Parimad EuroMillions 2023. aastal

EuroMillions on offline ja online loterii, mida mängitakse samaaegselt üheksas Euroopa riigis (Austria, Belgia, Prantsusmaa, Iirimaa, Luksemburg, Portugal, Hispaania, Šveits ja Ühendkuningriik). Loosimised toimuvad kaks korda nädalas; jackpot ei ole garanteeritud kunagi alla 17 miljoni euro ja võib tõusta kuni 230 miljoni euroni. lisaks korraldavad erinevad riigid täiendavaid mänge, kuhu pääseb ainult kõnealune riik.

Parimad EuroMillions 2023. aastal
Kust osta pileteid EuroMillionsile
Kust osta pileteid EuroMillionsile

Kust osta pileteid EuroMillionsile

Saate osta an Interneti-loteriipilet EuroMillionsi jaoks, logides sisse oma riigi EuroMillionsi saidile, tingimusel et:

 • Olete sel ajal selles riigis; ja
 • See riik on üks üheksast riigist, kus EuroMillions tegutseb.

See on oluline kaalutlus, sest õiguslikel põhjustel saavad selles veebiloteriis osaleda ainult inimesed, kes viibivad sel ajal osalevas riigis. Kui see asub teises riigis, takistatakse teie veebiloteriipileti ostmist.

Ja teine probleem tekib võidu korral ja on enam-vähem sama – millisele pangakontole soovite raha kanda? Muidugi, kui oled võitnud väga suure summa, tasub reisida vastavasse riiki, asuda lühiajaliselt elama ja avada pangakonto – aga vaevalt on see mõistlik, kui sul on üks, näiteks viis eurot. .

Kust osta pileteid EuroMillionsile
EuroMillionsi ajalugu

EuroMillionsi ajalugu

Algne eesmärk oli see käivitada Interneti-loterii 1999. aastal samal ajal kui ELi uus valuuta euro võeti kasutusele – kuid mitmel põhjusel seda ei juhtunud. EuroMillions sai alguse viis aastat hiljem, 2004. aasta veebruaris. Tol ajal olid ainsad riigid Prantsusmaa, Hispaania ja Ühendkuningriik, kellest kolmas polnud isegi eurot kasutusele võtnud (ja ei ole ikka veel ega ka praegu isegi ELi liige) ja esimene jackpot oli väärt 15 miljonit eurot.

Järgmistel aastatel on sellega ühinenud Austria, Belgia, Iirimaa, Luksemburg, Portugal ja Šveits (mis samuti ei kuulu EL-i ja mille rahaühik ei ole ka euro). EuroMillionsi üks hämmastavamaid aspekte on ainulaadne pakutavate auhindade suurus. Hetkel on suurim võidetud jackpot 190 miljonit eurot.

Üsna sageli võidab jackpoti a loterii sündikaat – 183 miljoni euro suuruse auhinda jagasid kolm sama pileti koos ostnud inimest – aga Dolores McNamara Iirimaal võitis kahe tuhande viiega 77 miljonit naela ja 2009. aastal võitis tundmatu hispaanlanna 110 miljonit naela.

EuroMillionsi ajalugu
Kas EuroMillions on seaduslik?

Kas EuroMillions on seaduslik?

Lihtne vastus on: jah, on küll. Kuid sellele kehtivad ka nende riikide seadused, kus see tegutseb, ja need võivad riigiti erineda. Näiteks Ühendkuningriigis ei saa te EuroMillionsit võrgus mängida, kui te pole vähemalt 18-aastane.

Kas EuroMillions on seaduslik?
Kuidas mängida EuroMillionsit võrgus?

Kuidas mängida EuroMillionsit võrgus?

Esiteks pidage meeles, et loosimised tehakse kell 20.00 Ühendkuningriigi aja järgi (mis on erinev teised Euroopa riigid) teisipäeviti ja reedeti. Kui soovite mängida, peate oma mängupiletid ostma veebist enne loosimise lõppemist – hiljemalt loosimise päeval enne kella 19.30 Ühendkuningriigi aja järgi, kuid ärge unustage, et veebitehingud võivad katkeda mitmel põhjusel ja mõistlik online loteriimängija ostab oma piletid varem.

Ärge unustage loterii vaadata EuroMillions tulemused pärast seda tüüpi loto mängimist. Oleks kahju, kui te ei saaks oma võitu välja võtta, kuna jäite EuroMillions loto tulemuste kontrollimata.

Oma numbrite valimine

Peate valima viis põhinumbrit vahemikus 1 kuni 50 ja veel kaks numbrit vahemikus 1 kuni 12 (neid tuntakse teie õnnetähe numbritena). Kui eelistate jätta kõik juhuse hooleks, küsige Lucky Dip'i ja EuroMillionsi arvuti teeb seda vali oma numbrid suvaliselt.

Mitu nädalat tahad mängida?

Saate otsustada, kas mängite teisipäevasel loosimisel, reedesel loosimisel või mõlemal ja võite mängida kuni 4 nädalat ette.

Mängu reeglid

Igas EuroMillionsi loosimises valib süsteem täiesti juhuslikult 5 numbrit ja 2 õnnetähte. Võidate auhinna, kui vastate mõnele või kõigile neist numbritest. Sobitage kõik seitse ja saate osa jackpotist (kui keegi teine pole kõiki seitset sobitanud, saate loosi!) see on EuroMillionsi loterii kõrgeim tase – seal on veel kaksteist astet, nii et võite võita auhinna kuni kahe numbrini.

Kuidas mängida EuroMillionsit võrgus?
Kui suur on tõenäosus EuroMillionsi võita?

Kui suur on tõenäosus EuroMillionsi võita?

EuroMillionsi jackpoti koefitsient madalaima auhinna võitmise vastu, mille saate, kui vastate ainult kahele numbrile, on 1:22. Sealt kuni kõrgeima auhinnani – jackpotini –, mille saamiseks peate sobitama kõik viis numbrit pluss mõlemad teie õnnetähe numbrid – on 1 139 838 160-st. Igal kaheksal astmel nende kahe vahel on oma koefitsientide komplekt.

Kui suur on tõenäosus EuroMillionsi võita?
Näpunäiteid ja nippe EuroMillionsi mängimiseks

Näpunäiteid ja nippe EuroMillionsi mängimiseks

Võib arvata, et on võimatu välja töötada süsteemi, mis muudaks EuroMillionsi võidu tõenäolisemaks – aga see pole tegelikult nii. Peate mõtlema sellele, mis on juba minevikus juhtunud. Üsna lihtsa elureeglina, mis ütleb, et see, mis juhtub kõige sagedamini, kordub suure tõenäosusega, samas kui see, mis juhtub. Vähim on tõenäosus, et see kordub. Seda arvesse võttes aitab EuroMillionsi võitude varasem ajalugu teid kõige tõenäolisemalt auhinnani:

 • Numbrite valimisel valige paaritu ja paaritu segu
 • Kui valite oma numbrid, valige segu kõrgetest ja madalatest

Miks need kaks reeglit? Sest rohkem auhindu on olnud paaritute ja paarisarvude seguga kui kummalegi keskendumisega – ja sama kehtib ka suurte ja madalate numbrite segu kohta.

Kõik võitnud numbrid on veebilehel. Saate neid uurida. Leiad mustrid. Mõned numbrirühmad esinevad sagedamini kui teised. See kehtib ka mõne üksiku numbri kohta. Mõelge välja, mis muster on ja see ütleb teile, millal neid mängida.

Näpunäiteid ja nippe EuroMillionsi mängimiseks
Suurim arv EuroMillionsi võitjaid

Suurim arv EuroMillionsi võitjaid

Prantsusmaal ja Ühendkuningriigis on suurim EuroMillioni loterii individuaalsete jackpoti võitjate arv, kummalgi 114; Hispaania on napilt tagapool 112. Skaala teises otsas on Luksemburgil vaid 3 ja Iirimaal 18.

Suurimad auhinnad riigiti

 • Austria 130 miljonit eurot
 • Belgia 188 miljonit eurot
 • Prantsusmaa 220 miljonit eurot
 • Iirimaa 188 miljonit eurot
 • Luksemburg 66 miljonit eurot
 • Portugal 190 miljonit eurot
 • Hispaania 190 miljonit eurot
 • Šveits 230 miljonit Šveitsi franki
 • Ühendkuningriigis 170 miljonit eurot

Täiendavad mängud iga riigi jaoks

Austrias on ÖsterreichBonuse loosimine, mis on tasuta ja võib igal loosimisel võita €100 000. Lisatasu eest on ka Joker; teile antakse kuus numbrit ja võite võita auhindu, sobitades numbreid nende loosimise järjekorras.

 • Belgias on My Bonus, mis on tasuta ja millel on tavaline 500-eurone auhind
 • Prantsusmaa garanteerib igal My Millioni loosimisel ühe miljoni € võitja ning lisaks on Etoile+, et suurendada mitte-jackpoti auhindu
 • Iirimaal on igal loosimisel Iirimaal 10 5000-eurost võitjat
 • Luksemburgis on Extra Lux tasuta loosimine ja see võimaldab ka Jokerisse siseneda
 • Portugalil on tasuta M1lhão loosimine, kus on võimalus võita 1 miljon eurot
 • Hispaanial on tasuta El Millóni loosimine, kus on võimalus võita 1 miljon eurot
 • Šveitsil on 2 võimalust ja supertäht
 • Ühendkuningriigis on tasuta Millionaire Maker, mille auhinnad on 1 miljon naela
Suurim arv EuroMillionsi võitjaid