Parimad Bingo 5 2023. aastal

Bingo 5 on Jaapani panustajate seas populaarne ajaviide. Erinevalt teiste riikide parimatest veebiloteriidest ei ole see siin aga eriti populaarne, sest kuulus hasartmänguvormide hulka, mis olid kuni viimase ajani keelatud. Kuid üldiselt on online-loteriimängude populaarsus kiiresti tõusmas, kusjuures kesksel kohal on Bingo 5.

Mis on Bingo 5? Bingo 5 on sisuliselt kaheksa numbriga loterii. Kuigi nimi viitab sellele, et see on "5", ei tähenda see tingimata, et mängijad saavad valida viiest numbrist koosneva komplekti. Selle asemel on igal piletil üheksa ruutu, kus on järjekorras viis numbrit. Mängijad peavad valima igast ruudust numbri, välja arvatud keskel olevast numbrist, mis on märgistatud "Tasuta"

Kust osta pileteid Bingo 5 jaoks
Kust osta pileteid Bingo 5 jaoks

Kust osta pileteid Bingo 5 jaoks

Kasvava huvi mängu vastu ei ole üllatav, et ka piletiostuvõimaluste pärast muretsevad panustajad. Nagu enamik tänapäeval Interneti-loteriisid, pakub Bingo kahte peamist piletiostuvõimalust – online ja loteriiloendurid.

Alustuseks on loteriiloendurid Bingo 5 mängu sünonüümid. Mängijad peavad külastama ainult maapealset loteriiletti ja ostma pileti või hindamislehe.

Tavapärastest piletite ostmisest eemaldudes on mängijatel nüüd võimalik osta Internetis loteriipiletid ametlikult loterii veebisaidilt. Internetis ostmiseks peavad mängijad registreeruma ametlikul veebisaidil, esitades oma isiklikud ja makseandmed.

Kust osta pileteid Bingo 5 jaoks
Bingo ajalugu 5

Bingo ajalugu 5

Kuigi Jaapan on tuntud paljude asjade, tehnika, iidsete kultuuride ja köögi poolest, pole nende kohta palju loterii mängud. Kulisside taga on jaapanlased aga lotomänge mänginud juba mitu sajandit.

Varem korraldasid loteriid religioossed asutused ning võitjatele anti rikkust ja õnne tähistavaid amulette. Kiiresti edasi liikuvatele tänapäeva loteriimängijatele antakse laia valikut auhindu. Siin on Bingo 5 (JP) loterii lühike ajalugu.

Bingo 5 on suhteliselt uus mäng jaapanlaste seas. See iganädalane loterii, mille loosimine toimub igal kolmapäeval, avaldati 3. aprillil 2017. Seda loterii korraldab Mizuho Financial Group, kus kuvatakse ka ametlikud loterii tulemused.

Mängu varasemate võitjate ja võidusummade osas ei paku korraldajad ega Mizuho aga ametlikke rekordeid oma veebisaidil mizuhobank.co.jp.

Mis puutub Bingo 5 mänguviisi, siis aastate jooksul pole olulisi muudatusi toimunud – vali iga mängu kaheksast lahtrist üks number ja oota loosimist. Kui varem pidid mängijad ostma pileteid füüsilistest poodidest, siis tänapäeva mängijatele on võimaldatud võrgus mängimise paindlikkus ja mugavus.

Bingo ajalugu 5
Kas Bingo 5 mängimine on legaalne?

Kas Bingo 5 mängimine on legaalne?

Bingo 5 seaduslikkus on tavaliselt mängurite seas tavaline murekoht. See mure tuleneb sageli tõsiasjast, et enamik hasartmängude vorme on Jaapanis juba aastaid keelatud. Tulemusena, spordiennustused ja loteriid olid minevikus panustajate jaoks põhiliselt pakutavad võimalused.

Bingo 5 oma põhivormis liigitatakse loteriiks. Sellisena kuulub Bingo 5 täpselt seaduslikult lubatud hasartmänguvormide nimekirja. Seetõttu ei tohiks Jaapani mängijatel seda mängu mängides muretseda. Lisaks rõhutab asjaolu, et see on seotud Mizuho Financial Groupiga, selle seaduslikkust.

Kas Bingo 5 mängimine on legaalne?
Kuidas bingot mängida 5

Kuidas bingot mängida 5

Bingo 5 mängimine peaks olema lihtne isegi esmamängijatele. Mängu mängimine võib aga kohati segadust tekitada. Et mõista, kuidas seda "lihtsalt mängitavat" loterii mängida, peavad mängijad teadma, kuidas mäng töötab.

Bingo 5 kasutab üheksa ruutu, millest kaheksa on numbritega ja üks on vaba. Üheksa ruutu on kolmes reas ja kolmes veerus, moodustades suurema ruudu, mis kapseldab väiksemaid nummerdatud ruute.

Keskne ruut ei ole nummerdatud (TASUTA), samas kui teised ruudud sisaldavad järjekorras viit järjestikust numbrit. Seetõttu unistab iga veebiloteriipileti omanik valida numbreid, mis moodustavad võimalikult palju ridu.

Bingo 5 meetod/reeglid

Üheksast ruudust on mängija eesmärk teha õigeid ennustusi, mida väljendatakse joontega. Mängus on kokku 8 rida, kolm vertikaalset, kolm horisontaalset ja kaks diagonaali. Kui mängija avalduse number ühtib loterii loosimisega, sealhulgas keskel asuva tasuta kastiga, võidab ta esimese auhinna. Sellegipoolest on siin ülevaade mõnest võimalikust võidustsenaariumist:

 • Esimesele auhinnatasemele (jackpot) kvalifitseerumiseks sobitatakse kaheksa rida
 • Teisele auhinnatasemele kvalifitseeruvad kuus rida
 • Kolmandale auhinnatasemele kvalifitseerumiseks sobis viis rida
 • Neli rida vastas neljandale auhinnatasemele
 • Kolm horisontaalselt sobitatud rida kvalifitseeruvad viiendale auhinnatasemele
 • Kuuendale auhinnatasemele kvalifitseerumiseks sobivad kaks rida
 • Seitsmendale auhinnatasemele kvalifitseerumiseks sobis üks rida
Kuidas bingot mängida 5
Millised on võimalused Bingo 5 võitmiseks?

Millised on võimalused Bingo 5 võitmiseks?

Iga mängija, kes soovib mängida Bingo 5, oleks kahtlemata huvitatud võiduvõimalustest. Enamik mängijaid loositakse muljetavaldava koefitsiendiga loteriidesse, kuid see ei mõjuta mingil moel nende võiduvõimalusi. Bingo 5 võitmine on eelkõige õnne küsimus.

Mängijad töötavad erinevaid strateegiaid kaalukausi enda kasuks kallutada. Mõned võivad valida sageli valitud numbrid, teised aga kiirvalimise (QP) funktsiooni. Mõlemal juhul ei muuda kiirvalimise või käsitsi kasutamine tõenäosust. Sellegipoolest on Bingo 5 loterii auhindade võitmise tõenäosus järgmine:

 • Esimene auhind (8 rida) – 1/390 625
 • Teine auhind (6 rida) – 1/24 414
 • Kolmas auhind (5 rida) – 1/8 138
 • Neljas auhind (4 rida) – 1/2035
 • Viies auhind (3 rida) -1/313
 • Kuues auhind (2 rida) – 1/59
 • Seitsmes auhind – (1 rida) 1/7

Kui tõenäosused on sisuliselt konstantsed, siis vastavate tasemete auhinnarahad varieeruvad sageli sõltuvalt võitjate arvust. Näiteks võib vähem võitjaid näha võidusummat ülespoole, samas kui rohkem võitjaid vähendab võitu.

Millised on võimalused Bingo 5 võitmiseks?
Väljamaksevõimalused, kui võidad bingo 5

Väljamaksevõimalused, kui võidad bingo 5

Kõigile Bingo 5 piletit omavatele mängijatele saadaolevad väljamaksevõimalused on järgmised:

 • Esimene auhind – 5 556 200 JPY
 • Teine auhind – 300 000 JPY
 • Kolmas auhind – 45 000 JPY
 • Neljas auhind – 18 200 JPY
 • Viies auhind – 2500 JPY
 • Kuues auhind – 700 JPY
 • Seitsmes auhind – 200 JPY

Väljamaksete osas tugineb Bingo 5 ridadele, mitte arvatud või valitud numbritele. Näiteks õige valik vasakus ülanurgas, keskel vasakus ja all paremas ei kvalifitseeru võitmiseks, kuna need valikud ei moodusta rida.

Väljamaksevõimalused, kui võidad bingo 5
Näpunäiteid ja nippe Bingo mängimiseks 5

Näpunäiteid ja nippe Bingo mängimiseks 5

Bingo 5 loterii võitmine võib olla kaugel, kuid see ei tähenda, et mängijaid loetaks jõuetuks, kui kallutades kaalu enda kasuks.

Loteriimängijad pole kahtlemata immuunsed loterii näpunäidete suhtes, mis ei tööta. Noh, kuna pole teada, kuidas mängija saaks iganädalasel Bingo 5 loosimisel loositavaid numbreid täpselt ennustada, peaksid mängijad peaauhinna jahtimisel jääma vähemalt realistlikuks.

Sellegipoolest on siin mõned näpunäited võrguloterii mängijatele, mis võivad nende võiduvõimalusi parandada:

 • Valige numbrid juhuslikult ja vältige kiusatust leida "tark" muster
 • Kasutage veebis oma loteriipileti täitmisel kiirvalimise funktsiooni
 • Valige sageli "harva valitud" numbrid, mitte selleks, et parandada võimalusi, vaid selleks, et saada täielik väljamakse

Mis puudutab trikkide kasutamist ja nn kurvist ette jõudmist, siis Bingo 5 võrgus mängimiseks pole siiani teada ühtegi nippi. Erinevalt parimatest võrguloteriidest ja numbrimängudest on aga juhtumeid, kus lihtne kahenumbriline oletus loob rea, mis lõpuks parandab nende võimalusi. Ja nii, tuntuim trikk on mängida sageli ja vastutustundlikult.

Näpunäiteid ja nippe Bingo mängimiseks 5