Parimad German Lotto 2023. aastal

Saksa loto on üks Euroopa suurimaid loteriisid, kuigi selle hind on madal. Loteriil, mida tuntakse ka kui Saksa Lotto 6Aus49, on tohutud jackpotid, kümme eraldiseisvat auhinnataset ja kolm täiendavat boonusmängu, mis teeb sellest maailmameistri loterii. Kuus 49-st on sõnasõnaline tõlge terminist 6 aus 49. SuperNumber loosib pärast seda, kui tavalised kuus numbrit on ühtinud, kui üksikisikud mängivad Saksamaa lotot võrgus.

See number ühtib varem määratud seerianumbriga. Lisaks on kuni kolm boonusmängu, kus kolmapäeviti loositakse kaks loosimist ja laupäeviti kolm loosimist, mis annab mängijatele veelgi rohkem võiduvõimalusi.

Parimad German Lotto 2023. aastal
Kust osta Saksa loto pileteid?

Kust osta Saksa loto pileteid?

Mängijad saavad osta Saksamaa lotopileteid veebis aadressil https://www.lotto.de/. Piletite ostmiseks on Internetis saadaval ka ametlikud loteriimüüjad. Üks rida maksab 1,20 €, topeltjackpotiga liin aga 2,40 €. Üksikisikud saavad kontrollida, milliseid muid mänge nad mängida tahavad, sest ka need maksavad lisatasu. Super6 puhul 1,25 €, Spiel77 puhul 2,50 € ja GlücksSpirale puhul 5,00 €.

Seerianumber on Saksamaa loterii oluline komponent. See number on eelnevalt trükitud Saksamaal müüdavatele füüsiliselt avaldatud piletitele. Need mõjutavad põhimängu ja kolme boonusmängu.

Kust osta Saksa loto pileteid?
Saksa loto ajalugu

Saksa loto ajalugu

Aasta on 1955 ning see on tohutute tehnoloogiliste arengute ja oluliste kultuurirevolutsioonide aeg. Sel aastal sündis ka Saksa Lotto 6Aus49, kui neli Saksa riiki lõid selle korraldamiseks koostöö kuulus loterii.

Lotto 6Aus49 esimene loosimine toimus 10. septembril 1955 Hamburgis puidust ja klaasist trumliga. Mäng sisenes kaasaegsesse ajastusse 4. septembril 1965, mil loosimised kanti televisiooni otseülekandena. Loosimine oli televisioonis eetris kuni 2013. aastani ja praegu on see Saarländischer Rundfunk stuudio otseülekanne internetis.

1974. aastal alustas Deutscher Lotto- und Totoblock (DTLB) tegevust, kuna Lotto 6Aus49-ga liitus rohkem Saksamaa riike. Lotteriefegescllschaften rühmitab kokku 16 loterii. DTLB-l on heategevuse maine, kuna kohalikele eesmärkidele on tehtud üle 23 miljoni euro.

Tänapäev

Alates selle käivitamisest on see kaasahaarav mäng Saksamaa ühiskonda juurdunud, määratledes end ühe kuulsaima mänguna oma hinnakujunduse, lihtsa mänguviisi ja suurte jackpottide tõttu. 6Aus49 loterii jagab igal aastal auhindu ligi viis miljardit eurot. Pole üllatav, et see loterii on Saksamaa mängijate seas kindel lemmik, 2007. aastal võitsid kolm õnnelikku võitjat rekordilise 45,3 miljoni euro suuruse auhinna. 2006. aastal võitis üks mängija 42,6 miljoni euro suuruse jackpoti, mis oli suurim ühe piletiga jackpoti võit. kunagi.

Mõni nädal hiljem võitis Lotto 6Aus49 võrgus oma suuruselt teist jackpoti ühe loteriipileti eest – õnnelik mängija võitis 37,7 miljonit eurot. Lotto 6Aus49 garanteerib nädala sees miljoni euro suuruse jackpoti ja nädalavahetusel kolm miljonit eurot.

Saksa loto ajalugu
Kas Saksa loto mängimine on seaduslik?

Kas Saksa loto mängimine on seaduslik?

Saksamaa loterii on seaduslik ja mängijad saavad osaleda, kartmata õiguslikke tagajärgi. Siiski tuleb tagada, et nende riik lubaks sellist mängimist. Uus 2021. aasta hasartmängude osariigi leping kehtestab liiduriikide vastutuse avaliku turvalisuse ja korra eest. Veelgi enam, uued standardid lõpetavad ebakindluse Euroopa eeskirjade ja litsentside ning paljude piirangute osas Saksamaa liidumaades.

Online loterii veebisaidid Saksamaal teenuste pakkumiseks on vaja ettevõtte aadressi Euroopa Majanduspiirkonnas (EMP) ja Saksamaa litsentsi. Loteriimüüjad peavad järgima paljusid vastutustundlike hasartmängude ja rahapesu reeglitest tulenevaid standardeid.

Kas Saksa loto mängimine on seaduslik?
Kuidas mängida saksa lotot võrgus

Kuidas mängida saksa lotot võrgus

Üksikisikud saavad mängida Saksamaa Lotto valides kuus numbrit ühest 49ni ja ühe lisanumbri nullist üheksani.

Üksikisikud näevad loterii vaatamise piletiteenuse raames enne vastavat õhtust loosimist Internetist ostetud loteriipiletite koopiat. Loosimised toimuvad igal laupäeval kell 7:25 CET õhtul ja kolmapäeval kell 18:25 CET.

Saksa lotos on üheksa suurepärast auhinnajaotust, millest viis on seotud supernumbriga. Supernumber, tuntud ka kui "Superzahl", on lisaarv, mis kasutab ennustusvahemikku nullist üheksani, et määrata kindlaks Saksa Lotto jackpoti auhinna ning kolmanda, viienda, seitsmenda ja üheksanda auhindade jaotus.

Jackpoti ümberminek

2009. aasta alguses võttis Saksamaa Lotto 6aus49 vastu reegliparanduse, mis piiras ümbermineku seeria pikkuse kolmeteistkümne viigiga. 2020. aasta augustis tehti veel üks korrigeerimine, mille käigus jackpoti preemia veeres edasi, kuni see jõuab 45 miljoni euroni.

Kui jackpot jõuab ülempiirini, tuleb võita iga järgmine jackpotiga loosimine. Kui ükski pilet ei vasta kuuele põhinumbrile lisaks numbrile boonus Supernumber selles loosimises jagatakse auhinnafond järgmiste suurimate auhinnasaajate vahel.

Kuidas mängida saksa lotot võrgus
Millised on võimalused Saksa loto võitmiseks?

Millised on võimalused Saksa loto võitmiseks?

Jackpoti võiduvõimalus on üks 139 838 160-st. Selle loterii võite Saksamaal ei maksustata. Kuid teiste riikide elanikud peaksid kontrollima, kas nad peavad oma võitudelt makse maksma. Matš-6 teise koha auhind on suurim auhind, mida mängijad saavad ilma supernumbrita võita.

Superzahli ja boonuspalli kasutuselevõtt 2013. aastal tõi veelgi rohkem modifikatsioone. Superzahl suurendas Lotto 6Aus49 jackpoti võitmise tõenäosust 74 protsenti. See tõus oli ühelt 54-st ühele 6,6-le. Kõige põnevam on see, et kui üksikisikud vastavad kokku seitsmele numbrile, võidavad nad 10 tuhande euro suuruse kuuauhinna, mida makstakse välja iga kuu järgmise kahekümne aasta jooksul.

Millised on võimalused Saksa loto võitmiseks?
Väljamaksevõimalused, kui mängijad võidavad Saksa loto

Väljamaksevõimalused, kui mängijad võidavad Saksa loto

Mäng Spiel77 korreleerub seerianumbri kõigi seitsme numbriga ja võitmiseks peavad numbrid mitte ainult ühtima, vaid ka olema valitud numbritega samas järjestuses. Sobitage kõik seitse õiges järjekorras, et võita veerev jackpot, mis algab 177 777 eurost ja ületab ümberminekutega regulaarselt ühe või kahe miljoni piiri.

Võita on veel kuus etteantud väärtustega auhinnaklassi. Teine auhind on 77 777 €, mis võidetakse kuue viimase numbri õiges järjekorras kombineerimisel.

Super6 toimib sarnaselt Spiel77-ga, välja arvatud see, et loositakse ainult kuus numbrit. Osalejate seerianumbrite kuus viimast numbrit on seotud nende numbritega. Jällegi tuleb sobitada õiged numbrid, mis peavad olema loosimisega samas järjekorras. Fikseeritud väärtuses auhindu on kuus, alustades 100 miljoni euro suuruse garanteeritud jackpotiga.

Lõpuks toimub GlücksSpirale loosimine laupäeviti. Võitmiseks peavad mängijad kopeerima nii numbreid kui ka joonise mustrit, võttes aluseks oma seerianumbri. Mängijad saavad võita 10 eurot ainult GlücksSpirale'i viimase numbri sobitamisel. Samuti on võimalik võita 100 000 eurot, kui need kuus viimast numbrit õigesti klapivad.

Väljamaksevõimalused, kui mängijad võidavad Saksa loto
Näpunäiteid ja nippe Saksa loto mängimiseks

Näpunäiteid ja nippe Saksa loto mängimiseks

Igal Lotto 6Aus49 loosimisel mängimine on üks parimaid meetodeid jackpoti võitmise tõenäosuse suurendamiseks. Järgmistes loosimistes võib kasutada samu numbreid. Samuti saavad mängijad seda võimalust kasutada tulevaste loosimiste arvu suurendamiseks, millest nad soovivad osa võtta.

Ostke mitu lotot 6Aus49 loterii piletid erinevate numbrikombinatsioonidega, et suurendada jackpoti võitmise võimalusi. Mitme lotopileti ostmine samale üritusele võib olla kulukas. Odavam variant on loterii sündikaadiga liitumine või sellega alustamine.

An online loto sündikaat võimaldab mängijatel jagada paljude Interneti-loteriipiletite ostmise kulud inimeste rühmaga, näiteks töökaaslaste, sugulaste või sõpradega. Puuduseks on see, et kui sündikaat saavutab jackpoti, peavad üksikisikud tulu jagama.

Kui keegi kasutab Quick Pick meetodit, saavad nad numbreid, millele teised mängijad ei pruugi mõelda. Juhuslike numbrite generaator võib neile pakkuda ka numbreid, mis võivad võita Lotto 6Aus49 jackpoti. Üksikisikud saavad oma õnnenumbrid valida ka selle järgi, kas need on "kuumad" või "külmad". Need arvud põhinevad regulaarselt ja harvemini joonistatud numbritel ning tähtaja ületanud numbritel. Nendest numbritest kinnipidamine on veel üks suurepärane taktika.

Näpunäiteid ja nippe Saksa loto mängimiseks