osta La Primitiva pileteid
Kust osta La Primitiva pileteid

Kust osta La Primitiva pileteid

Mängijad väljaspool Hispaaniat saavad hõlpsasti osta La Primitiva loteriipileteid kolmanda osapoole veebisaidi kaudu. Need veebisaidid ostavad välismängijatele pileteid oma Hispaanias asuvate agentide kaudu.

Kust osta La Primitiva pileteid
La Primitiva ajalugu

La Primitiva ajalugu

La Primitiva on ametnik loterii Hispaanias mille juured ulatuvad XVIII sajandisse. Selle võttis kasutusele Hispaania kuningas Carlos III kui vahendit raha teenimiseks avalike teenuste jaoks, mida muidu oleks rahastatud Hispaania elanike maksustamise teel.

Algselt tunti seda kui "Loteria por Numeros" (Numbrite loterii) ja see toimus 1763. aastal ning 75% piletimüügist läks auhindadele. Kaasaegne nimi La Primitiva tekkis 1812. aastal, kuid kaotati kuningliku dekreediga 50 aastat hiljem 1862. aastal.

Kahekümnendal sajandil suurenes nõudlus loteriide järele, Hispaania loteriidega tegelev valitsusasutus Organismo Nacional de Loterias y Apuestas del Estado taaskäivitas La Primitiva 1985. aastal. Algne mäng ei sisaldanud Reintegro palli, mis võeti mängu 1991. aastal.

La Primitiva oli tohutu edu ning see oli katalüsaatoriks veel kahe Hispaania loterii – BonoLoto 1988. aastal ja El Gordo 1993. aastal – asutamisel. Algselt oli see avatud ainult Hispaania kodanikele ja nüüd saab igaüks Primitivat võrgus mängida.

La Primitiva ajalugu
Kas La Primitiva on seaduslik?

Kas La Primitiva on seaduslik?

Kõik 18-aastased või vanemad saavad La Primitivat mängida nii isiklikult kui ka vahendusel Interneti-loterii pilet. Kunagi reserveeritud ainult Hispaania kodanikele, saavad seda nüüd Hispaania hasartmängumäärusest (seadus 13/2011) mängida turistid Hispaanias. Kuna Hispaania elamine pole vajalik, saavad mängijad üle maailma mängida, ostes loteriipileti veebis kolmanda osapoole esindajalt.

Kuna need agendid ostavad pileteid oma klientide nimel, on neil seaduslik seda teha. Mängijad peavad tagama, et veebisaidid, millel nad mängivad, on korralikult litsentsitud, et kaitsta ennast ja oma isikuandmeid.

Kas La Primitiva on seaduslik?
Kuidas mängida La Primitivat

Kuidas mängida La Primitivat

Kui olete füüsiliselt Hispaanias, mängige mugavuse huvides võrgus Primitivat. Need mängijad ja mängijad mujal peavad teadma, kuidas Primitivat võrgus mängida, et nautida garanteeritud 3 miljoni euro suurust jackpoti ja 6 muud auhinnataset. La Primitiva loositakse iga kahe nädala tagant neljapäeval ja laupäeval kell 20.30 GMT ja maksab 1 euro.

Mängijad peavad valima 49-st koosnevast kogumist 6 numbrit ja valima Reintegro palli jaoks numbri vahemikus 0–9. Loosimise ajal valitakse 6 numbrit, millele järgneb 7., mida nimetatakse komplementaarseks palliks, ja seejärel valitakse eraldi trumlist Reintegro palli number.

Jackpoti võitmiseks peavad mängijad vastama esimesele 6 numbrile, millele järgneb Reintegro number. Kui mängija vastab ainult Reintegro numbrile, on tal õigus saada tagasi pileti maksumus, mis on 7. taseme auhind. Mängijad, kes vastavad täiendavale numbrile 5 võidunumbriga, võidavad kolmanda taseme auhinna.

Vähim võidunumbreid, mis auhinna saavad, on 3 numbrit. Iga taseme auhinnaraha ei ole fikseeritud ja määratakse erinevate protsendina piletimüügist kogutud rahast.

Kuidas mängida La Primitivat
Kui suur on tõenäosus La Primitiva võita?

Kui suur on tõenäosus La Primitiva võita?

Selle online-loterii jackpoti (6 numbrit+Reintegro pall) võitmise tõenäosus on peaaegu 1:140 miljonit. See tähendab, et jackpotti on üsna raske võita, kuid see pakub siiski paremaid koefitsiente kui näiteks USA PowerBall. Garanteeritud 3 miljoni euro suuruse jackpotiga võivad need jackpoti auhinnad olla suhteliselt väikesed, kuid sagedase ümbermängimise ja jackpoti ülempiiri puudumisel võivad võidud olla väga suured.

Rekord püstitati 2015. aastal, kui üks mängija lahkus 201,7 miljoni euroga pärast jackpoti 56-kordset veeremist. Mängijad võivad siiski võita üle 1 miljoni euro, kui sobitavad 6 numbrit koefitsiendiga 1 peaaegu 14 miljoni kohta.

Võib-olla on Primitiva mängimise parim osa soodsad üldised võiduvõimalused, mis on ligikaudu 1:8, sealhulgas ainult Reintegro palli sobitamine, et saada piletiraha tagasi. Seal on 7 auhinnataset, mis pakuvad palju võimalusi auhinna võitmiseks. Peale ainult Reintegro palli sobitamise on auhinna võitmiseks minimaalne sobiv arv 3 ja koefitsient on umbes 1:57 000.

Kui suur on tõenäosus La Primitiva võita?
Väljamaksevõimalused, kui võidad mängu

Väljamaksevõimalused, kui võidad mängu

Kuni 40 000 euro suurused võidud on maksuvabad, kuid üle selle summa võitmisel kohaldatakse 20% maksumäära. Samas välismängijad, kelle riigid Kui teil on Hispaaniaga leping, võib teil olla võimalik saada selle summa tagasi. Võidud tuleb välja nõuda 3 kuu jooksul pärast loosimist ja need makstakse välja ainult ühekordsete maksetena.

Mängijad, kes ostsid oma piletid loterii jaemüügipunktist, saavad koguda kuni 2500 euro väärtuses auhindu. Sellest suuremaid auhindu saate koguda valitud Hispaania pankadest või külastades Loterias y Apuestas del Estado peakorterit. Online-mängijate väikesed võidud kantakse nende kliendikontodele ja suuremad auhinnad kantakse otse mängija pangakontole. Jackpoti auhinnad tuleb ülalnimetatud peakorterist isiklikult kätte saada.

Väljamaksevõimalused, kui võidad mängu
Näpunäiteid ja nippe La Primitiva mängimiseks

Näpunäiteid ja nippe La Primitiva mängimiseks

Loterii on oma olemuselt õnnemäng, kuid varasemate loosimiste uurimine on toonud huvitavat statistikat. Tõenäoliselt on mõistlik mitte valida kõiki paaris või paarituid numbreid, kuna statistika näitab, et paaritute ja paarisarvude segu võidab tõenäolisem. Statistika näitab ka, et järjestikuseid numbreid loositakse harva, nii et võib-olla peaksite vältima järjestikuste numbrite valimist suurema võiduvõimaluse nimel.

Numbrite valimine samade viimaste numbritega on samuti väga ebatõenäoline, parem on kasutada erinevaid numbrilõpusid. Enamik inimesi ei panusta eranditult kõrgetele numbritele (32-49), nii et kui nad juhuslikult viiki jääksid, oleks nende numbritega mängijatel suurem võimalus võita.

Võidunumbrite kombinatsioonid on tavaliselt väga mitmekesised, nii et võib-olla on kasulik valida kogu erinevate lõpunumbritega vahemikust. On ka õnnenumbreid (38, 39, 47, 3, 45), mida on loositud rohkem kui kõiki teisi numbreid, nii et nende valimine võib anda mängijale eelise.

Tõsi on ka see, et mõnda numbrit loositakse harva, seega on võimalik, et nende numbrite väljajätmine võib samuti olla kasulik. Võib-olla on parim nõuanne võiduvõimaluse nimel edasi mängida. "Selle võitmiseks peate selles osalema", nagu öeldakse.

Näpunäiteid ja nippe La Primitiva mängimiseks