Parimad French Lotto 2023/2024. aastal

Prantsusmaa valitsus korraldab seda 1970. aastatel loodud loterii. Alates 2018. aastast on aga pool sellest konkurentsi suurendamiseks avalikustatud. Peaauhinna võitjatele (vastavad numbrid 5 + 1) on tagatud minimaalselt kaks miljonit eurot. Kui võitjaid pole, suurendatakse summat miljoni euro võrra, mille tulemuseks on jackpot, mida saab koguda kuni 34 loosimise eest. Kui pärast nende 34 loosimist järglast pole, jagatakse kogunenud raha järgmises loosimises loetletud madalamate kategooriate vahel.

Internetist on võimalik osta loteriipilet. French Lotto piletid internetis maksavad 2,20 eurot rea kohta ja mängijad saavad pileteid osta isiklikult volitatud kauplusest või veebist. French Lotto jackpotid algavad kahest miljonist eurost.

Parimad French Lotto 2023/2024. aastal
Kust osta Prantsuse loto pileteid?

Kust osta Prantsuse loto pileteid?

Kui Match 5 pluss Chance Number võitjat pole, veereb auhind järgmisele loosimisele, mis kasvab miljoni euro võrra. Need auhinnad võivad tõusta kuni 34 järjestikuse loosi võrra. Pärast seda, kui auhinna võitjat ikka pole, veereb jackpoti auhind alla ja jagatakse järgmisel võidutasemel osalejate vahel.

Internetist on võimalik osta loteriipilet. French Lotto piletid internetis maksavad 2,20 eurot rea kohta ja mängijad saavad pileteid osta isiklikult volitatud kauplusest või veebist. French Lotto jackpotid algavad kahest miljonist eurost. Kui Match 5 pluss Chance Number võitjat pole, veereb auhind järgmisele loosimisele, mis kasvab miljoni euro võrra.

Need auhinnad võivad tõusta kuni 34 järjestikuse loosi võrra. Pärast seda, kui auhinna võitjat ikka pole, veereb jackpoti auhind alla ja jagatakse järgmisel võidutasemel osalejate vahel.

Sellega on lisaks jackpotile veel kaheksa võidukombinatsiooni online loterii. Nendega teenivad mängijad preemiaid, valides sobiva võimaluse numbri. Enamik auhindu on pari-mutuel, mis tähendab, et need kõikuvad loosimise ja loosimise vahel olenevalt müüdud piletite arvust ja võitjatest. Ühe põhipalliga Chance numbri löömise eest antakse aga komplektauhind 2,20 €.

Kust osta Prantsuse loto pileteid?
Prantsuse loto ajalugu

Prantsuse loto ajalugu

Prantsuse riiklik loterii, mida tavaliselt nimetatakse lihtsalt Lotoks, alustas tegevust 1976. aastal. Prantsuse loto loosimised toimuvad igal laupäeval, esmaspäeval ja kolmapäeval. Üksikisikud peavad valima viis numbrit vahemikus üks kuni 49 ja võimaluse number vahemikus üks kuni 10. Pileti omanik, kes vastab kõigile viiele numbrile ja võimaluse numbrile, võidab.

Prantsuse loto ajalugu
Kas Prantsuse Lotto on seaduslik?

Kas Prantsuse Lotto on seaduslik?

Prantsuse loterii on seaduslik. Oma ajaloo tõttu on igati loogiline, et hasartmängud on Prantsusmaal legaalsed nii võrgus kui ka kohapeal. Mõned vanimad hasartmänguettevõtted asuvad Prantsusmaal ja nad on siiani teinud suurepärast tööd tööstuse elushoidmisel.

Hasartmänguseadusi on aja jooksul muudetud. Mänguautomaadid olid mõnda aega keelatud, enne kui need taastati aastal 1988. Interneti-hasartmängude lubamine võttis riigis kaua aega, kuid lõpuks juhtus see 2010. aastal. Seda silmas pidades on Prantsuse mänguritel lai valik hasartmänguvõimalusi.

Prantsusmaal oli hasartmängude seaduslik vanus 21 aastat kuni 1987. aastani, mil seda vähendati 18-le. Inimesed, keda on kriminaalkorras karistatud ja kohtunik on keelanud hasartmänguasutustesse pääseda, inimesed, kelle käitumine võib tõenäoliselt häirida mängutegevust, ja need, kes on vabatahtlikult nimekirja kandnud. ise kuuluvad nende hulka, kellel on hasartmängus osalemine keelatud. Viimasel rühmal on kolm aastat aega, et end keelunimekirjast eemaldada.

Kas Prantsuse Lotto on seaduslik?
Kuidas mängida prantsuse lotot

Kuidas mängida prantsuse lotot

Üksikisikud ei piirdu ainult viie numbri ja boonusnumbriga; saab valida rohkem. Iga lisanumbri eest tuleb tasuda eraldi, kuid mitme numbri sisestamine ühe loosi korral suurendab inimese võiduvõimalust. Süsteemne panus on seda tüüpi panuse nimi.

Selle funktsiooni osana luuakse automaatselt lisanumbrid, et luua kõik võimalikud kombinatsioonid. Prantsuse loteriis peavad üksikisikud valima kuus numbrit (5 + 1). Kui mängijad teevad System 7 panuse, genereerib Lottolandi süsteem kõik mõeldavad kuuekohalised kombinatsioonid seitsme numbri põhjal, mille üksikisikud valivad.

Kõige levinum viga, mida loteriimängijad teevad, keskendub ainult suurele esimese astme auhinnale. See kuulub ka kõige kallimate hulka. Seetõttu peavad mängijad ennekõike teadma, et mida suurem on esmane tasu, seda suurem on tõenäosus selle võitmiseks. Teiseks, mida suurem on peaauhind, seda suurem on kõmu ja seda rohkem pileteid müüakse. Seega, isegi kui mängijad ületavad koefitsiente ja võidavad peaauhinna, on selle jagamiseks palju rohkem võimalusi.

Kuidas mängida prantsuse lotot
Millised on võimalused Prantsuse loto võitmiseks?

Millised on võimalused Prantsuse loto võitmiseks?

Õnneotsijad valivad mängimiseks esmalt viis numbrit põhifondist 1 kuni 49 ja õnneliku numbri eraldi kogust 1 kuni 10. Võitmiseks peab igaüks sobitama kõik viis numbrit, sealhulgas boonuspalli. Jackpoti võitmiseks peavad mängijad vastama viiele põhinumbrile, sealhulgas õnnenumbrile. Auhinna võitmise võimalus on suhteliselt suur, sest Prantsuse Lotto sisaldab kaheksat erinevat auhinnajaotust, alates ainult õnnenumbri tabamisest kuni kõigi viie numbri kokkulangemiseni.

Tõenäosus Prantsuse loto võitmiseks on suure väljamaksega loterii puhul üsna korralik. Koefitsient 19 miljonit ühele võib tunduda ülemäärane, kuid mis tahes muu online-loteriipiletiga võrreldes on Prantsuse Lotto enam kui õiglane. Lisaks on palju võimalusi võita madalama astme auhindu lihtsalt ühe või kahe numbri sobitamise teel.

Kui auhinnapreemia jaotatakse jackpotile ja määratakse auhinnatasemed, arvutatakse igale auhinnakategooriale määratud protsent. 0,80 € lisatasu eest rea kohta saavad mängijad osaleda teises Lotto loosimises. Teine loosimine on eraldi sündmus, kui valitakse viis numbrit ühest 49-ni; selles loosimises ei kehti võimaluse number. Piletiomanikud osalevad samade numbritega, mida nad kasutasid põhimängus, kusjuures mängijad saavad kahe kuni viie numbri valimise eest auhindu.

Millised on võimalused Prantsuse loto võitmiseks?
Väljamaksevõimalused, kui mängijad mängu võidavad

Väljamaksevõimalused, kui mängijad mängu võidavad

Peavõit ja Match 2 auhinnad on mõlemad määratud summad. Ülejäänud kaks preemiat on pari-mutuel, mis tähendab, et nende väärtus on loositi erinev. Fikseeritud auhinnad makstakse esmalt välja auhinnafondi rahaga, seejärel läheb 28 protsenti ülejäänud fondist Match 4 mängijatele ja 72 protsenti Match 3 mängijatele.

Prantsuse Loto Raffle on klassikalise mängu tütarettevõte, millel on auhinnad. Loosimiseks luuakse eksklusiivne kood igale mängus olevale Lotto numbrireale. Juhuslikult valitakse 10 võidukoodi, millest igaüks saab paarkümmend tuhat eurot. Aeg-ajalt loositakse ainulaadseid loteriisid, et saada rohkem võitjaid. 2017. aastal anti jõululoosis sadakond 20 000 € preemiat.

Väljamaksevõimalused, kui mängijad mängu võidavad
Näpunäiteid ja nippe prantsuse loto mängimiseks

Näpunäiteid ja nippe prantsuse loto mängimiseks

kuigi Prantsuse loto on õnnemäng, on olemas tehnikad, mis parandavad üksikisiku tõenäosust võita rahalisi auhindu. Algses Prantsuse loteriis "Lotto" saavad mängijad kasutada ka JackpotHunti valikut, et oma panust automaatselt uuendada pärast iga loosimist järgmiseks loosimiseks, kuni esimese astme jackpot on võidetud. Mängijad saavad mängus osalemiseks oma panusele lisada lisatingimusi, nagu minimaalne jackpot või hilisem loosimise kuupäev.

Prantsusmaa lotot loositakse kolm korda nädalas, esmaspäeval, kolmapäeval ja laupäeval, välja 156 võimalust võita miljon eurot aastas. Mängijad saavad suurendada oma võimalusi võita rahalisi preemiaid, panustades mitmele viigile. Selle näpunäide saamiseks peavad inimesed meeles pidama, et nad mängivad igal nädalal Prantsuse lotot. See pole kunagi probleem, kuna tellimisvõimalus on saadaval.

Üksikisikud saavad tellimisfunktsiooni kasutada kihlveomängu automaatseks uuendamiseks või kestavad seni, kuni nad otsustavad selle lõpetada. See tähendab, et kuni lõppajani on inimese panus igale viigile loteriipilet internetis. Lisatasu ei võeta ja mängijad saavad valida, kui sageli nende tellimuse eest arve esitatakse.

Näpunäiteid ja nippe prantsuse loto mängimiseks