Kõik loterii Sissemakseboonus kohta aastal 2023/2024

Interneti-hasartmänguplatvormid kasutavad sissemakseboonuseid, et meelitada uusi mängijaid nende saitidele liituma ja hoida tavalisi mängijaid kauem mängimas. See on loteriide vaatenurgast täiesti äriline. Enamik inimesi kaotab Interneti-loteriides panustatud raha, seega saavad need operaatorid mängijatelt oma hoiuste kaudu palju rohkem kasu.

Ilmselgelt ei tähenda see, et lotoboonusel oleks negatiivseid külgi või seda ei tohiks arvesse võtta. Saladus on teada, kuidas parimaid sissemakseboonuste loteriisid tõhusalt kasutada. Seda saab saavutada ainult siis, kui mõistate, kuidas sissemakseboonused töötavad. Siin on see leht hädavajalik.

Kõik loterii Sissemakseboonus kohta aastal 2023/2024
Kõik, mida pead teadma loterii sissemakse boonuste kohta

Kõik, mida pead teadma loterii sissemakse boonuste kohta

Lotto saidid pakuvad ahvatlevat tervitusboonused klientide meelitamiseks. Mängijate huvi hoidmiseks võivad nad regulaarselt anda laadimisboonuseid või muid eripakkumisi. Saadaval on palju pakkumisi, kuid kõige levinum on sissemakseboonus. Nimetus on saitidel erinev, kuid need kõik töötavad ühtemoodi, näiteks registreerumisboonused või tervitusboonused.

Pakkumist, kus loterii veebisait vastab teatud osa mängija sissemaksest, nimetatakse sissemakseboonuseks. Paljud sissemakseboonustega loteriid annavad 100% mänguboonuse kuni 500 dollarini.

See tähendab, et mängija saab 300 dollari väärtuses lotopileteid ostes boonuse, mis on samaväärne tema esialgse sissemaksega, nt täiendava 300 dollariga. Kui mõni teine mängija teeb sissemakse 600 dollarit, saab ta 500 dollarit boonust, kuna see on piiratud selle maksimaalse summaga.

Kõik, mida pead teadma loterii sissemakse boonuste kohta
Kuidas kasutada loto sissemakse boonust

Kuidas kasutada loto sissemakse boonust

Kuigi see võib tunduda võimatu, unustavad või ei tea paljud vähese kogemusega mängijad oma tervituskingitusi, millega kaasneb sageli ka sissemakseboonus. Tegelikkuses võib jackpoti võitmise ja tühjade kätega minema kõndimise vahe olla kontol vaid mõni lisadollar.

Online-lotomängijad peavad enne panuse tegemist haarama igast pakkumisest, ükskõik kui väikesest, et teha edumaa. Match-up boonused on sageli tervituspaketis ja keegi ei kahetse nende võtmist.

Loterii sissemakse boonus on lihtne eelis ja selle taotlemisel ei tohiks probleeme tekkida. Kuid on olulisi samme, mida lotomängijad peavad astuma, et see veebiloterii boonus kätte saada.

 1. Avage loterii saidil konto
 2. Minge jaotisse "Osta Lottopileteid"
 3. Valige 'Raha sissemakse' ja eelistatud makseviis
 4. Kui sissemakseboonus ei ole automaatne, märkige linnuke nupule "Otsal"
 5. Sisestage kontole lisatav summa pluss boonuskood, kui see on olemas
 6. Kinnitage tehing

Olenevalt makseviisist peaks raha lotokontole ilmuma mõne minuti jooksul. See on kõik, mida mängijad peavad saama boonusraha oma panka ja alustama lotomänge.

Kuidas kasutada loto sissemakse boonust
Asjad, millele loterii sissemakse boonuse puhul tähelepanu pöörata

Asjad, millele loterii sissemakse boonuse puhul tähelepanu pöörata

Lotomängijad peaksid sellest aru saama Interneti-loteriid ei ole heategevusorganisatsioonid. Konkreetseid tingimusi tuleb täpselt järgida. Sissemakseboonuste armastajad peavad kinni pidama ümberlülitus- ja kehtivusajast. Rollover või läbimängimise nõuded kehtivad selleks, et mängijad kulutaksid boonusraha enne selle väljamaksmist.

Mängijatel on viimane sõna selle üle, mis teeb loterii sissemakse boonuse atraktiivseks. Enamik neist pakkumistest kehtivad esimesel sissemaksel, kuid mõned lotosaidid võivad selle jagada kahe või kolme järgmise sissemakse peale.

Oluline on teada, et keegi ei saa veebiloterii boonust otse välja maksta. Mängijad maksavad võidud välja alles pärast boonusrahaga panustamist ja kõikide tingimuste täitmist. Neid pakkumisi peetakse mittekleepuvateks või rahalisteks boonusteks. Mõnikord ei pruugita boonusvõite välja võtta.

See kehtib kleepuvate / mitterahaliste / ainult mängitavate boonuste kohta. Kui mängija saab boonusraha, peab ta sellega mängima, kuni ta selle kaotab või on valmis välja võtma. Võidetud raha jääb loto saidile ainult hasartmängude jaoks. Enamik mängijaid väldib sel põhjusel kleepuvaid boonuseid.

Asjad, millele loterii sissemakse boonuse puhul tähelepanu pöörata
Loterii sissemakse boonusnõuanded

Loterii sissemakse boonusnõuanded

Mõned sissemakseboonused on ühekordsed pakkumised, mis võivad mängija mängu muuta, kui nad soovivad neid konfiskeerida. Mõned märkimisväärsed tehingud tuleks taotleda enne, kui teised mängijad seda teevad. Samuti on oluline kasutada õiget boonust õigel ajal. Vale ajastus võib kaasa tuua diskvalifitseerimise. Interneti-loterii boonuseid tuleb kasutada vastavalt mängija hetkeseisule.

Need, kes alles liituvad loto saidiga, peaksid kasutama tervituspakkumisi, mitte taaslaadimisboonuseid. Mõned uued mängijad teevad vea, nõudes uuesti laadimise auhindu, et koguda rohkem raha. Ometi sobivad need pakkumised päevadeks, mil mängijal on olnud kehv jooks ja ta peab raha sissemaksega mängu jätkama.

Loterii sissemakse boonusnõuanded
Sissemakseboonuse tingimuste mõistmine

Sissemakseboonuse tingimuste mõistmine

Panustamise või läbimängimise nõuded on põhijuhised, mida iga mängija peab teadma enne sissemakseboonusega loterii mängimist. Need viitavad sellele, mitu korda tuleb oma esimese sissemakse boonus läbi mängida, enne kui see tegelikuks rahaks konverteeritakse. Siin tekivad arusaamatused, kuid näide võib aidata kontseptsiooni selgeks teha.

Näiteks 100% sissemakseboonusel on 30-kordne läbimängimise tingimus. See erineb saiditi.

Mängija teeb sissemakse $50 ja saab $50 boonuse. See teeb sellest 100 dollarit, mis on panustamiseks saadaval. 30-kordne läbimäng tähendab, et mängija peab 100 dollarit vähemalt 30 korda panustama, enne kui ta saab võidu välja võtta. See võrdub 3000 dollari väärtuses panustega.

Mõned loteriisaidid nõuavad, et osalejad mängiksid teatud arvu kordi läbi ainult boonusraha. Ülaltoodud näidet kasutades peavad mängijad panustama $50 30 korda. Seega peaksid nad enne väljamaksmist panustama vähemalt 1500 dollarit.

Teine panustamisnõuete põhiaspekt puudutab lubatud mänge. Paljud loteriid jätavad teatud mängud sissemakseboonusest välja. Samuti on tavaline, et mõne mängu läbimängimine on suurem kui teistel. Iga loteriisaidi tingimuste lugemise tähtsust ei saa ülehinnata, sest nende vahel on palju erinevusi.

Sissemakseboonuse tingimuste mõistmine
Millised loteriid pakuvad deposiidiboonust?

Millised loteriid pakuvad deposiidiboonust?

Loteriid on ühed uusimad trendid online-hasartmängude areenil. Mõned saidid annavad fännidele võimaluse otse osa võtta rahvusvahelised loteriid, samas kui teised võimaldavad mängijatel fikseeritud koefitsientidega loteriitulemustele panustada. Lisaks miljonitele dollaritele ja suurepärastele koefitsientidele saab ära kasutada mitmeid boonuseid. Siin on parimad sissemakse boonuste loteriid.

Millised loteriid pakuvad deposiidiboonust?
EuroMillions

EuroMillions

Üks neist Euroopa suurim loterii on EuroMillions, mängitakse üheksas riigis, sealhulgas Ühendkuningriigis, Šveitsis, Prantsusmaal, Hispaanias, Portugalis, Austrias, Luksemburgis, Belgias ja Iirimaal. Kuid võrgumängijad ei pea olema nende Euroopa piirkondade elanikud, et osaleda EuroMillionsi loteriis. Suurepärase veebilotopiletite ostmise keskus on näiteks Eurolotto, MGA-litsentsiga kihlveosait.

EuroMillionsi sissemakseboonused on ideaalsed pakkumised igale lotomängijale. Need on saadaval uutele ja lojaalsetele mängijatele, juhuslikele ja suure rolliga mängijatele. Boonuse avamiseks tuleb registreeruda ja sisestada EuroMillionsi sooduskood. Tervituspakkumisele kehtivad mõned piirangud. Näiteks peavad mängijad olema 18-aastased ja vanemad.

Tuleb märkida, et EuroMillionsi sooduskoodid on ajapõhised. Pakkumise perioodil genereeritakse iga ostetud EuroMillionsi pileti kohta boonuskood. Piletiomanik osaleb lisaloosis ja saab kasutada EuroMillions saidi boonuste kontrollijat, et näha, kas ta on võitnud auhinna.

EuroMillions
MegaMiljonid

MegaMiljonid

Mängitakse 45 osariigis, Neitsisaartel, Columbia ringkonnas ja Washingtonis MegaMillions loterii on üks Ameerika kolossaalseid loteriisid. Mängijad valivad viis numbrit ja sobitavad need megapalliga. Esmakordse sissemakse boonus on oodatuim pakkumine. Siin teevad võistlejad oma esialgse sissemakse ja saavad MegaMillions piletite ostmiseks 10 dollarit.

Boonus krediteeritakse automaatselt ilma boonuskoodi sisestamata. Lojaalsetele fännidele on saadaval ka sissemakse boonus, millest teatatakse tekstisõnumi ja e-posti teel.

Loterii MegaMillions vastab teatud protsendile mängija sissemaksest kuni näiteks 100 dollarini. Järgmised sissemaksed saavad rohkem vasteid, mis täiendavad mängija online-rahakotti. Tavaliselt kaasnevad MegaMillionsi sissemakseboonusega tasuta mängud, et mängijad saaksid uusi mänge proovida.

MegaMiljonid
Powerball

Powerball

Powerball pole mitte ainult populaarne Michiganis, aga ka kogu maailmas. Tegemist on ümberlülitusloteriiga, nii et kui keegi jackpotti ei võida, kannab Powerball auhinnaraha üle järgmisele loosimisele ja selle kogunemine jätkub. Tavaliselt jääb esimene sissemakse 10–200 dollari vahele. See kvalifitseerub 50% cashback boonusele. Näiteks teenib 50 dollarit mängijale panustamiseks lisatasu 25 dollarit.

2022. aastal saavad Powerballi fännid tasuta mängude mängimiseks kasutada eksklusiivseid boonuskoode. Kupongikoodid võivad jaemüügi veebisaitidel muutuda. Hiljutine sooduskood lisati 2022. aasta jaanuari keskel. Üldiselt peaksid mängijad ootama uusi Powerballi boonuskoode igal nädalal.

Powerball
PA iLoterii

PA iLoterii

Pennsylvania loterii või PA iLottery pakub boonuskoode koos sissemakseboonuste ja tervituspakkumistega teatud summani, näiteks 500 dollarini. 2022. aasta PA iLottery sooduskoodi näide on LOTTOPA, mis premeerib uutele mängijatele registreerumisel 20 dollarit tasuta raha. Justkui sellest ei piisa, on ametlikul veebisaidil saadaval igapäevased tutvustused. Siit leiate lihtsa protsessi sissemakseboonuse saamiseks.

 1. Registreerumiseks järgige PA iLottery linki
 2. Lisage sissemakse summa (vähemalt $ 10) äsja avatud kontole
 3. Kasutage selleks ettenähtud kastis sooduskoodi, nt LOTOPPA
 4. Kontot krediteeritakse 100% sissemaksest kuni $500 pluss esialgne sissemakse

PA iLottery nõuab, et mängijad panustaksid oma esimese sissemakse + boonuse 10 korda enne väljamakse taotlemist. Tingimused aga muutuvad aja jooksul ning see leht uuendab seda teavet pidevalt.

PA iLoterii
Multi Lotto

Multi Lotto

Multi Lotto sissemakseboonus on saadaval uutele mängijatele, kuid teatud riikides. Hetkel on selle pakkumise minimaalne sissemakse 10 €. Registreerimine on probleemideta protseduur. Tuleb esitada oma ametlik nimi, sünniaeg, telefoninumber, e-posti aadress ja elukohariik.

Pärast Multi Lotto konto parooli loomist saab mängija sisestada boonuskoodi nõutavale väljale. Multi Lotto saadab mängija kontrollimiseks registreeritud telefoninumbrile kinnitussõnumi.

Nagu nimigi ütleb, pakub see platvorm erinevaid loteriisid, näiteks Eurojackpot. See võimaldab kasutajatel valida oma õnnenumbrid ja kontrollida viimased loterii tulemused pärast jooniseid. Multi Lotto boonuskoodid on saadaval nii mobiiltelefonis kui ka arvutis, nii et kõik saavad registreeruda sooduskoodidega. Multi Lotto saidil võivad olla boonuskoodid järgmiste loteriide jaoks, olenevalt saadavusest.

 • Mega miljonid
 • Powerball
 • Loto 6
 • Thunderball
 • Mega-Sena
 • Austria loto
 • Ühendkuningriigi riiklik loterii
 • Bonoloto
 • Lotto max
 • Megaloot
 • California superloto
 • Viking Lotto
 • Kanada Lotto 6/49
 • New Jersey Pick Six
 • La Primitiva
 • Türgi Loto 6/49
 • Topeltloto
 • Melaat
Multi Lotto
Vastutustundlik hasartmäng

Vastutustundlik hasartmäng

Lotomängijad peavad teadma, et loterii ei ole elatise teenimise viis. Selle asemel on see meelelahutus, kuid seda tuleks teha eelnevalt kindlaksmääratud piirangutega. Intelligentsel mängijal peab hasartmänguprobleemide vältimiseks olema strateegia koos panustamise eelarve ja ajakavaga.

Vastutustundlik hasartmäng algab teadmisest, et enamik loteriipileteid ei võida. Ükskõik kui tulus võimalus tundub, on inimene kindlasti kaotanud, kui ta mängib piisavalt kaua. Pole mõtet kaotusi taga ajada.

Lotopiletite kuhja ostmiseks pole mõtet pangakontot tühjaks tõmmata. Parim lähenemine on välja töötada enesekontrollitud põhimõtetega võidustrateegia. Teisest küljest tuleks võidud mõistlikult investeerida.

Loterii pakkujad tahavad, et nende mängud oleksid kogu aeg nauditavad. Kahjuks tekib mõnel inimesel hasartmängusõltuvus. Nad võivad otsida professionaalset abi sellistelt organisatsioonidelt nagu National Problem Gambling, Florida Compulsive Hasartmängude nõukogu ja Anonüümsed mängurid.

Need üksused pakuvad mänguritele palju ressursse, sealhulgas eneseabi taastumise töövihikuid, kvalifitseeritud nõustajatega ravi ja tugirühmade koosolekuid. Samuti teevad nad koostööd mängusõltuvusega mänguri pereliikmetega, et leida parim lahendus.

Vastutustundlik hasartmäng