Parimad Extra 5 2023. aastal

Aastate jooksul on Kreeka käivitanud laia valiku riiklikke loteriimänge. Parimad kipuvad olema lihtsad ja ahvatlevate jackpotidega. Eriti paistab silma Extra 5 loterii. Mängijad valivad iga loosi jaoks viiekohalise kombinatsiooni. Kui nad võidavad, võib väljamakse kogusumma ulatuda 500 000 euroni.

Loosimised toimuvad iga päev. See annab mänguritele palju võimalusi pileti ostmiseks. Peamine negatiivne külg on võrguvõimaluste puudumine numbrite valimisel või auhinnaraha väljanõudmisel. See ei ole takistanud Extra 5 loterii õitsengut alates selle loomisest 2002. aastal.

Kust osta pileteid Extra 5 loterii
Kust osta pileteid Extra 5 loterii

Kust osta pileteid Extra 5 loterii

Esimene samm selle mängu nautimiseks on teada, kuidas osta ekstra 5 loteriipilet. Praegu pole ühtegi pühendatud veebirakendus saadaval. Seetõttu tuleb slip osta vanamoodsalt.

Kogu Kreekas on OPAP-mängude jaoks palju müügikohti. Nende ametlikul veebisaidil on isegi kaupluste leidmise jaotis. See hõlbustab mängijate leidmist oma piirkonnas.

OPAP-iga seotud kaupluses saab inimene valida oma numbrid ja osta ekstra 5 loteriipileti. Digitaalset koopiat pole võimalik hankida. Sellest tulenevalt on ülioluline, et paberpilet oleks ohutu. Tavalises ettevõttes numbrite valimine võib tunduda vananenud. Siiski on see endiselt üsna tavaline õnnemängud Kreekas.

Kust osta pileteid Extra 5 loterii
Extra 5 loterii ajalugu

Extra 5 loterii ajalugu

Selle mängu ajalugu on seotud spordiennustused. 1950. aastatel tehti riiklikke jõupingutusi seda tüüpi kihlvedude infrastruktuuri parandamiseks. Peagi loodi spordi peasekretariaat. 1958. aastal hakkas uus eraõiguslik juriidiline isik nimega OPAP jälgima kõiki õnnemängudega seotud toiminguid. Aastaid oli põhirõhk jalgpallil.

OPAP hakkas aga lõpuks looma loteriimänge, mida avalikkus nautida. LOTTO käivitati 1990. aastal ja sellest sai suur edu. Uus nõudlus suurema järele Interneti-loterii mängude sordid sai hoo sisse. OPAP on katsetanud erinevaid.

Nii SUPER 3 kui ka EXTRA 5 said kättesaadavaks 25. novembril 2002. Interneti tulek võimaldas mänguritel EXTRA 5 tulemusi veebis kontrollida.

Extra 5 loterii ajalugu
Kas Extra 5 loterii on seaduslik?

Kas Extra 5 loterii on seaduslik?

Kõik OPAP-i pakutavad õnnemängud on Kreekas täiesti legaalsed. Pileti ostmiseks peavad kodanikud olema vähemalt 18-aastased. See on keerulisem olukord välismaal asuvate inimeste jaoks, kes loodavad mängida võrgus surrogaadi kaudu.

2011. aastal otsustas Euroopa Kohus, et OPAPi monopoolne olemus muudab selle ELi õigusega kokkusobimatuks. Seetõttu on parem, kui ainult Kreeka kodanikud mängivad 5. lisa.

Kui inimese numbrid loositakse, võidakse tema võidud maksustada. Maksumäär algab väljamaksetelt summas 100 €. See suureneb sõltuvalt jackpoti suurusest. Mängurid, kes võidavad rohkem kui 2500 eurot, on seadusega kohustatud tasuma 20% maksu. Need reeglid jõustusid 2022. aasta septembris. Lisaks on OPAP-il esimese auhinna võitjate puhul anonüümsuspoliitika.

Kas Extra 5 loterii on seaduslik?
Kuidas mängida ekstra 5 loteriid

Kuidas mängida ekstra 5 loteriid

See Kreeka loterii on oma regulaarsuse ja lihtsuse tõttu väga populaarne. Loosimised toimuvad iga päev kell 15.00 (Ateena aja järgi). Mängurid saavad oma numbrite valimiseks pöörduda mis tahes volitatud OPAP-i jaemüüja poole.

Nad peavad valima vähemalt viis. Need on vahemikus 1 kuni 35. Kui mängija ei soovi ise numbreid valida, võib ta kasutada Quick Pick masinat. See loob nende jaoks juhuslikult järjestuse.

Seejärel on aeg valida igal loosimisel panustatav rahasumma. Kui tehakse mitu valikut, töötavad need kumulatiivselt. Minimaalse summa võib panustada, kui ei täida piletisedelil kordajat. Väikseim veeru väärtus on 0,50 €.

Mitu valikut võimaldavad mängijal osaleda tulevastes loosimistes. See on mugav inimestele, kes soovivad ainult ühte piletit. Kõrgeima astme auhinna võitmiseks tuleb kõik numbrid välja loosida.

Mängijad, kes suudavad ennustada neli või kolm numbrit, võivad võita väiksema auhinnasumma. The tulemusi võib leida OPAP-i ametlikul veebisaidil. Loosimist on võimalik isegi otseülekandes jälgida.

Kuidas mängida ekstra 5 loteriid
Võimalus võita täiendavalt 5 loterii

Võimalus võita täiendavalt 5 loterii

On mitmeid tegureid, mis võivad mõjutada riiklike loteriide koefitsiendid. See hõlmab viiginumbrite arvu ja mängijate sagedust. Kui loterii mängib võrgus suur hulk inimesi, võib see võiduvõimalusi oluliselt muuta.

Kuna Extra 5 on otseselt suunatud Kreeka kodanikele, pole see probleem. Kõik piletiomanikud loodavad võita esimese auhinna. Selle juhtumise tõenäosus on üks 324 632-st. See muudab selle palju ahvatlevamaks kui sarnased võistlejad Interneti- või riiklikud loteriimängud.

Näiteks kreeka Jokkeri võidu tõenäosus on üks 24 435 180-st. Samal ajal on mängijatel üks 13 983 816-st Kreeka loto jackpoti võitmisest. Seega, kui mängurid otsivad parimate võimalustega mängu, on Extra 5 väärt valik.

Võimalus võita täiendavalt 5 loterii
Väljamaksevõimalused 5 lisavõitjale

Väljamaksevõimalused 5 lisavõitjale

Need, kes mängivad Extra 5 loterii, ei tohiks oodata mingeid veebipõhiseid väljamaksevõimalusi. Selle asemel peavad nad oma võidud välja nõudma OPAP-i poest või volitatud pangast. Kahjustatud või kadunud pileteid ei loeta kehtivaks. Seetõttu on oluline neid turvaliselt hoida.

Kui inimene võidab madalama astme auhinna, jääb väljamakse vahemikku 5–125 eurot. Parim jackpot ei ületa 500 000 €.

Mängijad, kellel on õnne selle summa võitmiseks, leiavad, et nõudeprotsess on keerulisem. Poe asemel peavad nad pileti tooma Ateena OPAP-i kontoritesse. Raha lunastamiseks on võimalik palgata ka advokaat.

Aeg-ajalt tuleb esimese astme auhinnapiletiga välja üle kümne inimese. Nendel juhtudel jagatakse 500 000 eurot aktsiatena. Igale mängijale antav rahasumma sõltub sellest, kui palju inimesi sellele konkreetsele loosimisele kandideerib.

Väljamaksevõimalused 5 lisavõitjale
Näpunäiteid ja nippe 5 lisaloterii mängimiseks

Näpunäiteid ja nippe 5 lisaloterii mängimiseks

  • Extra 5 loterii on õnnemäng. Mängijatel on võimatu ennustada järgmise loosi täpset kombinatsiooni.
  • Teisest küljest võivad nad teatud arvude mustreid vältides oma võimalusi suurendada. Ei ole mõistlik valida kombinatsiooni, mis on juba varem joonistatud. Sama jada kordumise tõenäosus on praktiliselt võimatu.
  • Mängurid ei tohiks valida järjestikku viit numbrit. Selle asemel on parem valida numbrid, mis kuuluvad erinevatesse rühmadesse. Mõnele inimesele meeldib mitut mängida. 5-10-15-20-25 on üks levinud näide. Teise võimalusena võivad nad valida numbreid, mis lõpevad sama numbriga, näiteks 3-13-23-33.
  • Seda tüüpi strateegiad vähendavad tegelikult võiduvõimalusi. Extra 5 loteriipileti ostmisel on oluline meeles pidada, et erinevad kombinatsioonid kipuvad paremini minema.
  • Mängur ei pea kombinatsiooni ise otsustama. Selle asemel võivad nad otsustada liituda loterii sündikaadiga. Need on inimeste rühmad, kes ühendavad oma raha.
  • Nad arvestavad oma arvuga strateegiliselt. Kui ühel neist õnnestub võita Extra 5 loterii, jagatakse jackpot kõigi sündikaadi liikmete vahel.
Näpunäiteid ja nippe 5 lisaloterii mängimiseks