Lotto 7

Kui Austraalia ja USA on tuntud maailma parimate loteriide poolest, näib Jaapan neid tähelepanelikult jälgivat tänu oma niinimetatud Lotto 7-le. Lotto 7 on seal üks populaarsemaid loteriisid. Tegelikult on peaaegu võimatu ette kujutada, et mõni lotomängija poleks sellest mängust kuulnud. Alates selle leiutamisest 2013. aastal on mäng valitsenud loteriimaailma ja selle populaarsus on tänu tohututele jackpotidele aastate jooksul jätkuvalt kasvanud. Aga mis täpselt on Lotto 7?

Loto 7 on Jaapani loteriimäng 37 palliga. Mäng on tuntud kui Loto 7, kuna mängijad peavad valima 37 hulgast juhuslikult seitse numbrit. Mängija võidetud auhind sõltub loositavatest numbritest. Mängija saavutab Loto 7 jackpoti, kui ta ühtib kõik loositud seitse numbrit.

Kuidas mängida Loto 7
Kuidas mängida Loto 7

Kuidas mängida Loto 7

2021. aasta seisuga on jackpot maksimaalselt ligikaudu 9 miljonit dollarit. Jackpotiga kaasnevad ka lisaauhinnad. Hea uudis on see, et mängijad ei pea oma Loto 7 võitudelt makse maksma. Samuti saavad mängijad loteriis osaleda nii mitu korda kui soovivad; näidendid on piiramatud.

Loto 7 loosimised toimuvad igal reedel. Loterii toimub iga päev ja osalemiseks tuleb jagada 300 jeenist (päevas). Mängijad peavad oma piletid õigeaegselt ostma, kuna mõned kasiinod kipuvad müügi enne loosimist lõpetama.

Enne kõike peate mõistma, kuidas Loto 7 töötab, ja seejärel valima õige veebisaidi. Õnneks pole Loto 7 pakkuva turvalise veebiloteriisaidi leidmine keeruline, kuna neid on võrgus kümneid. Väike uurimus peaks maanduma õige loterii sait Internetis (kontrollige veebiarvustusi jne). Kui olete selle teinud, saate registreeruda, sisse logida ja mängima hakata.

Loto 7 mängimises pole midagi nii ainulaadset. Mängu mängitakse samamoodi nagu teisi lotomänge. Loto 7-ga on kaasas viie paneeliga palgaleht. Paneelid on tähistatud A, B, C, D ja E. Need paneelid on ruumid, mille mängija täidab, kui valib oma õnnenumbrid. Iga paneel tähistab ühte mängu, mis tähendab, et mängijal on ühel palgalehel kuni viis mängu.

  • Lotonumbrite valimine: Mäng algab siis, kui mängija valib 37 numbri hulgast kokku seitse numbrit. Numbrite valimisel on mängijatel kaks võimalust: käsitsi ja kiirvalimine. Käsitsi valimisel valib mängija ise numbrid. Viimane on funktsioon, mis teeb mängija eest töö ära. Kõik, mida nad vajavad, on see aktiveerida ja see valib numbrid juhuslikult. Loosimise käigus valitakse 37 numbri hulgast välja kaks boonusnumbrit. Need esindavad teiseseid hüvesid.
  • Märgistusvigade parandamine: Nagu nad nagu, inimene eksib. Kuigi loterii (või mis tahes õnnemängu) mängimisel on soovitatav olla ettevaatlik, ei ole vead täiesti vältimatud. Niisiis, mis juhtub, kui mängija teeb numbrimärgistamisel vea? Kõik, mida nad vajavad, on leida paneeli allosas tühi märkeruut (igal viiest paneelist on üks) ja märkige ruut; kogu paneel tühistatakse. Nii ei arvestata lõplikku arvu paneeli.
  • Võit/objekt: Nagu varem selgitatud, sõltub võit loositud numbritest ja kõigi seitsme valitud numbri kokkulangemine kulmineerub jackpotiga. Auhinna saamiseks peab üks saama vähemalt ühe boonusnumbri ja kolm valitud seitsmest võidunumbrist 37. Auhinnatasemeid on kuus, kusjuures jackpot on esimene.

Teise järgu auhind nõuab kuue võidunumbri ja ühe boonusnumbri kombinatsiooni, samas kui kolmanda astme auhind peab sobima kuue võidunumbriga. Neljanda ja viienda astme auhindade saamiseks on vaja vastavalt viit ja nelja võidunumbrit. Kolme võidunumbri ja ühe boonusnumbri kombinatsioon annab mängijale kuuenda järgu auhinna.

Kuidas mängida Loto 7
Millised on Loto 7 ddd-d?

Millised on Loto 7 ddd-d?

Loto 7 võidukoefitsiendid varieeruvad olenevalt auhinnast. Nagu eespool selgitatud, on auhindu kuus, millest suurim auhind on jackpot. Mängijatel on üks võimalus 10 295 472st võita Loto 7 jackpot. Kuue auhinna võitmise tõenäosus on üks 42-st.

Teise astme võidukoefitsient on 1:735 391, samas kui kolmanda järgu võidukoefitsient on 1:52 528. Neljanda, viienda ja kuuenda järgu auhindade võitmise tõenäosus on vastavalt 1:1127, 1:72, 1:42. Nagu keegi märkab, mida madalam on auhind, seda suurem on võiduvõimalus.

Oluline on märkida, et Loto 7 on õnnemäng. See tähendab, et ükski mõtlemine või strateegia ei suuda mängijaid kinnitada loto tulemused.

Tähtis on ainult õnn. Tegelikult proovivad mõned inimesed loterii ja võitmiseks ei kulu liiga kaua aega, kuid mõned ei võida loterii kogu oma elu jooksul. Seega pole vahet, kui kaua Loto 7 mänginud on, õnn ei tunne seda üldse ära.

Millised on Loto 7 ddd-d?
Rakendused, mis aitavad mängida Loto 7

Rakendused, mis aitavad mängida Loto 7

Tänapäeval kasutavad inimesed nutitelefone peaaegu kõigeks ja kõigeks, sealhulgas loterii mängimiseks. Ja samal ajal rakendusi kasutades ei pruugi mõjutada loterii tulemusi, need muudavad mängukogemuse paremaks, aidates mängijatel teha täpsemaid valikuid ja kiiremini mängus osaleda. Siin on mõned rakendused Loto 7 mängijatele.

Juhuslike numbrite genereerimise rakendused

Need rakendused on kasulikud Loto 7 mängijatele, kes on hädas oma õnnenumbrite valimisega. Kõik, mida nad vajavad, on vajutada nuppu ja rakendus valib nende jaoks parimad loteriinumbrid.

Loteriipiletite veebis ostmise rakendused

On osariike, kus ostes Loto 7 pileteid või mis tahes muu online loteriipilet võib olla raske. Probleemist möödapääsemiseks võib vaja minna rakendust.

Rakendused väljamaksete ja jackpoti värskenduste jaoks

Paljud loteriimängijad on sattunud olukordadesse, kus jackpoti piletite ostmiseks oli juba liiga hilja. Õnneks on palju rakendusi, mis hoiatavad mängijaid, kui jackpot saavutab teatud arvu.

Seega võivad seda tüüpi rakendused aidata neid, kes soovivad oma õnne proovida Loto 7 jackpotis, kui see jõuab miljardi jeenini. Enamik neist rakendustest võimaldab mängijatel märguandeid kohandada.

Rakendused, mis aitavad mängida Loto 7