Parimad Ekstra Pensja 2023. aastal

Poola üks enim mängitud loteriimänge kannab nime Ekstra Pensja, mida korraldab Totalizator Sportowy. Ekstra on üks parimaid Interneti-loteriid Poolas ja loosib iga päev kell 21.00 kohaliku aja järgi. 2021. aasta 13. märtsil mängis Koninis Golinast pärit õnnelik mängija Kolejowa 42 poes kiirvalimise piletit. Ta oli üks paljudest inimestest, kes mängis numbreid 2, 15, 19, 26 ja 35 ning teist numbrit. 4 ja võitis iga kuu 5000 PLN (1029 dollarit) kokku 20 aasta jooksul.

16. jaanuaril 2021 valis tundmatu võitja 5000 PLN (1029 $) suuruse kuuauhinna numbrid – 1, 5, 7, 24, 32 ja boonusnumbri 2 – õigesti. See võitja on Chrzanówi põliselanik ja nagu kõigi teiste võitjate identiteet on kaitstud.

Parimad Ekstra Pensja 2023. aastal
Kuidas osta Internetist Ekstra Pensja loteriipilet
Kuidas osta Internetist Ekstra Pensja loteriipilet

Kuidas osta Internetist Ekstra Pensja loteriipilet

Ekstra Pensja loosimised on avatud vaid kohalikele mängijatele. Nad võivad siiski valida, kas osaleda, ostes lähedalasuvast poest või kohapeal Interneti-loteriipilet Gry Lotto PL veebisaidi või rakenduse kaudu. Ekstra Pensja pileti hind on 5 PLN (1 $) sissepääsu kohta ja 1 PLN (0,21 $), et lisada Ekstra Premiale boonusmäng.

10-kordse kordajaga mängimine maksab 50 PLN (10 dollarit). Valides ostu ajal suvandi Advance Draws, saavad mängijad osaleda kuni 8 järjestikuses loosimises.

Vastupidiselt mõnele muud lotomängud, Ekstra Pensja maksab igakuised võidud järgneva 20 aasta jooksul. Mängijad valivad viis numbrit saadaoleva 35 hulgast ja ühe saadaoleva 4 hulgast. Osalejad saavad teha panuse numbritele või kasutada juhuslikku loosimist. Isegi järgmise kaheksa loosi korral saavad üksikisikud mängida samu numbreid. Mängijad kriipsutavad tühjalt läbi 5 numbrist 35 ja kõik neli numbrit.

Kuidas osta Internetist Ekstra Pensja loteriipilet
Ekstra Pensja lühiajalugu

Ekstra Pensja lühiajalugu

19. oktoobril 2014 astus Ekstra Pensja oma esmaesitlusse lotostuudio ajal, vaatamata juba kolm päeva kestnud müügile. See loterii on esimene neist "veidratest" mängudest vabastati Poolas Võit on kohe maksejõuetu ja mängija saab makse. See palk on staatuses standardpalgaga võrdne. Seda arvestatakse laenutaotlustes ja antakse isegi perekonna kaudu edasi.

Mängu mängimine pole pärast selle esmast väljatöötamist palju muutunud. Enne 11. septembrit 2015 olid loosimised vaid kolmapäeviti ja pühapäeviti. Sellel päeval lisandusid reedesed loosimised.

Kordaja võimalus võeti kasutusele 2016. aastal, tõstes põhiauhinna 20 aastaks 50 000 PLN-ni (10 297 dollarini) kuus. Aasta hiljem laiendati mängu igapäevaseks joonistamiseks, mitte ainult kahe korra nädalas. Ekstra Premia boonusmäng oli 2019. aasta värskeim muudatus.

Kas Ekstra Pensja on seaduslik?

Ekstra Pensja on Poolas legaalne. Eelkõige on enamik online-hasartmängude võimalusi keelatud või piiratud riiklike monopolidega. Ainsad erandid on online-hasartmängud ja reklaamloteriide korraldamine, mis vajavad eelnevat luba.

Ekstra Pensja lühiajalugu
Kuidas mängida Ekstra Pensja loteriid Internetis

Kuidas mängida Ekstra Pensja loteriid Internetis

Mängijad valivad viis numbrit vahemikus 1 kuni 35 ja lisanumbri vahemikus 1 kuni 4. Samuti on võimalik käsitleda kõiki nelja võimalust. 1 PLN eest saavad osalejad lisada Ekstra Premia boonusmängu. Lisamängu loosimine ehk ekstraboonus toimub kohe pärast Ekstra Pensja loosimist.

Mängijad peavad osalemiseks tegema tavalise panuse 1 PLN. Nende numbrid lähevad siis mõlemasse loosi. Huvitatud isikud peaksid ostma Ekstra Pensja loteriipiletid veebist, hoidma neid turvaliselt ja naasma viimaseid Ekstra Pensja loterii tulemusi vaatama. Auhinna saamiseks peavad vastama vähemalt kaks tavalist numbrit.

Iga numbri loosimise aegu viimase 20 loosimise ajal näidatakse tabamuse ja preili statistika kaudu. Seda tabelit uuendatakse iga kord, kui number loositakse. Igal real on märgitud viikide arv pärast antud numbri viimast loosimist. Keskmine aeg nende vahel numbri loosimised saab arvutada, et teha kindlaks, kas see on hilinenud või tähtaeg.

Kuidas mängida Ekstra Pensja loteriid Internetis
Kui suur on tõenäosus võita Ekstra Pensja?

Kui suur on tõenäosus võita Ekstra Pensja?

Ekstra Pensja jackpoti võiduvõimalus on üks 1 298 528-st. Arvude 5 ja 1 sobitamise tõenäosus, mis maksab 20 aasta jooksul hinnanguliselt 5000 zlotti kuus, on 1:1 298 522. Mängijad saavad viie numbri sobitamise eest 25 000 zlotti, tõenäosus on 1:432 843.

Tasud 4 + 1 ja 4 sobitamise eest on vastavalt 1000 ja 200 zlotti. Nende arvude kokkulangemise tõenäosus on aga vastavalt 1:8657 ja 1:2886. Mängijad, kes vastavad punktidele 3 + 1 ja 3, saavad vastavalt 80 ja 25 zlotti. Koefitsient on vastavalt 1:299 ja 1:100. 2 + 1 ja 2 sobitamine võib teenida osalejatele 10 PLN ja 5 PLN. Tõenäosus on 1:32 ja 1:11.

Nii tava- kui ka boonusmängudes on võimalik osta 10-kordset kordaja. Kõik auhinnad alla 2280 Poola zlotti saab kätte naabruses asuvatelt Lotto edasimüüjatelt. Väiksemad auhinnad kantakse ka kohe võrgumängijate kontodele. Kõikidelt preemiatelt, mis ületavad 2280 zlotti, arvatakse maha maksud kokku 10%.

Kui suur on tõenäosus võita Ekstra Pensja?
Ekstra Pensja võitjate väljamaksevõimalused

Ekstra Pensja võitjate väljamaksevõimalused

Igal mängijal, kes teeb panuse x 10, on võimalus teenida 20-aastaseks sissetulekuks 50 000 zlotti. See on kümme korda rohkem võitu kui tavalise panuse korral. Sellise mängu kupongi hind on aga proportsionaalselt kõrgem; see on 50 PLN. Muidugi võib määr olla ka madalam, näiteks x 5 (kupongi maksumus on 25 PLN).

Iga kuu saab panustada kuni 50 000 zlotti maksimaalselt 20 aasta jooksul. Tühjale on kirjutatud valitud palgasumma. Ekstra Pensja panustega vautšeri hoidmine on ülioluline. Lisaks sellele, et see on oluline Ekstra Pensja loosimise tulemuste kontrollimiseks, on see aluseks võitude väljamaksmisel.

Ekstra Pensja võitjate väljamaksevõimalused
Näpunäiteid ja nippe Ekstra Pensja mängimiseks

Näpunäiteid ja nippe Ekstra Pensja mängimiseks

Iga Poola mängija kujutab ette, et võidab ühel päeval loto. Võimalus võita loterii jackpot on väike, kuid siiski on jackpoti võitjaid olnud. Ekstra Pensja võitmise tõenäosuse määrab peamiselt juhus, kuid on mõned strateegiad inimesed peaksid proovima.

Olles õppinud Ekstra Pensja loterii piletit ostma, saavad osalejad saada rohkem pileteid, kui soovivad oma võiduvõimalusi parandada. Puuduseks on see, et auhinna võitmiseks võib olla vaja kulutada palju raha. Kuna üksikisikud kannavad piletite ostmisel suuri kulutusi, ei pruugi nende võitude väärtus täielikult tagasi maksta.

Muud kasulikud strateegiad

Kõige tüüpilisem strateegia on osta üks rida ja järgida seda usuliselt iga loosimise puhul. Mängijaid motiveerib hirm ilma jääda, kui nende numbrid lähevad loosi, mille jaoks nad pileteid ei ostnud. Seetõttu peavad mängijad lõpetama sellise mõtlemise ja proovima osta rohkem pileteid Ekstra Pensja loosimiste jaoks, mis toimuvad harvemini. Võita saab paremini, kui mängitakse olulisemate panuste peale.

Lisaks, kuna sageli valitud 31-st kõrgemad numbrid esinevad sama sageli, peaksid mängijad nendele numbritele rohkem tähelepanu pöörama. Osalejad ei pruugi oma loteriivõidu tõenäosust suurendada, kuid kuna enamik inimesi piirab oma kogumit, on Ekstra Pensja väljamaksed tavaliselt märkimisväärsed.

Näpunäiteid ja nippe Ekstra Pensja mängimiseks