Parimad El Gordo 2023. aastal

El Gordo tähendab hispaania keeles "Suurt" ja seda nimetatakse tavaliselt Hispaania jõululoteriile (kuigi ausalt öeldes on ametlik hispaania nimi Sorteo Extraordinario de Navidad või Lotería de Navidad. Seda mängitakse igal aastal 22. detsembril, ja see on suurim Hispaania loterii – sellest ka nimi.. Peab ütlema, et rangelt võttes viitab mõiste El Gordo mis tahes Hispaania loterii peavõidule.

(Väljendit võib üsna solvavalt kasutada ka inimese iseloomustamiseks kui "paksuks" – aga selle peale me siinkohal ei mõtle. Võiduraha poolest vaadates on tegu maailma suurima loteriiga. Piletid maksavad 20 € , 70% kogu piletimüügist jagatakse auhinnarahana ja pileteid müüakse nii palju, et auhindadeks on saadaval 2,31 miljardit eurot ja peaauhinnaks ("El Gordo") 720 miljonit eurot.

Parimad El Gordo 2023. aastal
Kust osta pileteid El Gordole
Kust osta pileteid El Gordole

Kust osta pileteid El Gordole

See on lihtne osta internetist loteriipilet El Gordo jaoks. Veebileht on kergesti leitav ja tervitatav. Erinevalt paljudest loteriidest ei pea te elama Hispaanias – kui igas riigis, kus te elate, on loteriipiletite ostmine seaduslik, võtavad Hispaania ametiasutused hea meelega teie raha ja saadavad teile sama hea meelega võidu korral, kui sul veab.

Kust osta pileteid El Gordole
El Gordo ajalugu

El Gordo ajalugu

El Gordo on Lotería Nacionali, Hispaania riikliku loterii, mida juhib Loterías y Apuestas del Estado ja mis kuulub Hispaania valitsusele, eriloosis. Selle ajalugu ulatub kaugele tagasi; tegelikult on maailmas ainult üks loterii pidevalt jooksnud kauem kui Lotería Nacional, mille esimene loosimine toimus 4. märtsil 1812 ja esimene jõululoterii 18. detsembril 1812. Alates 1892. aastast kannab see nime Sorteo de Navidad.

El Gordo ajalugu
Kas El Gordo on seaduslik?

Kas El Gordo on seaduslik?

See on seaduslik Hispaania, kui olete 18-aastane või vanem. Kui te pole Hispaanias, olge ettevaatlik! On pikk ajalugu, kus inimesed üle kogu maailma saavad kirju, milles kutsutakse El Gordosse pileteid ostma ja kinnitatakse, et kirja saatja on ametlik agent. Reaalsus on see, et ükski seaduslik Hispaania loterii ega ükski legaalse Hispaania veebiloterii agent ei saada kunagi sellist kirja – ega meili, WhatsAppi märguannet, tekstisõnumit ega muud suhtlust – kellelegi väljaspool Hispaaniat.

Miks mitte? Kuna El Gordo, nagu ka kõik teised seaduslikud Hispaania loteriid, on avatud ainult Hispaania elanikele. Sa ei pea olema kodanik, aga sa pead seal elama. Ja mitte puhkusel – Hispaania peab olema teie alaline elukoht. Niikaua kui te seda nõuet täidate, on El Gordo täiesti seaduslik.

Pettused on El Gordoga seoses muutumas suhteliselt sagedaseks. Üks, millest on teatatud üha sagedamini, on kiri või sagedamini e-kiri, milles adressaadile teatatakse, et saatja, kes väidetavalt on Hispaania riiklike loteriide seaduslik ja volitatud esindaja, ostis El Gordos pileti saaja (kas polnud selline?) ja – suurepärane uudis! – pilet on võitnud!

Saaja peab vaid saatma oma pangaandmed ja raha kantakse tema kontole. Selle teate väga helde saatja jätab oma kulude katteks endale vaid 10% võidust. Peaksite ühte neist meilidest või kirjadest käsitlema täpselt nii, nagu käsitlete kõiki muid oma pangakonto teabetaotlusi: ignoreerige seda.

Kõike seda öeldes pole võimatu, et keegi, kes ei ela Hispaanias, kuid on otsustanud El Gordos lehvitada. On veebisaite, mis seavad üles aadressid, muutes need residentideks riikides, kus nad tegelikult ei ela.

Õige veebisaidi valimine on oluline, sest kui te seda ei tee, oleksite sama hästi võinud vastata ühele petuskeemile, millest just rääkisime – ja tegelikult olete just seda teinud. Kuid tehke õige valik ja avastate, et tegemist on ausa organisatsiooniga, mis tõesti investeerib teie raha teie nimel ja jagab teie võitu teiega.

Kas El Gordo on seaduslik?
Kuidas mängida El Gordot

Kuidas mängida El Gordot

Lühike vastus on, ostke pilet. Kui olete seda teinud, on ülejäänu teie kätest väljas. Nii käib loterii. Esiteks on piletid jagatud kümneks osaks (nn "decimos") ja valida saab osta ükskõik mida ühest osast kuni terve piletini.

Numbrid on joonistanud San Ildefonso kooli õpilased, mis selle traditsiooni alguse ajal oli mõeldud avalike teenistujate orvuks jäänud lastele. Teine sellega seotud traditsioon oli, et võitjad annetasid osa oma auhinnarahast koolile. Kui lapsed numbreid joonistavad, laulavad nad tulemusi. Kogu asi edastatakse televisioonis.

Lapsed kasutavad kahte suurt kerakujulist puuri, millest esimeses on 100 000 väikest puidust palli, millest igaühel on unikaalne 5-kohaline piletinumber vahemikus 00000 kuni 99999, teises aga 1807 väikest puidust palli, millest igaüks tähistab auhinda. eurodes kirjutatud:

  • 1 pall esimesele auhinnale
  • Teisele auhinnale 1 pall
  • Kolmandale auhinnale 1 pall
  • Neljandaks auhinnaks 2 palli
  • Viiendaks auhinnaks 8 palli
  • Väikeste auhindade eest 1794 palli
Kuidas mängida El Gordot
Millised on võimalused El Gordo võitmiseks?

Millised on võimalused El Gordo võitmiseks?

Üldine võidukoefitsient on üsna hea 1:6,5. Muidugi sisaldab see peaaegu 1800 väikest auhinda; kuid tõenäosus võita suur ning teine ja kolmas auhind on 1:100 000, mis on tunduvalt parem kui paljude maailma suurimate loteriide peaauhinna võitmise tõenäosus.

Neljanda auhinna puhul langeb see 1:50 000 ja viienda auhinna puhul 1 12 500 kohta. Põhjus, miks need koefitsiendid on paljudest teistest loosimistest paremad, on see, et 70% kogu piletimüügist tagastatakse auhindadena – ja see on rahvusvaheliste standardite järgi suur protsent.

Millised on võimalused El Gordo võitmiseks?
Näpunäiteid ja nippe El Gordo mängimiseks

Näpunäiteid ja nippe El Gordo mängimiseks

Näpunäide number üks peaks ilmselt olema: kui te ei ela Hispaanias, kolige sinna. järgmine võib olla pilet varakult ostmine. Piletid tulevad müüki kuid enne jõule, müüdud arv on suur, kuid mitte lõpmatu – see on loosimine ja on hetk, kus müük peatub – nii et kui tahad võita, on halvim, mis juhtuda saab. ootad liiga kaua ja kõik piletid on läinud. Osta terve pilet. Ja kaaluge ühe nendest veebisaitidest leidmist, mis:

  • Võimaldab teil osta pileti nii, nagu elaksite Hispaanias, kuigi te ei ole; ja
  • Jookse El Gordot loto sündikaat.

Kui liitute sündikaadiga, jagate selle võitu. Jah, saate vähem, kui oleksite ostnud kogu peaauhinna võitnud üksikpileti – kuid selle võidu tõenäosus on palju suurem.

Näpunäiteid ja nippe El Gordo mängimiseks