Parimad Keno 2023. aastal

Osaühingu La Francaise des Jeux Group (FDJ) hallatavat France Kenot (10-20-70) loositakse kaks korda päevas seitse päeva nädalas, jackpoti maksimum on kaks miljonit eurot. Kuid seda mängu saavad mängida ainult selles riigis elavad või Prantsusmaad külastavad mängijad.

Mängijad valivad kahe kuni kümne numbri vahel ühest kuni 70-ni, otsustavad panuse suuruse vahemikus üks kuni 10 eurot ja kas valida kordaja või lisada soovi korral mängu Joker+. Pileteid saab osta litsentsitud FDJ jaemüüjatelt, veebis Francaise des Jeux veebisaidilt või mobiilirakendusest.

Parimad Keno 2023. aastal
Kust osta pileteid Keno (prantsuse) jaoks?
Kust osta pileteid Keno (prantsuse) jaoks?

Kust osta pileteid Keno (prantsuse) jaoks?

Kuidas osta pilet Keno jaoks

Pileteid saab osta iga inimene Prantsusmaal mis tahes volitatud FDJ jaemüüjate 31 000 müügikohast. Pärast pileti täitmist registreerib jaemüüja pileti ja väljastab kviitungi, mida tuleb hoida turvaliselt, kuna seda läheb vaja võitude saamiseks.

Kuidas osta Keno loteriipilet veebist

Ainult Prantsusmaa mängijatel on lubatud registreeruda FDJ veebisaidil fdj.fr ja luua konto. Mängijad saavad ka mängida mobiilirakenduse kaudu. Pärast rakenduse allalaadimist ja registreerimist peavad mängijad mängima asumiseks oma kontole vähemalt viis eurot krediteerima.

Kust osta pileteid Keno (prantsuse) jaoks?
Prantsuse Keno ajalugu

Prantsuse Keno ajalugu

Öeldakse, et Keno, loteriid ja bingo kõik on pärit Hiinast rohkem kui 2000 aastat tagasi. Esimese loterii Prantsusmaal lubas Franciscus I 1539. aastal aastamaksu eest. Loteriid vaheldusid seadusliku ja illegaalse staatuse vahel järgmiste sajandite jooksul. Loterii ja loterii-tüüpi mängud tehti lõpuks legaalseks 1933. aastal Prantsusmaal ja on lubatud siiani.

Kenot (FR) mängiti esmakordselt 1993. aastal ja seda mängiti esialgu vaid kord nädalas neljapäeviti. Kaks aastat hiljem lisati veel üks loosimine, mis toimub teisipäeval, muutes selle kahenädalaseks loosimiseks. Järgmisel aastal 1996. aastal hakati seda joonistama igal nädalapäeval.

2003. aastal lisati Keno Soir, et teha kaks loosi päevas. Mäng sai tuntuks kui Keno Lifetime Winner aastal 2013. Mõned algsed kordajad on maha jäetud, et jätta alles kolm; x2, x3 ja x5. Prantsusmaa mängijad on saanud Kenot ja muid veebiloteriisid legaalselt mängida alates 2009. aastast.

Prantsuse Keno ajalugu
Kas Keno (FR) on seaduslik?

Kas Keno (FR) on seaduslik?

Loteriid, sealhulgas Keno, on Prantsusmaal seaduslikud nii võrgus kui ka väljaspool seda ning neid litsentseerib ja reguleerib Prantsusmaa valitsus. Mängijad peavad mängimiseks olema vähemalt 18-aastased ja neil on vaja vanust tõendada. Prantsusmaal on loteriid olnud legaalsed alates 1933. aastast ja võrguhasartmängud on hasartmänguseaduse (2010-476) tõttu legaalsed alates 2009. aastast.

Kenot (FR) saavad mängida aga ainult Prantsusmaal asuvad mängijad, olenemata sellest, kas nad on Prantsusmaa kodanikud või külalised. Lisaks saavad võrgus mängida ainult Prantsusmaa kodanikud, kuna Prantsusmaa operaatorite registreerimine on ebaseaduslik mängijad teistest riikidest, sealhulgas EL.

Kas Keno (FR) on seaduslik?
Kuidas Kenot mängida

Kuidas Kenot mängida

Mängijad otsustavad, mitu numbrit vahemikus 2 kuni 10 nad soovivad valida ühe kuni 70 hulgast. Seejärel peavad nad valima panuse suuruse ühe, kahe, kolme, viie või kümne euro vahel. Samuti on võimalus valida kordaja, mis kahekordistab makstava panusesumma (näiteks üks euro panus + kordaja = kaks eurot).

Kuigi algne panus kahekordistatakse kordajaga, võidakse tegelikud võidud korrutada kolme või viiega, kui need on valitud. Mida rohkem numbreid sobib ja mida suurem on panus, seda suurem on auhinnasumma.

Kui pallid on loositud, valitakse välja 20 palli, millele järgneb kordaja, mis võib olla x2, x3 või x5. Mängijad peavad ostma oma piletid vähemalt üks tund enne loosimise aegu, mis on kell 13.00 keskpäeval ja 20.00 õhtusel loosimisel. Füüsiliste piletitega mängijad peavad hoidma oma kviitungeid kindlas kohas, kuna neilt nõutakse mis tahes auhinda.

Joker+

Teises mängus saab Keno piletile lisada Joker+ ühe või kahe euro eest vastavalt valitud panusele. Mängijad ei vali numbreid ise, kuna need genereerib Flash System automaatselt, kui mängijad mängu valideerivad. Võitmiseks peavad mängijad vastama 500 000 euro võitmiseks loosimise järjekorras kõik seitse numbrit.

Kuidas Kenot mängida
Millised on võimalused Keno võitmiseks?

Millised on võimalused Keno võitmiseks?

Prantsuse Keno on üks parimad online loteriid soodsate koefitsientide tõttu. Maksimaalne jackpot 10/10 numbrite sobitamisel 10-eurose panusega ilma kordajata on kaks miljonit eurot. Selle juhtumise tõenäosus on 1:2 147 181.

Võiduvõimalused sõltuvad mängija valitud numbrite arvust ja sellest, kui paljud neist on tabamused. Võitu saab suurendada, panustades suurematele panustele ja aktiveerides kordaja.

2/2 numbrite sobitamise koefitsient on 1:13, samas kui 4/4 numbrite sobitamise koefitsient on 1:189. 8/8 numbrite õige sobitamise koefitsient on 1:74 941, mis annab auhinnaks 8000 eurot. 1 euro panus.

Millised on võimalused Keno võitmiseks?
Väljamaksevõimalused, kui võidad Keno

Väljamaksevõimalused, kui võidad Keno

Kõik auhinnad tuleb välja nõuda kahe kuu jooksul alates loosimise kuupäevast. Iga üle 2000 euro suurune auhind peab auhinna kättesaamiseks esitama isikut tõendavad dokumendid. Kui mängijatel on õnn 9/9 või 10/10 numbreid õigesti sobitada, on neil võimalus saada ühekordne väljamakse või eluaegne annuiteed.

Mängijad, kes mängisid FDJ jaemüüja juures, peavad minema La Francais des Jeuxi maksekeskusesse ja need, kes mängisid võrgus, saavad meili, milles kirjeldatakse üksikasjalikult järgmisi samme. The väljamakse valikud varieeruda olenevalt mängu mängimisviisist.

Kui mängitakse jaemüüjaga

300-euroseid või väiksemaid võite saab nõuda igalt FDJ jaemüüjalt, kuid selle summa võitmiseks tuleb mängijal pöörduda La Francaise des Jeux maksekeskusesse. Auhinnad vahemikus 300 kuni 30 000 eurot saab tasuda mõnes POS-is pangaülekandega otse mängija pangakontole.

Kui mängitakse võrgus või mobiilirakenduse kaudu

2000 euro suurused või väiksemad võidud kantakse automaatselt mängija kontole. Selle summa ületavate võitude puhul tuleb enne otse mängija pangakontole kandmist esitada isikut tõendavad dokumendid.

Väljamaksevõimalused, kui võidad Keno
Näpunäiteid ja nippe Keno Prantsusmaa mängimiseks

Näpunäiteid ja nippe Keno Prantsusmaa mängimiseks

Keno, nagu muud loteriimängud, on õnnemäng, kuid mõned mängijad võivad proovida välja töötada konkreetseid strateegiaid, mis põhinevad mängu statistikal. Näiteks kordub suur osa (umbes kolmandik kuni pool) loositud numbritest viimasest või sellele eelnevast mängust.

Neid kuumi numbreid on seetõttu mõistlik mängida, kuid võib-olla mitte, kui need on kolm eelmist järjestikust korda loositud. Kasumlik strateegia võib olla ka teatud numbrite mängimise ajastus. Mängijad leiavad Keno (FR) statistika FDJ veebisaidilt, et aidata neil kuuma ja külma numbrit tuvastada.

Numbristrateegiad

Mõnele mängijale meeldib mängida külmi numbreid, mida ei valita väga sageli. Nende numbrite mängimine võib olla kasulik lihtsalt seetõttu, et nende loosimine on hilinenud. Samuti on statistiline tõde, et kõik numbrid ei ole paaris või kõik paaritud, vaid nende kahe segu.

Seetõttu on võidud tõenäolisemad, kui mängija valib paaritute ja paarisarvude tasakaalu. Sama kehtib ka madalate või suurte arvude kohta. See tähendab, et mängijatel võib olla suurem eelis, kui nad mängivad võrdselt madalaid ja kõrgeid numbreid.

Näpunäiteid ja nippe Keno Prantsusmaa mängimiseks