Mängud

Loterii

Loterii on hasartmängude vorm, mida mõjutab suuresti juhus. See mäng on üle maailma väga tuntud, kuna loteriimängijatel on võimalus võita tohutult palju raha. Loosivõidu võimalus on aga ülimalt väike, jääb üle vaid loota.

Kuva rohkem
Kraapekaardid

Kraapekaart on see, nagu see kõlab – kaart, millel on tavaliselt atraktiivne preemiat kirjeldav trükk ja mille pealispinna osa saab maha kraapida, et paljastada, mis selle all on. Kui küsime, kuidas Internetis loteriid mängida, peame mõtlema kraapekaartidele – need on väga populaarsed. Võrguühenduseta võrgurežiimile üleminekul toimub "kratsimine" sülearvuti, tahvelarvuti või nutitelefoni klaviatuuri abil. Auhinnaks võib olla väike summa või lihtsalt õigus uuesti mängida, tasuta, kuni miljoneid dollareid. Auhindadeks võivad olla ka pühad, autod, kodumasinad jms.

Kuva rohkem
Keno

Keno on üks vanimaid kaasaegsetes kasiinodes leitud mänge. See on loterii tüüpi hasartmäng, mis on populaarne mitmel pool maailmas. Kuigi see ei kuulu enim tasustatud loteriide hulka, on see mäng MegaMillionsi ja Powerballi vastu siiski omal kohal. Mäng on eksisteerinud peaaegu 2000 aastat, muutes sageli nime ja vormi. Mängus on tavaliselt numbrid 1-80. Keno pileteid ostnud mängijad teevad ringiga numbrid, mida nad loosimisel oodatavad.

Kuva rohkem
IGT pikendab praegust koostööd Kentucky loteriiga kuni 2036. aastani
2023-10-27

IGT pikendab praegust koostööd Kentucky loteriiga kuni 2036. aastani

IGT emaettevõte International Game Technology Global Solutions Corporation on pikendanud kahte lepingut Kentucky Lotteryga. Lepingu kohaselt saab loteriikorraldaja IGT Global Solutions Corporationilt uuendusi kuni 2036. aastani.

Teadusmängud käivitavad Põhja-Ameerikas Punch N' Play loteriimängud
2023-10-23

Teadusmängud käivitavad Põhja-Ameerikas Punch N' Play loteriimängud

Juhtiv iLottery tehnoloogialahenduste tarnija Scientific Games teatas, et kolm Põhja-Ameerika loterii hakkavad pakkuma oma uhiuut kiirkraapimismängu Punch N' Play. Louisiana Lottery, Loto-Quebec ja Atlantic Lottery pakuvad uut kiirkraapimismängu.

BetGames käivitab oma esimese online-loteriimängu Instant Lucky 7
2023-08-07

BetGames käivitab oma esimese online-loteriimängu Instant Lucky 7

BetGames, juhtiv online-hasartmängude tarnija, on teatanud oma õhupallide nimekirja järjekordsest täiendusest Instant Lucky 7. See on kiirloteriimäng, mis tähistab BetGamesi sisenemist loteriiturule. Ettevõte on öelnud, et mäng on loodud selleks, et rahuldada klientide kasvavat vajadust selle mänguteenuse järele.

Loteriistrateegiaideed, mis võivad teie jaoks sobida
2023-02-21

Loteriistrateegiaideed, mis võivad teie jaoks sobida

On tõenäolisem, et teid tabab meteoor või võidate Akadeemia auhinna, kui teil läheb loosiõnne. Miljonid inimesed tormavad siiski igal aastal loteriipileteid ostma, lootes, et nende numbrid loositakse välja suure võitjana.