Parimad EuroMillones 2023. aastal

EuroMillions on online-hasartmängude areenil juba mõnda aega tegutsenud. See loterii paistab pakutavate jackpotisummade ja aktiivsete mängijate arvu poolest silma kui üks parimaid internetiloterii maailmas. Hispaania on üks riike, kus see rahvusvaheline loterii on populaarne.

Kohalikult kannab see loto nime EuroMillones. Loterii on kestnud rohkem kui poolteist aastakümmet, mille kaudu on see saavutanud võrratu usaldusväärsuse.

Parimad EuroMillones 2023. aastal
Kust osta EuroMillonesi loterii pileteid?

Kust osta EuroMillonesi loterii pileteid?

EuroMillonesi loterii veebisait

EuroMillones võimaldab panustajatel osta pileteid veebis otse ametlikult loterii veebisaidilt. EuroMillions oli üks esimesi loterii, mis pakkus pileteid veebis ilma loterii agente kaasamata. Piletid on saadaval kõigile Hispaanias asuvatele mängijatele, olenemata nende rahvusest.

Siiski, panustajad Internetist loteriipiletite ostmine peab ostu sooritades füüsiliselt riigis viibima. See tähendab, et isegi Hispaaniat külastavad turistid saavad mängida. Üle 500 euro suuruse võidu lunastamiseks peavad nad riigis füüsiliselt kohal olema.

Üks peamisi EuroMillonesi loteriipiletite veebist ostmise eeliseid on see, et panustajad ei pea muretsema loosimise pärast, et kontrollida, kas nad on võitnud. Selle asemel kontrollitakse kõiki nende numbreid automaatselt ja kõiki võitjaid teavitatakse nende võitudest.

Pealegi ei pea mängijad kohalike müüjate juures piletite hankimiseks järjekorras seisma. Samuti laekuvad kuni 500-eurosed võidud otse oma kontole, vältides nende lunastamise vaeva.

Kohalikud müüjad

Kohalikud jaemüüjad pakuvad veel üht võimalust, mida kaaluda, kui uurite, kuidas EuroMillonesi pileteid osta. Jaemüüjad asuvad mugavalt kogu Hispaanias ja kõik teised abikõlblikud riigid. Mängijad, kes ostavad pileteid kohalikelt piletimüüjatelt, peavad võidusummast sõltumata minema konkreetsetesse EuroMillones'i loteriikontoritesse, et võidu korral oma auhindu lunastada.

Loteriipiletite vahendajad

Isikud, kes ei asu Hispaanias või muudes abikõlblikes riikides, saavad hoolimata piirangutest siiski EuroMillonesi loteriid mängida. See on võimalik kolmandate osapoolte agentide kaudu. Sellised agendid asuvad tavaliselt abikõlblikes riikides. Nad ostavad pileteid oma klientide nimel ja valivad nende määratud numbrid.

Agendid lunastavad ka auhindu oma klientide nimel ja saadavad raha otse neile. Siiski võtavad nad oma teenuste eest tasu, mis sisaldab sageli iga võidupileti võidust protsenti.

Kust osta EuroMillonesi loterii pileteid?
EuroMillonesi loterii ajalugu

EuroMillonesi loterii ajalugu

EuroMillonesi loterii käivitas 2004. aasta veebruaris Hispaania Loterias del Estado, Prantsusmaa Francaise des Jeuxja Ühendkuningriigi Camelot. Sel ajal said osaleda ainsad Hispaania, Prantsusmaa ja Ühendkuningriigi elanikud. Sellegipoolest said hiljem samal aastal abikõlblikud mitmed teised riigid. Esimene loosimine toimus 13. veebruaril 2004 Pariisis. Sellest ajast alates on loosimised toimunud igal nädalal.

Tänapäeval toimuvad need kaks korda nädalas, teisipäeviti ja reedeti. Erinevalt juhtumist on kõigile EuroMillonesi loterii võitjatele makstud ühekordseid summasid paljud teised konkureerivad loteriid.

Kas EuroMillonesi loterii on seaduslik?

EuroMillonesi loterii korraldatakse Hispaanias seaduslikult. Teenusepakkujal on kehtiv litsents ja ta täidab riigis loteriiteenuste osutamise õiguslikke nõudeid. Kuid mäng on piiratud 18-aastaste või vanemate mängijatega.

EuroMillonesi loterii ajalugu
Kuidas mängida EuroMillonesi loteriid

Kuidas mängida EuroMillonesi loteriid

Selle loterii mängimine on suhteliselt lihtne. Mängijad peavad alustama sellest, et mõistavad, kuidas osta EuroMillonesi loteriipilet veebist, ja valima oma õnnenumbrid, et neil oleks võiduvõimalus. Summa juhuslike arvude arv pileti kohta nõutav on seitse. Viis numbrit valitakse 50-st koosnevast kogumist ja ülejäänud kaks valitakse erinevast 12-st, mida nimetatakse tähenumbriteks.

Seejärel peetakse võidunumbrite selgitamiseks loosi. Jackpoti võitmiseks peavad mängijad vastama kõigile seitsmele numbrile. EuroMillonesil on aga veel mitu auhinnataset, mis võimaldavad panustajatel võita vähemate õigesti ennustatud numbritega.

Automatiseeritud valik

Internetist loteriipileti ostnud panustaja saab valida automaatse numbrivaliku ja ei pea palju õppima EuroMillonesi võrgus mängimise kohta. See automatiseerimisfunktsioon kasutab numbrite automaatseks valimiseks juhuslike arvude generaatorit. See valik on mugav neile, kes ostavad palju piletid loosimiseks või need, kes ostavad pileteid viimasel hetkel.

Tulevikumäng

Samuti on võimalus kuni kaheksa viigini ette mängida. Teisisõnu, sama piletit saab kasutada kuni kaheksa loosimiseks mängijatele, kes mängivad EuroMillonesi võrgus, kasutades samu õnnenumbreid. Kui pilet võidab enne oma viimast sobivat loosimist, pakutakse eelmängus jäänud loosimiste katteks vahetuspilet.

Kuidas mängida EuroMillonesi loteriid
Millised on võimalused EuroMillonesi loteriil võita?

Millised on võimalused EuroMillonesi loteriil võita?

Tõenäosus EuroMillonesi loteriil mis tahes auhinna võitmiseks on suhteliselt kõrge – 1:13. Selle soodsad koefitsiendid aitavad oluliselt kinnistada loto positsiooni tänapäeva parimate veebiloteriide seas. Konkreetsed koefitsiendid eriauhindade võitmiseks on aga madalamad ja halvenevad, kui auhinnatasemed tõusevad.

Konkreetse taseme koefitsiendid

Madalaima auhinnataseme jaoks on vaja valida ainult kaks õiget numbrit 50-st, mille koefitsient on 1:22. 12. taseme jaoks on vaja kahte numbrit ja ühte tähte, mis annab koefitsiendiks 1:49. Ühe numbri ja kahe tärni ennustamine võidab 11. astme auhind, koefitsient 1:188. Kolme numbri ja kolme arvu pluss ühe tähe õigesti ennustamine võidab vastavalt kümnenda ja 9. auhinnataseme koefitsiendiga 1:314 ja 1:706.

Kahe numbri ja kahe tähe õige ennustamine võidab 8. astme auhinna ja selle koefitsient on 1:985. 7. astme auhinna võidab nelja numbri täpne ennustamine, koefitsient on 1 13811. 6. kuni 2. astme auhinnad antakse panustajad, kes ennustavad vastavalt kolm numbrit pluss kaks tähte, neli numbrit pluss üks täht, neli numbrit pluss kaks tähte ja viis numbrit pluss üks täht.

Koefitsiendid on vastavalt 1: 14 125, 1: 31 075, 1: 621 503, 1: 3 107 515 ja 1: 6 991 908. Jackpoti võitmisel, mis eeldab kõigi seitsme numbri õiget ennustamist, on madalaim koefitsient 1:19 838 160.

Millised on võimalused EuroMillonesi loteriil võita?
Väljamaksevõimalused, kui võidate EuroMillonesi loterii

Väljamaksevõimalused, kui võidate EuroMillonesi loterii

Väljamaksevõimalused sõltuvad võidetud summast. Kõik 500-eurosed või väiksemad võidud saadetakse otse kontole, millelt osteti võidupilet, kui see osteti veebist. Kohalikelt müüjatelt ostetud piletite puhul peavad mängijad auhindade saamiseks pöörduma tagasi kauplustesse, kust nad oma võidupiletid ostsid.

Üle 500-euroseid võite saab välja maksta ainult EuroMillones'i loteriikontorites, võitjad peavad need isiklikult välja nõudma.

Väljamaksevõimalused, kui võidate EuroMillonesi loterii
Näpunäiteid ja nippe EuroMillonesi loterii mängimiseks

Näpunäiteid ja nippe EuroMillonesi loterii mängimiseks

Mängijad saavad EuroMillonesi loterii mängides kasutada mitmeid näpunäiteid ja nippe, et suurendada oma võiduvõimalusi. Siiski on oluline märkida, et ükski nõuanne ega skeem ei taga kasumlikku võitu. Mängijad peaksid seega vaatamata paranenud võiduvõimalustele mängima vastutustundlikult.

Rohkemate piletite ostmine

Üks parimaid näpunäiteid on see, et panustajad peaksid ostma eelarve piires palju EuroMillonesi pileteid loosimise kohta ja tagama, et igal piletil valitud õnnenumbrid erineksid teistest. Internetist rohkemate EuroMillonesi piletite ostmine suurendab matemaatilisi võidukoefitsiente, suurendades üldist võiduvõimalust mis tahes auhinnatasemel.

Selle lahenduseks on loterii sündikaadiga liitumine. Sellega kaasneb aga hoiatus võitude jagamise kohta sündikaadi liikmete vahel.

Jackpoti ajastus

Teine näpunäide on mängida rohkem, kui jackpot on kogunenud suurema summani. See suurendab riski ja võidu suhet, ilma et võidukoefitsiendid muutuksid. Teisisõnu tähendab jackpoti tipus mängimine sama riski korral suuremat võimalikku võitu, kuna piletihinnad jäävad samaks.

Jälgi loterii loosimist

Mängijad, kes ostavad pileteid kohalikelt müüjatelt, peaksid neid alati kaitsma ja kontrollima loosinumbreid nende vastu. On olnud palju väljanõudmata võite, kuna mängijad kaotasid oma piletid või ei teadnud võitu.

Näpunäiteid ja nippe EuroMillonesi loterii mängimiseks