Parimad Irish Lottery 2023. aastal

Iirimaa, saar Atlandi ookeani põhjaosas, on üks parimate loteriidega riike Euroopas. Iiri loteriil on mängijatele saadaval mitu õnnemängu. Üks hämmastavamaid asju Iiri loterii juures on see, et mängijad saavad osta piletinumbreid Iirimaalt või teistest riikidest. Iiri Lotto 6 palli ja 7 palli on ühed populaarseimad lotomängud. Loosimise võitmiseks peab olema lotopilet.

Teoreetiliselt tundub piletite ostmine lihtne ülesanne. Kuid võidunumbrikombinatsiooni leidmine pole kunagi lihtne. Mängijad peaksid kontrollima mõnda allpool loetletud kohtadest, et osta seaduslikke Iiri loteriipileteid.

Parimad Irish Lottery 2023. aastal
Volitatud Iiri loteriipoed
Volitatud Iiri loteriipoed

Volitatud Iiri loteriipoed

iirlane Loterii piletid saab hõlpsasti osta volitatud jaemüüjatelt kogu Iirimaal. Mängijad peavad külastama ainult volitatud piletimüüjat ja sooritama ostu. Piletinumbrite valimine on mängija enda otsustada. Nad saavad mängida oma numbreid või valida juhusliku valiku.

Mängijad, kellel on sageli õnne vali nende numbrid. Teised eelistavad õnne proovida juhusliku valiku alusel. Pärast makse sooritamist antakse mängijatele füüsilised piletid. Kõigil volitatud jaemüüjatelt pileteid ostvatel mängijatel soovitatakse mitte lahkuda poest ilma füüsilise piletita.

Interneti-müüjad

Kuigi Internetil on mõned puudused, peavad kõik tunnistama, et see on muutnud asjad lihtsamaks ja paremaks. Mängijad, kes ei ela volitatud jaemüügipoodide läheduses, saavad osta Iiri loteriipileteid mugavalt kodust mobiiltelefoni või personaalarvuti kaudu. Mängijad peavad lihtsalt oma Irish Lotto kontodele sisse logima ja pileti ostma.

Üks eeliseid Internetist lotopiletite ostmine on see, et ei pea kartma oma pileti kaotamist või selle kahjustamist. Seda seetõttu, et pileti number jääb võrgus turvaliseks. Internetis mängivaid mängijaid teavitatakse ka pärast loosimist, kui nad on võitjad. Võidetud auhinnad makstakse samuti automaatselt välja.

Volitatud Iiri loteriipoed
Iiri loterii ajalugu

Iiri loterii ajalugu

Iiri rahvuslik loterii asutati 1986. aastal. Riikliku litsentsiga loterii asutati raha kogumiseks headel eesmärkidel. Esimesed kraapekaardid anti välja 27. märtsil 1987. Lotto käivitati siis 1988. aastal ja selle esimene loosimine viidi läbi 16. aprillil 1988. Praegu mängib umbes 40 protsenti Iirimaa täiskasvanutest riiklikku loterii. Seni on loteriiga kogutud üle nelja miljardi euro.

Iiri loterii ajalugu
Kas Iiri loterii on seaduslik?

Kas Iiri loterii on seaduslik?

aastal on hasartmängud reguleeritud Iirimaa juba palju aastaid. Iiri seadused eristavad hasartmänge, kihlvedusid ja loteriisid. Iirimaa loteriid on seaduslikud ja iga mängija saab osta Iiri loterii pileteid, kartmata sattuda seaduse valel poolele. Hasartmängude ja loteriide seadused annavad loteriidele volitused äritegevuseks kogu Iirimaal. Iiri rahvuslik loterii kuulub praegu 2013. aasta riikliku loteriiseaduse alla, mis asendas 1986. aasta riikliku loteriiseaduse tingimused.

Kas Iiri loterii on seaduslik?
Kuidas mängida Iiri loteriid

Kuidas mängida Iiri loteriid

Iiri loto mängimine on väga lihtne. Selle käivitamiseks kulub vähem kui kolm minutit. Iiri lotot saavad mängida nii Iirimaalt pärit kui ka väljaspool riiki pärit mängijad. Siin on lihtsad sammud, mida mängijad saavad järgmise sissekande tegemiseks kasutada. See võib olla kellegi õnnepäev.

Valige kuus numbrit

Olenemata sellest, kas mängija mängib poes või võrgus, tuleb kõigepealt valida kuus numbrit vahemikus üks kuni 47. Mängijad võivad valida need numbrid numbriruudustiku abil või kasutada kiirvalimist, et saada kuus juhuslikku numbrit. Lotopileteid müüakse kahe euro eest rea kohta. Mängijad peavad ostma kaks rida. Minimaalne sissepääsutasu on neli eurot.

Valige, milliseid loosi soovite sisestada

Mängijad saavad osta pileteid mõlema nädala loosimiseks või valida ühe loosimise, kas kolmapäeval või laupäeval. Loosipäevad valivad nad mängusedelil. Võrgumängijad peaksid platvormil oma valikud valima.

Valige suvand "Pluss"

Selle valiku lisamine maksab ühe euro lisa. Kui lisate plussi, pääsevad nad automaatselt Pluss-loosimisse, Lotto Plus 1-sse ja Lotto Plus 2 loosimisse.

Kui kaugele ette mängida

Seejärel otsustavad mängijad enne mängulehe täitmist viikide arvu. Saadaval on üks, kaks, neli või kaheksa loosimist. Mõned saidid võimaldavad mängijatel pileteid osta kuni aasta ette.

Makske sissekannete eest

Mängijad, kes ostavad pileteid poest, peaksid piletite saamiseks tasuma nõutava summa. Veebikontode eest võetakse tasu vastavalt nende sisenemiskulude arvule.

Kuidas mängida Iiri loteriid
Millised on võimalused Iiri loteriil võita?

Millised on võimalused Iiri loteriil võita?

Iiri loterii on endiselt üks populaarsemaid loteriisid kogu maailmas. Mängijate pikaajaline hea tahe, mõistlik hind ja mängu lihtsus on mõned põhjused, miks Iiri loterii on hasartmängutööstuses endiselt kõrgel kohal. Hoolimata paarist mängureeglite muudatusest aastate jooksul, pakub see endiselt loteriimängude parimaid koefitsiente.

Iiri Lotto jackpoti võiduvõimalused on praegu üks 10,7 miljonist. Need on teiste loteriidega võrreldes väga mõistlikud koefitsiendid. Iiri loteriil on mitu auhinnataset, mida on lihtne võita. Seitsmendal auhinnal on väga sõbralikud koefitsiendid. Mängijad peavad vastama ainult kolmele numbrile. Seitsmenda auhinna võitmise tõenäosus on üks 54-st.

Iirimaa Lotto Plus 1 või 2 koefitsient on tavamängudega võrreldes isegi paremad. Kuigi Lotto Plus 2-s võidetud auhinnad on väikesed, on vähemalt ühel võimalus midagi võita. Iga Iiri loterii mängija peab valima vähemalt kaks rida. See vähendab võidukoefitsienti ühelt 10,7 miljonile ühele 5,3 miljonile. Plusspileti ostmisel on võidukoefitsient üks 900 000-le.

Millised on võimalused Iiri loteriil võita?
Väljamaksevõimalused pärast Iiri loterii võitmist

Väljamaksevõimalused pärast Iiri loterii võitmist

Viimane samm pärast Iiri loterii võitmist on auhinna kättesaamine. Kuidas auhinda taotletakse, sõltub võidetud rahasummast.

Interneti-mängijad

Internetist Iiri loterii pileteid ostnud mängijatele makstakse vastavalt võidetud auhindadele. Ühe kuni 99 euro väärtuses auhinnad kantakse automaatselt mängija veebirahakotti. 100 kuni 500 euro suuruste võitude kohta saadetakse tšekk. Enne 501 kuni 9999 euro suuruste võitude tšeki väljastamist saadetakse nõudevorm täitmiseks. Mängijad, kelle võidusumma on 10 000 eurot ja rohkem, peaksid helistama riikliku loteriinõuete osakonda ja leppima kokku auhinna kättesaamine.

Jaemüügimängijad

Mängijad, kellel on ostetud võidupiletid, peaksid oma preemia välja nõudma 90 päeva jooksul pärast loosimise kuupäeva. Pilet tuleb esitada auhinna kättesaamisel. Üks kuni 100 eurot tuleks koguda mis tahes riikliku loterii agendi juures. 101 kuni 2500 eurot, mille saab kätte mis tahes A Postkontoris. 2501 kuni 14 999 eurot, mis tuleb koguda An Post Prize Claim Centeris.

Väljamaksevõimalused pärast Iiri loterii võitmist
Näpunäiteid ja nippe Iiri loterii mängimiseks

Näpunäiteid ja nippe Iiri loterii mängimiseks

Kuigi mängijad vajavad Iiri loterii võitmiseks peamiselt õnne, on neil siiski vaja mõnda nippi, et asetada nad auhinnalisele positsioonile. Esimese auhinna saamiseks peavad mängijad valima kuus numbrit ja sobitama need ühest kuni 47-ni loositud numbritega. Kuid ainult kahe numbri sobitamise eest antakse ka teisi auhindu. Siin on mõned näpunäited oma võiduvõimaluste maksimeerimiseks.

Panusta kaks korda nädalas

Tehke panused nädala mõlemale loosimisele, et teil oleks igal loosipäeval uus võimalus. Seda seetõttu, et mida rohkem panuseid keegi teeb, seda suurem on tema võimalus auhinda võita.

Iiri Lotto Plus

Iiri loterii kõige tähelepanuväärsem omadus on kaks lisaloosi, millega saab liituda ja mis maksavad ühe euro. Mängijad peaksid proovima panustada mängudele Lotto Plus 1 ja 2, et suurendada oma võiduvõimalusi.

Süsteemi panused

Need panused võimaldavad mängijatel valida rohkem kui kuus numbrit 47-st. See suurendab mängija võiduvõimalusi, kuna tegemist ei ole tavapanusega. Mängijad peavad süsteempanuse tegemiseks klõpsama vaid kõigil numbritel, mida nad soovivad. Kõik võimalikud numbrikombinatsioonid valitakse valitud numbrite hulgast automaatselt. Süsteemi panuseid kasutavatel mängijatel on võimalus võita peajackpot või mis tahes madalama kategooria auhindu.

Näpunäiteid ja nippe Iiri loterii mängimiseks