Parimad Italy Lotto 2023. aastal

Itaalia Lotto on Itaalias kauaaegne loteriimäng. Tulemuste hulgas on kümme piirkondlikku loosimist ja üks üleriigiline loosimine, kus igast rattast loositakse viis numbrit. Teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti loositakse internetis loteriipilet ajavahemikus 20.00-20.30 CET. Lotto on Itaalia populaarseim riiklik loteriimäng, mille unikaalne formaat annab mängijatele mitu võiduvõimalust. Itaalia Lotto võrgus mängimine hõlmab 11 numbrikomplekti valimist, millest üks pärineb riiklikust loteriirattast ja teine kümme erinevate Itaalia linnade järgi nimetatud ratastelt.

Mängijatel on võimalus valida konkreetsetelt ratastelt kindlaid numbreid või juhuslike rataste vahelt juhuslikke numbreid. Itaalia Lotto võrgus mängides võidavad mängijad auhindu, kui loositakse välja täpne arv, samuti numbrid vahetult enne või pärast valitud numbrit; Näiteks kui valitakse number 9, võidavad mängijad, kui loositakse numbrid 8, 9 või 10.

Parimad Italy Lotto 2023. aastal
Kust osta Itaalia loto loterii pileteid
Kust osta Itaalia loto loterii pileteid

Kust osta Itaalia loto loterii pileteid

SuperEnalotto pileti ostmine on tegelikult üsna lihtne. Ainus asi, mida mängija peab tegema, on minna mängu Interneti-loterii veebisait. Nad otsustavad ostetavate piletite arvu ja eelistatud loosimiste arvu. Mängijad saavad loteriipileteid lihtsalt veebist osta, kasutades selliseid makseviise nagu Ideal.

Internetist loteriipileti ostmise üks eeliseid on see, et veebiloterii auhind kantakse kohe üle. Mängijaid teavitatakse isegi, kui nad võidavad. Interneti tõttu ei pea nad enam ootama, et oma auhinda nautida.

Kust osta Itaalia loto loterii pileteid
Itaalia ajalugu loterii

Itaalia ajalugu loterii

Lotto päritolu ulatub 16. sajandisse Genovasse. Neil on alati olnud tavaks sündmuste ja sündmuste tulemuste peale panustada lotomängud Itaalias. Inimesed panustasid viie teatud linna ametniku tulemuse peale, kes valiti juhuslikult 120 aadliku seast. Seda arvu vähendati lõpuks 90-ni. Loterii muutus struktureeritumaks, kasutades pigem numbreid kui nimesid.

See 90-numbriline formaat sai kiiresti populaarseks kogu riigis. Tol ajal kuulusid jurisdiktsioonid mitmele territooriumile, sealhulgas Milano hertsogiriigile ja Napoli kuningriigile. Tuntuim neist kohalikest lototraditsioonidest on Napoli Smorfia.

Itaalia loterii lisati esmakordselt osariigi ametlikku eelarvesse 27. septembril 1863 ja kuningliku ediktiga jaanuaris 1864 laiendati seda viie täiendava linnaloosis. Kui 1871. aastal lisati Rooma ratas, peeti loosimised igal laupäeval ja Bari ratas lisati 1874. aastal. Cagliari ratas ja Genova ratas said mängu osaks 1939. aastal, täiendades neid 10 linnaratast, mis on tänaseni kasutusel.

Kaasaegne ajastu

12. märtsil 1997 lisandus veel üks iganädalane loosimine. Aasta hiljem tehti mõned olulisemad muudatused. Rahvusratas, mille loosimine toimub Roomas, toimus esmakordselt 4. mail 2005. Kuu aega hiljem võttis ratas vastu praeguse kolme nädala loosimise. Viimane kolmapäevane loosimine toimus 15. juunil 2005. Loosimised liikusid teisipäevale, neljapäevale ja viimane voor laupäeviti alates teisipäevast, 21. juunist 2005.

Kas Itaalia Lotto loterii on seaduslik?

Pikalt vaieldi selle üle, kas kihlveod on legaalsed, kuid 1734. aastal tutvustas Veneetsia a loterii mäng mis oli täielikult reguleeritud ja valitsuse poolt heaks kiidetud. Esialgu korraldati loosimised vaid kaks või kolm korda aastas, enne kui 1807. aastal hakati neid iga kahe nädala tagant loosima. Sellest ajast alates on Itaalia loto loterii olnud seaduslik.

Itaalia ajalugu loterii
Kuidas mängida Itaalia lotot

Kuidas mängida Itaalia lotot

Itaalia Super Jackpoti online-loteriipileti mängimiseks peaksid mängijad esmalt valima kuus numbrit ühest kuni üheksakümneni. Selle mängu mängimiseks on kolm võimalust. Kui mängija kasutab kiiresituse funktsiooni, genereeritakse juhuslikud arvud ja lisati nende ostukorvi. Mängijad saavad seda loteriipiletit veebist ostes valida ka ise või kasutada eelnevalt salvestatud lemmiknumbreid.

Kahe palli sobitamisest piisab, et võita auhind ükskõik millises kuues auhinnajaotuses. Jackpoti võitmiseks peavad mängijad vastama kuuele esimesele loositud numbrile. Täiendava seitsme "Jolly" palli loosimine määrab teise auhinna võitja, mis nõuab viie palli ja "Jolly" kokkusobitamist. See veebiloteriipilet pakub muljetavaldavaid jackpotte kolm korda nädalas kolmapäeviti, reedeti ja pühapäeviti, ilma piiranguta, mitu korda jackpot võib üle minna.

Milline on Itaalia loto loterii võitmise tõenäosus?

Itaalia SiVince Tutto loto jackpoti saavutamise tõenäosus on 1:622 614 630. Kui tabatakse viis numbrit, on koefitsient 1:1 235 346.

Kuidas mängida Itaalia lotot
Väljamaksevõimalused, kui keegi võidab Itaalia loto loterii

Väljamaksevõimalused, kui keegi võidab Itaalia loto loterii

Itaalias on maailma üks segasemaid loteriimaksustruktuure, kus erinevatele mängudele kohaldatakse erinevaid määrasid. Kõik EuroJackpoti ja Lottomatica mänguauhinnad on maksustatud 8%. Lottomatica veebisaidid reklaamivad auhindu enne ja pärast maksustamist, nii et mängijad peaksid enne võrguloterii mängimist üle kontrollima.

Kõik SuperEnalotto võitudelt üle 500 € lisandub 20% käibemaks. Kõik maksud arvatakse maha lähtekohas, olenemata erinevatest määradest, seega on mängijatel selles osas vähe teha. Rahvusvahelised mängijad peaksid aga kontrollima oma kohalikke maksuseadusi, et näha, kas nad on kohustatud oma võidud kodus deklareerima.

Loto tulemuste avaldamisest teavitamiseks saavad mängijad registreeruda tasuta võiduhoiatuste saamiseks e-posti ja SMS-i teel. Kui nad võidavad, kantakse võidud nende kontodele kohe, kui Itaalia ametlik internetiloterii korraldaja need kätte saab. Võimalik, et suuremad auhinnad tuleb välja võtta isiklikult.

Auhinnaraha makstakse välja selle riigi territooriumil, kus mängija veebiloteriipileti võitmise ajal viibis. Kui mängija on ka mõne teise riigi kodanik, saab ta raha võtta ainult sealt, kus ta oli loosimise ajal. Samal ajal ei mõjuta nende kodakondsus nende seaduslikku õigust tasu saada. Iga riigi elanikud saavad Itaalia loteriipileti osta Internetist.

Väljamaksevõimalused, kui keegi võidab Itaalia loto loterii
Näpunäiteid ja nippe Itaalia loto loterii mängimiseks

Näpunäiteid ja nippe Itaalia loto loterii mängimiseks

Interneti-loteriipiletite numbrid valitakse juhuslikult. Juhuslikult genereeritud numbrid moodustavad aga mustreid, mida saab jälgida ja ära kasutada. Olles hoolikalt uurinud enam kui 200 erineva võrguloterii loosimistulemusi üle maailma, ulatudes tagasi aastast 1955, saavad Itaalia Lotto piletite online-mängijad välja mõelda kindlad mustrid.

  • Kasutage paarituid numbreid. Mängijad peaksid oma Itaalia Super Lotto piletite numbreid valides püüdma paaritute ja paarisarvude üsna ühtlast segu. Kõik paaritud või paarisarvud loositakse harva, esinedes vaid 4% juhtudest. Kaks paaritut ja neli paaris, neli paaritut ja kaks paaris või kolm paaritut ja kolm paaris on parimad kombinatsioonid. Üks neist kolmest mustrist ilmub 84 protsendil joonistest.

  • Näpunäiteid Lotto kõrgete-madalate numbrite jaoks. Võidunumbrid jagunevad tavaliselt kogu numbriväljale. Mängijad saavad numbrivälja pooleks jagades saada madala ja kõrgeima poole. Numbrid 1 kuni 45 asuvad 90 numbriga mängu nagu SuperEnaloto alumises pooles, samas kui numbrid 46 kuni 90 on ülemises pooles. Kõik kõrged või kõik madalad arvud on haruldased, esinedes vaid 2% juhtudest. Parim kombinatsioon on kaks kõrget ja neli madalat, neli kõrget ja kaks madalat või kolm kõrget ja kolm madalat tõusu. 79 protsendil kõigist joonistest annavad need kolm mustrit võidunumbrite rühmad.

  • Group Lotto piletinumbrite strateegiad

Kui mängija uurib Itaalia SuperEnalotto eelmiste võidunumbrite nimekirja, märkab ta sageli, et üks või mitu numbrirühma on puudu. Kombinatsioonis 5-14-17-32-38-46 näiteks 20-ndaid pole. Numbrirühmade jälgimine ja uurimine võib aidata online-loteriipiletite mängijatel otsustada, millised rühmad vahele jätta ja millised eelistada.

Näpunäiteid ja nippe Itaalia loto loterii mängimiseks