Parimad Canada Lotto 2023. aastal

Kanadas võrguloterii mängimiseks peavad mängijad olema vähemalt 18-aastased. Quick Draw seevastu nõuab, et mängijad oleksid vähemalt 21-aastased. Canada Lotto piletitele ja veebivõitudele kehtivad nii osariigi kui ka föderaalmaksud. Kanadas elavad inimesed peavad maksma lisatasu kohalikke makse. Lotto Max ja Lotto 6/49 on Kanadas kaks kõige populaarsemat veebiloteriipiletit. Esimest korda Kanadas andis Lotto 6/49 mängijatele võimaluse valida, milliseid numbreid nad loosimiseks soovivad.

Hea mõte on lubada Kanada mängijatel ise oma numbreid valida, sest paljudel neist on ebausk. Provintsidevahelise loteriikorporatsiooni Smartplay Halogen II süsteem loosib kaks korda nädalas kolmapäeviti ja laupäeviti välja veebiloterii võitjad.

Parimad Canada Lotto 2023. aastal
Kust saab Kanada loterii pileteid osta?
Kust saab Kanada loterii pileteid osta?

Kust saab Kanada loterii pileteid osta?

Lotto Max asendas Super 7 2009. aastal. Selle tulemusel on Lotto Max populaarsuselt ületanud Lotto 6/49 Kanada auhindade suurema väärtuse tõttu. Väikesed Kanada loteriid peetakse Kanada ida- ja lääneprovintsides.

Kanada loteriimängijad saavad nüüd veebist osta pileteid nii Lotto Maxi kui ka Lotto 6/49 jackpoti jaoks. Reeglid on aga samad ja protsess lihtne. Kehtib sama vanusepiirang, mis osalemiseks pileti ostmisel. Raha sissemaksmine mängijate online-loteriikontodele on võimalik pärast registreerimisprotsessi lõpetamist.

Mängijad saavad osta pileteid veebist ja saada digitaalse koopia e-posti teel. Füüsiline pilet võib kaotsi minna, seega on internetist ostmine turvalisem ja tõhusam valik. Mängijaid teavitatakse meili teel, kui nad on loosimisel midagi võitnud. Teine Kanada loterii võrgus mängimise aega säästev eelis on tulemuste kontrollimine ilma kodust lahkumata.

Kust saab Kanada loterii pileteid osta?
Kanada loto ajalugu

Kanada loto ajalugu

Kanada asutas oma algusaastatel loterii, et rahastada avalikke töid. Valitsusel ei olnud noore ja tegelike sissetulekuteta riigina piisavalt vahendeid selliste asjade rahastamiseks nagu teede ja sildade ehitamine.

Provintsid paluksid oma seadusandjalt loa korraldamiseks, et raha koguda hea eesmärgi nimel. Selle tulemusena kasutati loterii esmalt avalike tööde rahastamiseks. Quebec ja Manitoba alustasid loteriimänge aasta pärast kriminaalkoodeksi muutmist 1970. aastal. Loto-Quebec oli esimene organisatsioon Kanadas, kes haldas loteriitegevust. Teised provintsid järgisid seda kiiresti, asutades loteriisid, et täiendada provintsivalitsuse tulusid.

Esimene riiklik loterii Kanadas toimus 1974. aastal, pärast seda asutasid provintsid oma loteriid ja hakkasid korraldama väiksemaid loteriisid. Kanada olümpialoterii asutati raha kogumiseks 1976. aasta Montreali olümpiamängude jaoks. See loterii nimetati hiljem ümber Lotto-Canadaks ja seda kasutati tulevaste olümpiamängude ja riiklike projektide rahastamiseks.

Kanada loto ajalugu
Kas Kanada Lotto on seaduslik?

Kas Kanada Lotto on seaduslik?

Loterii mängimine on Kanadas seaduslik. Mängul Atlantic 49 on 1 000 000 dollari suurune (fikseeritud) jackpot. Kanadas saab loteriipileteid osta internetist, kuid puhtalt õnnemängud on keelatud. See kategooria hõlmab võistlusi, kus antakse auhindu juhusliku loosimise, mängukaartide või mõlemat mängu sisaldavate komplektide kaudu.

Mängimine, eriti Interneti-loteriid, on aja jooksul muutunud Kanada valitsuse huvivaldkonnaks. 1969. aastal muudeti kriminaalkoodeksit, et eriprojektide eest saaks tasuda provintsi- ja föderaalloteriide rahaga.

Kas Kanada Lotto on seaduslik?
Kuidas mängida Kanada lotot

Kuidas mängida Kanada lotot

  • Lotto 6/49 piletiomanikud saavad piletit ostes valida kuus numbrit 1-49 hulgast. Kõik kuus loositud numbrit peavad vastama piletinumbritele, et mängija võidaks jackpoti. Teise auhinna võitmiseks peab mängija vastama kuuest põhinumbrist viiele koos boonusnumbriga.

  • Lotto Max Seitse numbrit vahemikus 1 kuni 49 valitakse juhuslikult. Kui mängija arvab kõik seitse loositud numbrit õigesti ära, võidab ta jackpoti. Samuti on olemas miljon dollarit "MaxMillions" auhindu, mida lükatakse edasi, kuni need võidetakse Lotto Maxi loosimisel.

Kuidas mängida Kanada lotot
Kui suur on tõenäosus Kanada loto võitmiseks?

Kui suur on tõenäosus Kanada loto võitmiseks?

Mängijatel on 1:14 miljonist võimalus loto võita 6/49. Esmapilgul üsna nukker, aga palju ausam kui paljud teised loteriid. Näiteks Mega Millionsi jackpoti saavutamise tõenäosus on 1:176 miljonit. Mõned loteriid, nagu Quebec Banco Special (1/4 miljonit), on siiski palju ausamad. Kuid 6/49 võidetav tohutu auhind muudab selle atraktiivsemaks.

Kui Lotto 6/49 esmakordselt tutvustati ja enne Lotto Maxi, ületasid jackpotid harva 10 miljonit dollarit, kuid nüüd on kõik muutunud. Lotto Max on kõige populaarsem online loterii Kanadas. Selle nädalakäive on üle 10 miljoni dollari.

Kui suur on tõenäosus Kanada loto võitmiseks?
Auhinnad jackpoti kohta

Auhinnad jackpoti kohta

Kuigi Power Ball Kanadas Lotto piletid veebis jäävad Lotto Maxi jackpoti alla, on see siiski suur summa, arvestades elanikkonna väiksust, nagu seda on viimastel aastatel korduvalt tehtud. Alates 2017. aastast on Lotto Maxil iga üksiku jackpoti ülemmäär olnud 60 miljonit dollarit. Kogu sellest ülempiirist ületav raha saab osaks "MaxMillioni" auhindadest. Suurim võidupilet Kanada veebiloterii ajaloos oli 2015. aastal 64 miljonit dollarit.

Lisaks peaauhinnale pakub Kanada veebiloterii mitmeid huvitavaid kõrvalauhindu. Viie numbri ja Lotto 6/49 boonusnumbrite sobitamine annab tulemuseks 6% kasutatud kogusummast.

5 protsenti kogu pangast saab mängija, kes arvab õigesti ära kõik viis numbrit. Mängijad saavad 0,5% oma panusest tagasi, kui nad saavad neli õiget numbrit. Mängijad, kes vastavad kolmele numbrile ja boonus numbrid saavad 10 dollarit, samas kui need, kes vastavad kahele numbrile ja boonusnumbritele, saavad 5 dollarit boonust. Kui kaks numbrit on sobitatud, antakse mängijale tasuta mäng.

Auhinnad jackpoti kohta
Näpunäiteid ja nippe Kanada loto mängimiseks

Näpunäiteid ja nippe Kanada loto mängimiseks

Paaritute paarisarvudega võrguloterii numbrid on hea panus

Kolm paaritut arvu tulevad enne nelja paarisarvu. Valige ühe Lotto Max kirje jaoks paaris/paaritu arvude segu. Ainult umbes 1% juhtudest loositakse kõik paaritud või paarisarvud.

Mängige kolme kõrge-neli-madala või nelja kõrge-kolm-madala numbrit

Antud numbrivälja alumise ja ülemise poole saavad mängijad jagada kaheks pooleks. 49 numbriga mängus, nagu Lotto Max Canada, jäävad numbrid 1–25 alumisse poolde, numbrid 26–49 aga ülemisse poolde. Ainult 1% juhtudest ilmuvad kõik kõrged või kõik madalad numbrid. Parim kombinatsioon on kas 3/4 või 4/3. See tähendab kolme tippu ja nelja orgu või nelja tippu ja kolme madalseisu. Ligikaudu 56% kõigist joonistest on võidunumbrite klastrid, mis neid mustreid kuvavad.

Interneti-loterii numbrite rühmitamine

Paljud mängijad märkavad, et kui vaadata varasemate Lotto Maxi võidunumbrite või mõne muu loterii võidunumbrite loendit, on mõned numbrirühmad puudu. Näiteks 5-14-17-32-38-42-45 pole 20-sid. Mängijad saavad kasu, kui nad hoiavad silma peal ja uurivad oma pakis olevate rühmade arvu.

Näpunäiteid ja nippe Kanada loto mängimiseks