Parimad 10e Lotto 2023. aastal

Itaalia laienev hasartmänguturg on kasvatanud põlvkonna entusiastlikke online-loteriisõpru, kes naudivad panuseid paljudele valikutele, sealhulgas 10e lotole. Üks selle mängu müügiargumente on selle paindlikkus, kuna mänguritel on kolm lihtsat viisi selle mängimiseks. Pealegi jääb selle jackpot vahemikku 1–5 miljonit eurot – kopsakas summa, mis meeldib paljudele osalejatele.

Kuid on tähelepanuväärne, et paljude 10e loto panustajate jaoks pole asi elumuutvates rahalistes auhindades; nad lihtsalt janunevad selle lõbu järele, mida see online kasiinomäng lubab. Samuti soovib enamik mängijaid saada osa tohutust 10e Lotto kogukonnast, mis hõlmab miljoneid loteriifänne, kes suhtlevad nii võrgus kui ka väljaspool seda, et mängu üle arutada. Mõnikord jagavad nad isegi parimaid strateegiaid, et sellele panustada ja oma ettevõtmisest kasu saada.

Parimad 10e Lotto 2023. aastal
Kust osta 10e loto pileteid?

Kust osta 10e loto pileteid?

Ootuspäraselt peab iga mänguhuviline teadma, kuidas osta 10e lotopilet, et selle peale panustada. Õnneks on see lihtne! Mängijad, kes otsivad pileteid paberkandjal, saavad neid aadressilt volitatud kihlveokontorid. Seevastu need, kes soovivad neid digitaalsel kujul, peavad registreeruma seda loterii pakkuvatel kinnitatud kihlveosaitidel.

Prinditud 10e lotopilet meenutab veebipõhist pilet, seega on mõlemal samad omadused. Need nõuavad mängijatelt järgmist:

 • Numbrid, mida nad tahavad mängida
 • Loosimise tüüp, milles nad osalevad
 • nende panuse summa või väärtus (vahemikus 1,00–200,00 eurot)
 • Mänguvalikud, mida nad sooviksid oma piletile lisada paljude auhindade saamiseks
Kust osta 10e loto pileteid?
10e loto ajalugu

10e loto ajalugu

10e Lotto käivitati juunis 2009 aastal Itaalia. Algselt pidid selle mängijad lotos osalema ja maksma lisatasu. Paljud pidasid seda nõuet aga väga ebamugavaks, kuna sundis neid rohkem kulutama.

Õnneks sai 10e Lotto lõpuks iseseisvaks ja selle mängijad ei pidanud lotole panustama. See suurendas selle populaarsust ja võimaldas selle aastate jooksul areneda.

2009. aasta lõpusirgel 10e Loto joonised pidi toimuma iga viie minuti järel. Hiljem uuendati rohkem mängurežiime, et pakkuda mängijatele põnevamaid kogemusi ja suurendada loterii paindlikkust.

Näiteks 10e Lotto Gold Number ja Double Gold valikud võeti kasutusele vastavalt 2014. ja 2017. aastal. 2020. aastal käivitati lisavõimalus, mis võimaldab mängijatel kottida muljetavaldavad 2 000 000 eurot!

Seda tasub mainida Lottomatica annab 10e Lotto ja määrab reeglid, mida mängijad peavad jackpoti võitmiseks järgima.

10e loto ajalugu
Kas 10e loto mängimine on seaduslik?

Kas 10e loto mängimine on seaduslik?

Itaalia seadused lubavad mänguritel osaleda erinevates hasartmängudes, sealhulgas loteriis. Seetõttu saavad elanikud panustada 10e lotole, millal nad soovivad, kuid nad peavad olema vähemalt 18-aastased. Eelkõige peab iga veebiloteriipileti ostja esitama kehtiva fotoga isikut tõendava dokumendi, mis tõendab, et on jõudnud seadusliku hasartmänguea juurde.

Itaalia seaduste kohaselt võidakse alaealiste 10 euro suuruse loto kihlvedude soodustamise eest, näiteks reklaamides, oodata vanglakaristust või suuri trahve. Lisaks on võltspiletite müümine ebaseaduslik.

Kas 10e loto mängimine on seaduslik?
Kuidas mängida 10e lotot

Kuidas mängida 10e lotot

10e Lotto loositakse välja 20 võidunumbri loosimisel, sealhulgas kuldnumbritel, mis võimaldavad panustajatel suurendada oma auhindu kuni 21 korda. Need, kes on sellele loteriile panustanud, võivad kinnitada, et selle mängimine on lihtne. Põhimõtteliselt peavad mängijad kontrollima oma piletitel kuni 10 numbrit (valik peab jääma vahemikku üks kuni 90) ja valima oma panuse suuruse, mänguvalikud (lisa, topeltkuld, kuldnumber) ja loosimised.

10e Lotoga on kaasas kolme tüüpi loosimised, mis on järgmised.

Vahetu

Kohene loosimine võimaldab panustajatel kohe võrrelda oma füüsilisel või veebipiletil olevaid numbreid 10e Lotto süsteemis seatud 20 valikuga. See meetod on eksklusiivne mängijatele, kes selle valivad.

Ekstraheerimine iga viie minuti järel

Seda tüüpi loosimine tähendab, et võidunumbrid ekstraheeritakse iga viie minuti järel. Pileteid müüakse 00:00-23:59 CET.

Loto

Loosimine toimub samal ajal kui lotomäng (igal teisipäeval, neljapäeval ja laupäeval kell 20.00–20.30 CET).

Eelkõige peavad need, kes mängivad 10e lotot võrgus, omama aktiivset kihlveokontot jaemüüjate veebisaitidel, mille suhtes tolli- ja monopoliamet on sanktsioneerinud. Teise võimalusena saavad nad loterii panustamiseks alla laadida rakenduse My Lotteries.

Kuidas mängida 10e lotot
Millised on võimalused 10e loto võitmiseks?

Millised on võimalused 10e loto võitmiseks?

Tõenäosus, et mängija võidab 10e loto, on 1:0 ja see sõltub tavaliselt:

 • Nende valitud numbrid
 • Võidunumbrid
 • Kui nende valikute hulgas on Double Gold ja Gold numbrid
Millised on võimalused 10e loto võitmiseks?
Väljamaksevõimalused, kui mängija võidab 10e loto

Väljamaksevõimalused, kui mängija võidab 10e loto

Nagu enamiku loteriide puhul, on ka 10e loto võitjatel raha välja nõudmiseks aega kuuskümmend päeva. Kuid see, kuidas nad seda teevad, sõltub sellest, kas nad ostsid piletid internetist või kihlveopoest ja võidetud auhinnast.

Näiteks volitatud jaemüüjatelt nõutakse auhindu kuni 561,80 eurot. Kui mängija võidab 2300 eurot või vähem, peaks ta raha saamiseks pöörduma sama jaemüüja poole, kes talle pileti müüs. Sel juhul peavad nad esitama paberitüki, et kinnitada, et nad võitsid 10e loto.

Mängijad, kes võidavad kuni 10 500 eurot, ei pea tingimata külastama sertifitseeritud jaemüüjat; nad saavad kokku leppida, et raha saadetakse neile eelistatud makseviisi kaudu.

Üle 10 500 euro suuruste auhindade kättesaamise protsess on veidi erinev, kuna ametlik loterii esindaja peab esmalt võidu kinnitama. Mängijad võivad oma raha kinnitamiseks ja väljanõudmiseks külastada ka Banca Intesa Sanpaolo filiaali.

Väljamaksevõimalused, kui mängija võidab 10e loto
Kuidas võrguloterii mängijad oma auhindu vastu võtavad

Kuidas võrguloterii mängijad oma auhindu vastu võtavad

Kui online-mängur võidab 10e loto auhinna kuni 10 500 €, kantakse tema raha tema panustamiskontole. Ja nad võivad selle välja võtta, kuidas nad soovivad, olenevalt oma hasartmänguveebisaidi reeglitest.

Üle 10 500 euro väärtuses 10e Lotto auhindade kättesaamise sammud on siiski erinevad. Võitjad peavad oma sularaha kättesaamiseks külastama lähimast Banca Intesa Sanpaolo filiaali või Lottomatica peakontorit. Selle edukaks tegemiseks peavad nad kandma järgmist:

 • Nende maksukoodid
 • Kehtivad isikutunnistused
 • Unikaalne ID-kood võitnud loterii määramiseks (tavaliselt esitatakse mängu jaotises "Mängi üksikasjad")
Kuidas võrguloterii mängijad oma auhindu vastu võtavad
Näpunäiteid ja nippe 10e loto mängimiseks

Näpunäiteid ja nippe 10e loto mängimiseks

Mõned online-loterii fännid usuvad kindlalt, et 10e loto peale panustamise ettevalmistamine on mõttetu, kuna tegemist on juhusepõhise kasiinovalikuga. Kuid see on eksitus, sest on mitmeid järeleproovitud näpunäiteid, mida saab kasutada oma kihlveokogemuse kvaliteedi tõstmiseks.

Kõigepealt peaksid mängijad laskma lahti ülekaalukast soovist võita 10e loto, sest tõsi on see, et nad ei pruugi jackpoti kindlustada. Seda mängu mängides ei jäta auhinda mängides ruumi, mistõttu on sellele panustamine ajaraisk.

Lisaks peaksid 10e Lotot mängivad mängurid oma kodutöö ära tegema. See võimaldab neil vastata sellistele olulistele küsimustele nagu:

 • Millal võitjad välja kuulutatakse?
 • Kas nad peavad mängu mängimiseks olema Itaalias?
 • Kas saab osta mitu piletit?
 • Kas valitsus kehtestab nende 10e lotovõitudele mingeid makse?
 • Kas võrgus ja võrguühenduseta mängimisel on vahet?
 • Kas sündikaatidel on lubatud online-loteriis panustada?
 • Millal on parim aeg pileteid osta?

Järelikult saavad panustajad, kellel on sellised teadmised käeulatuses, aru saada, mida teha ja mida ei tohi osaleda 10e lotos, mis on nüüd üks parimad online loteriid Itaalias. Seega ei pea nad muretsema vigade tegemise pärast, mis võivad nad lõpuks "diskvalifitseerida".

Näpunäiteid ja nippe 10e loto mängimiseks