Parimad Austria Lotto 2023. aastal

Austerlased mängivad mitmeid riiklikke loteriisid ja üleeuroopalisi euromiljoneid, kuid kõige populaarsem koduloterii on Austria Lotto, mida tuntakse kui Lotto 6/45. Nagu nimigi ütleb, peavad mängijad valima kolmapäeval ja pühapäeval kaks korda nädalas toimuvatel loosimisel 6 numbrit 45-st, mis maksavad vaid 1,2 eurot.

Selle minimaalne jackpot on 1,5 miljonit eurot, mida saab piiramatul hulgal kordi ümber pöörata, ja suurim väljamakstud jackpot oli 2018. aastal 14,9 miljonit eurot. Samuti on mängijatel võimalus soovi korral lisada 2 teisest mängu.

Parimad Austria Lotto 2023. aastal
Kust osta Austria loto pileteid?
Kust osta Austria loto pileteid?

Kust osta Austria loto pileteid?

Austria loterii pileti ostmine on lihtne, kuna Austria loto pileteid saab osta isiklikult, veebis või mobiilirakenduse kaudu. Rohkem kui 5000 litsentsitud loteriiagendiga levinud üle Austria, teavad riigi mängijad, kuidas osta lähedal asuvast jaemüüjast hõlpsalt Austria loto pileteid.

Teise võimalusena saavad austerlased registreeruda mängimiseks saidil win2day.at kuni osta internetist loteriipilet. Lotto 6/45 on saadaval ka rakendusena, kus pärast ostu väljastatakse elektrooniline kviitung. Teiste riikide mängijad saavad mängida Lotto 6/45 võrgus kolmanda osapoole veebisaidi kaudu.

Kust osta Austria loto pileteid?
Austria Lotto ajalugu

Austria Lotto ajalugu

Austrias on hasartmängude ajalugu sajandeid ja esimene loterii oli Genova loterii 1751. aastal. Algselt korraldas loteriisid eraettevõte, kuid hiljem võttis need üle valitsus. Loteriid on Austrias ainus hasartmängude vorm, mis on alati olnud legaalne, erinevalt muudest hasartmängude vormidest, mis on vaheldumisi seadusliku ja ebaseadusliku staatusega.

Kuigi loteriid on alati olnud seaduslikud, hakati neid reguleerima alles 1986. aastal, kui võeti vastu Austria hasartmänguseadus (GspG). Eesmärk oli jälgida tööstust, et kõik loteriid toimiksid õiglaselt. Asutati Austrian Lottery Toto Company (hiljem muudeti 1991. aastal Austria Lottery Companyks) ja talle anti seaduslikud õigused loteriide korraldamiseks Austrias.

Lotto 6/45 oli üks viiest loteriist, mis asutati 1986. aastal riigiettevõtte poolt. Lotto 6/45 mängiti algselt kord nädalas, kuid populaarsuse tõttu hakati seda opereerima kaks korda nädalas.

Mängu formaat on algusest peale jäänud samaks. Huvitaval kombel anti 1990. aastal ainuke väljaantav tegevusluba Austria loteriifirmale (Osterreichische Lotterien), mis muutis Austria loteriide korraldamise riiklikuks monopoliks tänaseni.

Austria Lotto ajalugu
Kas Austria Lotto on seaduslik?

Kas Austria Lotto on seaduslik?

Loteriid on Austrias alati seaduslikud olnud ja neid reguleerivad Austria 1986. aasta hasartmänguseaduse alusel riiklikud Austria loteriid. Austrias peavad mängijad olema vähemalt 18-aastased, et Austrias loteriid legaalselt mängida.

Ainsal Austria loterii saidil win2day.at veebis lotot mängimiseks peab olema ka Austria elanik, kellel on Austria pangakonto. Mängijad väljaspool Austriat saavad mängida legaalselt, ostes loteriipileti veebis kolmanda osapoole esindaja kaudu.

Kas Austria Lotto on seaduslik?
Kuidas mängida Austria lotot

Kuidas mängida Austria lotot

Loto 6/45 loositakse kaks korda nädalas kolmapäeviti ja pühapäeviti Austria pealinnas Viinis. Mängijad valivad lihtsalt 1-45 numbrite hulgast 6 numbrit.

Olenemata sellest, kas mängite füüsilise või virtuaalse piletiga, kuvatakse mängijatele numbrite 1-45 ruudustik, kus mängijad peavad oma valitud numbrite ruudud märkima. Loosimise päeval loositakse trumlist välja 6 palli, millest üks lisapall toimib boonuspallina. Kui mängijad vastavad kõigile esimesele 6 numbrile, on nad jackpoti võitjad.

On kaks teisejärgulist mängu, mille saab piletile lisada lihtsalt märkides ruudud The Joker ja Lotto Plus, et anda rohkem võiduvõimalusi. Lotto Plus võimaldab mängijatel mängida sama 6 numbrit uuesti teises loosimises, kuid mitte boonuspall loositakse.

0,50 lisaeuro ja kuni 150 000 euro suuruse võiduvõimaluse eest võidavad mängijad auhinna, kui nad vastavad vähemalt kolmele numbrile. Mängu The Joker jaoks ei pea mängijad valima ühtegi numbrit, kuna lotopileti 6-kohaline seerianumber toimib mängija numbritena. Mängijatel peavad Jokeri mängu võitmiseks olema kõik 6 numbrit õiges järjekorras.

Kuidas mängida Austria lotot
Millised on võimalused Austria loto võitmiseks?

Millised on võimalused Austria loto võitmiseks?

Olenemata sellest, kas mängijad mängivad Lotto 6/45 isiklikult või veebiloteriina, on koefitsiendid teiste riiklike loteriidega võrreldes väga soodsad. Üldine tõenäosus võita auhind ühel selle loterii kaheksast auhinnatasemest on 1:12.

Jackpoti võitmise koefitsient on 1:8 145 060, mis on väga hea võrreldes Euromiljoneid koefitsiendiga 1 peaaegu 140 miljoni kohta. Ilmselgelt on jackpot Euromiljonite jaoks palju suurem ja piletid maksavad rohkem.

Teise taseme auhinna saamiseks on vaja kokku sobitada 5 palli ja boonuspall, et saada 5/6-kohalise summa võitmiseks palju parem koefitsient 1:1 357 510. Koefitsiendid vähenevad, kui auhinnatase langeb. Madalaim auhinnatase eeldab, et piletihinna tagasi saamiseks tuleb boonuspall sobitada koefitsiendiga 1:16.

Millised on võimalused Austria loto võitmiseks?
Väljamaksevõimalused, kui võidate mängu

Väljamaksevõimalused, kui võidate mängu

Kõik auhinnad tuleb välja nõuda 3 aasta jooksul pärast võidu loosimist, mis teeb sellest maailma pikima perioodi auhinna kättesaamiseks. 1000 euro väärtuses või väiksemaid võite saab nõuda litsentsitud lotomüüjatelt üle kogu riigi.

1000–80 000 euro suuruse võidu puhul peab võitja täitma nõudevormi, enne kui ta ootab 4 nädalat makse laekumist. Üle 80 000 euro suurused võidud tuleb Viinis asuvast Austria Lotteries klienditeenindusest isiklikult välja nõuda. Kõik võidud makstakse välja ühekordsete maksetena, ilma annuiteedita.

Lotto 6/45 on üks parimaid veebiloteriisid, kuna kõik võidud on maksuvabad. Teistest riikidest pärit mängijad peaksid aga kontrollima, kas auhinna võitmisel tuleb nende riigis tasuda makse. Online-mängijad saavad võidud olenevalt summast automaatselt oma online-loterii kontole või otse pangakontole ning neid teavitatakse meili teel.

Väljamaksevõimalused, kui võidate mängu
Näpunäiteid ja nippe Austria loto mängimiseks

Näpunäiteid ja nippe Austria loto mängimiseks

Kõik mängijad nii võrgus kui ka väljaspool seda saavad suurendada oma võiduvõimalusi, ostes rohkem pileteid, mängides sündikaadis ja mängides kahte teisejärgulist mängu. Rohkemate piletite ostmine annab mängijale ilmselt parema võiduvõimaluse lihtsalt seetõttu, et ta mängib rohkemate numbrikombinatsioonidega.

Mängib sündikaadiga võimaldab sündikaadi liikmetel osta palju rohkem pileteid, kui nad mängiksid üksikisikuna, mille tulemuseks on veelgi suurem võiduvõimalus. Kahe teisese mängu mängimine annab rohkem võiduvõimalusi ja seda vaid suhteliselt väikese lisaraha eest.

Online-mängijad võivad tõesti suurendada oma võiduvõimalusi, tehes kombineeritud või süsteemse panuse. See tähendab, et tavapärase 6 numbri asemel tuleb valida kuni 12 numbrit. Need lisanumbrid toovad kaasa rohkem mänge, kuna mängitakse kõiki võimalikke 12 numbri kombinatsioone. Rohkem mänge tähendab statistiliselt rohkem võiduvõimalusi, seega võib lisaraha olla seda väärt.

Veebimängijad võivad kasu saada ka oma veebiloterii saidil tellimuse vormistamisest. See aitab mängijal sisestada mis tahes summa loosi teatud aja jooksul, tagades, et mängija ei unustaks loterii mängida.

Näpunäiteid ja nippe Austria loto mängimiseks