LottoGoülevaade

Age Limit
LottoGo
TrustedTrustedCheckmark
VerifiedVerifiedCheckmark
SecureSecureCheckmark
LottoGo
Deposit methodsMasterCardVisa
Sissemakseviisid
MasterCardVisa

LottoGo

Loteriikihlvedude populaarsus on viimastel aastatel märgatavalt kasvanud ning LottoGo on üks populaarseimad loterii pakkujad. Varem oli see tuntud kui "World Lottery Club", kuid 2018. aastal muudeti see oma praeguseks nimeks. Praegu (2022. aasta seisuga) omab ja haldab loterii Mani saarel asuv online-hasartmänguettevõte Annexio Limited.

LottoGo on loteriipakkuja, mida reguleerivad ja litsentsivad mitmed ametiasutused, sealhulgas Ühendkuningriigi hasartmängukomisjon (konto number 51692), Iiri tuluamet ja Jersey hasartmängukomisjon.

Teenusepakkujal on üle maailma üle miljoni liikme ja selle peakorter asub Mani saarel ning teised kontorid asuvad Austraalias, Londonis ja Jerseys. LottoGo loteriiga on liikmetel juurdepääs mis tahes mängule, mida nad tahavad mängida, olgu selleks siis kraapekaarte või muid mänge.

Litsentsi säilitamiseks järgib LottoGo, nagu ka kõik teised suuremad Ühendkuningriigi hasartmängude pakkujad, kõige rangemaid regulatiivseid eeskirju. Näiteks on pakkuja pühendunud mängijatele lõbusa ja turvalise mängukogemuse pakkumisele ning maksab võitjatele viivituseta välja rahalisi auhindu. Tasub mainida, et LottoGo kui loterii pakkuja ei ole kuidagi seotud ühegi ametliku loteriiorganisatsiooniga.

Loteriid saadaval LottoGos

Loterii on LottoGo peamine pakkumine, mistõttu registreerub enamik inimesi saidile. Sellel loteriisaidil võrgus mängides võivad mängijad oodata järgmisi pakkumisi:

Ühe mänguga loteriimängud

LottoGo, nagu ka kõik teised võrgus loterii saidid, võimaldab mängijatel panustada ühele reale oma lemmik rahvusvahelistel loteriidel. Pakkuja pakub panustamiseks laias valikus jackpotte, sealhulgas 17 loterii mängud. Muidugi on saadaval sellised suured mängud nagu Euromillions ja US Powerball, kuid kohal on ka vähetuntud mänge nagu Iiri Lotto ja Soome Lotto. Saadaval on ka hooajalised mängud, nagu El Gordo, Hispaania jõululoos.

Sündikaadid

LottoGo pakutavad sündikaadid on kulutõhus viis rühmas mängimiseks. LottoGo, nagu ka World Lottery Club, pakub sündikaate enamiku oma ühe mängu mängude jaoks. Ja kuigi mängud, nagu Austraalia esmaspäev ja kolmapäev Lottos, võivad endiselt puududa, on sündikaadi raamatukogu endiselt hästi varustatud, et rahuldada erinevaid mängijate huve.

Euroopa jackpotist huvitatud mängijate jaoks on huvitav märkida, et LottoGo pakub Euro Combo paketti, mis sisaldab Eurojackpoti ja Euromillionsi mänguosakuid. Vaid 9,00 naela või samaväärse summaga saab kahe loosimise eest osta 10 Euromillionsi aktsiat.

Interaktiivsed mängud

LottoGo pakub 42 virtuaalset kraapekaarti. Nende kaartide mehaanika on sama, mis nende traditsioonilistel kolleegidel. Sobivate sümbolite leidmiseks tuleb klõpsata iga kaardi lahtril. Mängija võib võita auhinna, kui ta saab oma matšid õigesti. Aga millised on preemiad? Noh, need võivad 2022. aasta seisuga olla vahemikus 250–182 500 naela.

Panga suuruse määrab mängitav mäng. Suuremate väljamaksetega kraapekaartidel on loomulikult veidi suurem koefitsient. Siiski on varuks mõned üllatused: Daily Pocket Filleri kraapekaardil, mille suurim võimalik väljamakse on 182 500 naela, on madalam koefitsient ja see maksab vähem kui EuroMillionsi kraapekaartidel, mille kõrgeim auhind on 150 000 naela (2022. aasta seisuga). ).

Maksed LottoGos

LottoGo liikmed saavad oma panuste eest tasumiseks kasutada Visa või MasterCardi deebet- või krediitkaarte. Pakkuja teenused on saadaval ka mängijatele, kes kasutavad Netelleri, PayPali ja Skrillina Interneti-loterii makseviisid. Kui mängija soovib rahastada oma kontot Apple Pay või Google Payga, saab ta kasutada ka neid meetodeid. Ühendkuningriigi mängijad ei saa aga oma kontosid krediitkaardiga täiendada. Selle asemel saavad nad selleks kasutada ainult deebetkaarti.

Limiitide osas ei ole minimaalset sissemakse summat, seega võivad mängijad lihtsalt mängida sellega, mis neil on. Igakuised sissemaksed LottoGos on aga piiratud 10 000 naelaga. Kui keegi soovib pärast selle limiidi saavutamist oma kontole rohkem raha laadida, tuleb tal võib-olla võtta ühendust teenusepakkuja töötajatega.

Teisest küljest on minimaalne väljamakse summa 10 naela, kuigi sellest summast väiksemaid väljamakseid võidakse kaaluda igal üksikjuhul eraldi ja mängijatelt võidakse nõuda tehingutasu, kui need jäävad alla seatud limiidi. Ja raha pangakontole ilmumiseks võib kuluda kolm kuni viis tööpäeva.

Registreerimine

Võrreldes teiste veebiloteriisaitidega on LottoGo registreerumisprotsess lihtne ja arusaadav. Seda seetõttu, et teenusepakkuja mõistab, mida tähendab lihtne registreerimisprotsess. Lisaks puuduvad registreerumiskulud, kuid mängijad peavad mängimiseks oma kontod laadima. Registreerumisprotsessis võib vaja minna järgmist teavet:

  • Meil
  • Nimi
  • Sünnikuupäev
  • Füüsiline asukoht
  • Konto parool
  • Telefoninumber

Registreerimisprotseduur

Registreerumiseks tuleb külastada LottoGo veebisaiti ja leida ülemisest paremast nurgast nupp "Registreeri". Sellel nupul klõpsates avaneb registreerimisvorm. Registreerumislehel peavad mängijad sisestama oma e-posti aadressi, parooli ja muu isikliku teabe, näiteks ülalmainitu.

Kui kõik väljad on täidetud, peab mängija klõpsama nuppu "Registreeri konto". Nad saavad meili, milles nõutakse oma e-posti aadressi kinnitamist, enne kui nad saavad oma kontole sisse logida ja sissemakse teha.

Kui olete registreerunud, jõuavad tema postkasti mõned sõnumid LottoGo ja nende pakkumiste kohta. Mängijat teavitatakse ka teatud dokumentide üleslaadimisest kontrollimise eesmärgil.

Toetatud riigid

Nagu varem mainitud, on rahvusvahelised online-loteriid LottoGo põhitoode. Sellisena võimaldab LottoGo mängijatele juurdepääsu ka väljaspool kodumaad asuvatele loteriidele, millest mõnel on suured jackpotid. Näiteks Ameerika Ühendriikide Powerballi jackpotid ulatuvad regulaarselt sadade miljonite dollariteni.

LottoGo loteriid on saadaval paljudes riikides kogu maailmas, sealhulgas Ühendkuningriigis, Iirimaal, Rootsis, Poolas, Prantsusmaal, Saksamaal ja paljudes teistes riikides. Siiski on riike, kus loteriid on piiratud, sealhulgas Ameerika Ühendriigid. Hea uudis selle juures on see, et LottoGo tingimused ei takista kellelgi panuseid tegemast, kui nad ei asu kihlveo tegemise ajal piiratud riigis.

Toetus

LottoGo pakub kasutajatele erinevaid võimalusi oma meeskonnaga suhtlemiseks. Näiteks on veebisaidil reaalajas vestluse võimalus, mis võimaldab mängijatel oma klienditeeninduse esindajatega rääkida. See valik pole aga ööpäevaringselt saadaval. Mängijad, kes soovivad agentidega ühendust võtta väljaspool reaalajas vestluse aegu, saavad kasutada reaalajas vestluse funktsiooni kaudu juurdepääsetavat vormi.

Nad peavad lihtsalt oma sõnumi sinna saatma ja meeskond võtab nendega kohe ühendust, kui nad selle kätte saavad. Teine võimalus meeskonnaga ühenduse võtmiseks on e-posti kasutamine. Kõik, kellel on küsimusi, soovitusi või kaebusi, võivad meilida support@lottogo.com. LottoGo sisaldab ka väga põhjalikku KKK-de lehte, kust panustajad saavad kiiresti oma küsimustele vastused leida.

Miks mängida LottoGos?

Interneti-loterii kihlveosüsteemide (nt LottoGo) eeliseks on see, et mängijatel on juurdepääs palju laiemale loteriivalikule üle kogu maailma, mitte ainult kohalikel. Paljusid osalejaid tõmbab ülemere loteriidesse suuremate auhindade tõttu, eriti Ameerika PowerBall ja MegaMillions, mille jackpotid on sageli sadade miljonite dollarite väärtuses.

Lisaks nendele kahele pakub LottoGo vähemalt 15 muud rahvusvahelist loterii, sealhulgas El Nio, El Gordo, Rootsi Lotto, Soome Lotto, Saksamaa 6aus49, Poola Lotto, EuroJackpot, Itaalia SuperEnalotto, UK Lotto ja EuroMillions.

LottoGo pakub mängijatele ka sündikaatpanuseid, mis võimaldab neil teha jagatud loteriipanuseid teiste mängijatega, et parandada oma jackpoti võimalusi. Saadaval on ka üle 38 võrgus kraapekaardimängu.

Muud põhjused, miks LottoGo on üks parimaid veebiloterii pakkujaid, on järgmised.

Boonused ja eripakkumised

Ametlike loteriipiletitega kaasneb harva allahindlusi või eripakkumisi. Vastupidi, LottoGo loteriid tulevad perioodiliselt eksklusiivsed pakkumised ja tutvustused. Need pakkumised annavad mängijatele võimaluse võita vähemaga.

Lihtne ja kiire juurdepääs

Tänu LottoGo rakendusele on LottoGo loteriimängijatel mängud käeulatuses nii kodus kui ka liikvel olles. See tagab, et nad ei jää millestki ilma, sealhulgas boonustest, allahindlustest, jackpotidest jne.

Total score8.1
Eelised

Kiired faktid kasiino kohta

WebsiteWebsite:  LottoGo
Year foundedYear founded: 2018
BoonusedBoonused (2)
Tasuta panused
Tervitusboonus
KasutajatoekanalidKasutajatoekanalid (2)
Kasutajatoe meiliaadress
Otsevestlus
KeeledKeeled (7)
hiina
inglise
poola
rootsi
saksa
soome
vene
LoteriiLoterii (13)
SissemakseviisidSissemakseviisid (3)
Debit Card
MasterCardVisa
TarkvaraTarkvara (2)
Microgaming
Pragmatic Play
ValuutadValuutad (3)
Suurbritannia naelsterlingit
USA dollarit
eurot